Pacientai, kurie rekomenduoja Beatričė Pargaliauskytė, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20481, Galiojanti

Pargaliauskytė Beatričė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pargaliauskytė Beatričė?

2020-03-17, 09:57 | 2

Nuostabiausia seimos gydytoja musu dukrytei, visada palaikotiek mama tiek vaiko klausimais. Gera tureti tokia gydytoja!

2019-12-30, 12:10 | 1

Beatričė Pargaliauskytė nuostabi, profesionali. Ačiū

2019-12-09, 13:19 | 1

Labai gera gydytoja. Vertinu jos profesionalumą ir konkretumą. Sudaro aiškų ištyrimo ir gydymo planą, paaiškina kodėl ir kam kas daroma. Plaučių uždegimą diagnozavo tiksliai ir paskyrė tinkamą gydymą. Ačiū.

2019-10-30, 06:56 | 18

Nuostabi gydytoja, atsakinga, reikli, įsiklausanti. Labai džiaugiuosi, kad pas ją pradėjau gydytis.
Daugiau tokių gydytojų. Didžiausios sekmės ir kantrybės su ligoniais.

2019-10-26, 22:45 | 4

nerekomenduoju, nes kelintą kartą bando įtikinti, kad sergu „psichosomatika“, tuo tarpu mano būklė tragiška ir blogėjo jau kelis metus, gyd. net nežino, kad ir suaugę žmonės gali turėti tam tikras ligas, kurios išsivysto vėliau gyvenime, visas pasaulis tai jau žino, o jų vadovėliuose, mat, to nebuvo parašyta.

vertinu, kad nori padėti, bet tai, kad bandė mane įtikinti, jog fiziškai man viskas tvarkoje, kai rezultatai tiek tyrimų, tiek iš išvaizdos ir tragiškos savijautos, silpnumo matyti, kad organizmas ties kritine riba, už tai aš gydytojams neatleidžiu. jų pareiga padėti žmogui, išgirsti ir suteikti būtiną pagalbą LAIKU. būtent laiku, o ne kai bus pažeisti organai – o ne siūlyti psichologo paslaugas, ypač kai jau keli iš eilės psichologai pagal testus aiškiai nurodė, jog nėra jokių psichinių problemų.

2019-07-31, 00:33 | 3

Nuostabi gydytoja. Prižiūri tiek mane,tiek mano dukryte. Labai atidi, išklausanti,profesionali... labai rūpinosi mano sveikata po gimdymo,vis paskambindavo paklausti kaip augame ir jaučiamės. Išrašo siuntimus pas kitus gydytojus specialistus patikroms, labai linkiu jai ir toliau išlikti tokiai jaunatviškai, atidžiai, bei ,,nesugesti" dirbant šioje srityje. Sėkmės! Tikiuosi, jog nereikės jos keisti į kitą gydytoja,būtų liūdna.

2019-07-19, 11:41 | 1

Labai protinga ir rūpestinga gydytoja. Labai man patinka!

2019-06-24, 21:28 | 1

Nuostabi gydytoja. Visada profesionali, issamiai isigilina i nusiskundimus, paskiria tinkama gydyma ir visada atsako i mums kilusius klausimus. Labai dziaugiuosi, kad mano sunus yra sios daktares pacientas.

2019-06-17, 13:59 | 1

2019-06-17 lankiausi pas gyd. B. Pargliauskyte, tai tokio aptarnavimo ir grubumo neteko matyti niekada...pirmiausia esu po vaikucio gimdymo, 1,5 metu maitinau, jauciau kad organizmas issekes, skauda sirdies srity, riesus, skrandi, smunka plaukai, pablogejo regejimas ir pan. Uzejus pas mineta gydytoja pasakiau kad skauda sirdy, tada pasakiau kad skauda riesus, i ka buvo atsakyta "keista" , na sakau kas turi vaikucius visoms skauda dazniauskai, i tai vel grubiai buvo atsakyti "man neidomu kaip ten visoms", tada norejau pasakyti kad dar skauda skrandi, taciau buvau sustabdyta, pasake jums skirta 15 min,., ir jusu visu problemu neispresiu...teko konfliktuoti, tiesiog probloske tas grubus, nemandagus bendravimas ir norisi jai pasakyti, kad ji gali eiti tvoras dazyti, bet nedirbti su zmonemis, nes esame visi skirtingi, vieni turi vienokiu, kiti kitokiu problemu, taciau pirma kart suzinojau, kad per viena vizita galima issrasyti tik 2 siuntimus....kad dabar antra kart esu priversta rasytis pas kita seimos gydytoja, kad galeciau isvardinti dar pora vietu kurios man neduoda ramybes ir skauda...

2018-01-08, 09:39 | 1

Mums labai tinkanti šeimos gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai

2017-07-03, 20:17 | IP: *.*.*.*