Pacientai, kurie rekomenduoja Beatričė Pargaliauskytė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2018-07-05, Nr. MPL-23014, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20481, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pargaliauskytė Beatričė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pargaliauskytė Beatričė?

2023-12-28, 22:35 | Registruotas lankytojas 1

Begalo gera gydytoja ❤️ Geresnės dar gyvenime nebuvau turėjus ❤️

2023-08-29, 10:26 | Registruotas lankytojas 10

Tobula gydytoja. Viskas tuom pasakyta. Atidi, rūpestinga, atsakinga, maloniai bendraujanti. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja dirba klinikoje Narema, visa komanda dirba puikiai. Geresnės gydytojos nesu sutikęs.

2023-02-15, 06:43 | Registruotas lankytojas 818

Puiki gydytoja, konkreti, įsiklausanti.

2023-02-15, 06:43 | Registruotas lankytojas 818

Puiki gydytoja, konkreti, įsiklausanti.

2022-09-27, 12:34 | Registruotas lankytojas 18

Pati geriausia. Pasakyta vienu žodžiu.

2021-10-10, 12:49 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja!

2021-05-26, 21:23 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja! Visada suinteresuota padėti pacientui, rūpinasi, atsako į kilusius klausimus. Džiaugiuosi, kad pas ją lankausi.

2021-03-10, 18:36 | Registruotas lankytojas 1

Puiki jauna šeimos gydytoja. Jos dėka pačiu laiku atsidūrėme su dukryte ligoninėje, pradėjome ištyrimo kelią ir net specialistai čia sakė, kad turiu puikią gydytoją, kuri tinkamai sureagavo ir nukreipė tolimesniam gydymui. Visada išklauso, pataria ir stengiasi su pacientu būti komanda. Džiaugiuosi pasirinkusi ją.

2020-08-26, 10:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki ir profesionali gydytoja, rūpinasi visa mano šeima ir net atvažiuoja į namus apžiūrėti mano nevaikštančios mamytės. Visada gilinasi į problemą ir padeda nugalėti ligą. Esu jai labai dėkinga.

2020-03-17, 07:57 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabiausia seimos gydytoja musu dukrytei, visada palaikotiek mama tiek vaiko klausimais. Gera tureti tokia gydytoja!

2019-12-30, 10:10 | Registruotas lankytojas 1

Beatričė Pargaliauskytė nuostabi, profesionali. Ačiū

2019-12-09, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera gydytoja. Vertinu jos profesionalumą ir konkretumą. Sudaro aiškų ištyrimo ir gydymo planą, paaiškina kodėl ir kam kas daroma. Plaučių uždegimą diagnozavo tiksliai ir paskyrė tinkamą gydymą. Ačiū.

2019-10-30, 04:56 | Registruotas lankytojas 21

Nuostabi gydytoja, atsakinga, reikli, įsiklausanti. Labai džiaugiuosi, kad pas ją pradėjau gydytis.
Daugiau tokių gydytojų. Didžiausios sekmės ir kantrybės su ligoniais.

2019-07-30, 21:33 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Prižiūri tiek mane,tiek mano dukryte. Labai atidi, išklausanti,profesionali... labai rūpinosi mano sveikata po gimdymo,vis paskambindavo paklausti kaip augame ir jaučiamės. Išrašo siuntimus pas kitus gydytojus specialistus patikroms, labai linkiu jai ir toliau išlikti tokiai jaunatviškai, atidžiai, bei ,,nesugesti" dirbant šioje srityje. Sėkmės! Tikiuosi, jog nereikės jos keisti į kitą gydytoja,būtų liūdna.

2019-07-19, 08:41 | Registruotas lankytojas 2

Labai protinga ir rūpestinga gydytoja. Labai man patinka!

2019-06-24, 18:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Visada profesionali, issamiai isigilina i nusiskundimus, paskiria tinkama gydyma ir visada atsako i mums kilusius klausimus. Labai dziaugiuosi, kad mano sunus yra sios daktares pacientas.

2018-01-08, 07:39 | Registruotas lankytojas 1

Mums labai tinkanti šeimos gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai

Esate Beatričė Pargaliauskytė?