Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Paplauskas, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19342, Galiojanti

Išduota: 2009-07-15, Nr. MPL-15625, Panaikinta

Paplauskas Gediminas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Paplauskas Gediminas?

2020-01-12, 15:39 | 1

Pas gyd. Paplauską lankausi jau ketveri metai, ne tik dėl ilgalaikių pėdos problemų, bet ir kelieno skausmų, didžiųjų sąnarių uždegimo. Visus kartus nuodugnūs tyrimai ( rentgenai, magnetiniai rezonansai), kurie paaiškinami žmogiška, suprantama kalba, visus tuos metus sakė jog man reikalinga operacija, bet man atsisakius gerbė mano norą ir ieškojo išeities be operacijos. Išrašė vaistų, padukus, o po to gaudavau "blokadą", kol šiemet pablogėjo dar pėdos būklė ir visdėlto apsisprendžiau operuotis, žinoma abejonių pas kokį gyd operuotis net nebuvo! Dabar esu jau po pridėtinio laivakaulio operacijos, be galo dėkinga gydytojui, kuris turi kantrybės, visada atsako į visus rūpimus klausimus ir visada randa laiko savo pacientams.
O prieš dvejus metus šis gydytojas ir vyro koją operavo, operacija irgi pavyko puikiai ir šiuo metu nebėra tų skausmų, kurie buvo. Taigi nuoširdžiai, mes su vyru šį gydytoją rekomenduojam. Giedrė ir Mantas

2019-11-29, 11:28 | 1

Rekomenduojiu, puikus specialistas.

2019-08-13, 10:43 | 1

Puikus gydytojas, viska issamiai paaiskino, isdeste kokie butu tolimesni veiksmai, dave tam tikru su gydymu susijusiu patarimu. Patiko lengvas bei malonus bendravimas, del ko kabinete nebejauciau jokios itampos. Tik geriausi atsiliepimai.
P. S. Kreipiausi del ciurnos luzio.

2019-07-23, 14:24 | 4

Puikus gydytojas. Aiškiai, išsamiai paaiškino problemą, skyrė gydymą, patarė kaip prisižiūrėti namuose savarankiškai. Skyrė pakankamai laiko ir maloniai atsakė į visus kilusius klausimus. Viršijo lūkesčius, sėkmės :)

2019-07-23, 12:58 | 6

Nuostabus žmogus/profesionalas! Sekme vadinu, kad pas ji apsilankėme. Mamai buvo sidetingas rankos lūžis. Operavo, prižiūrėjo..Tik geri žodžiai ir didelis ačiū!

2019-03-06, 11:49 | 2

Nuostabus specialistas! Atvykus iškart įvertino visus mano turimus tyrimų atsakymus, apžiūrėjo mane pačią, įvertino sutrikimus, pasiuntė stuburo Ro. Viskas buvo atlikta iškart, vietoje ir jokių papildomų laukimų. Pats telefonu susitarė su kitais specialistais dėl tolimesnio mano negalavimų ištyrimo. Papasakojus pažįstamiems iškart pasipylė klausimai KIEK DAVIAU, kad šitoks dėmesingumas? O gi nieko! Šitokie gydytojai verti pačios didžiausios pagarbos. Ačiū jums labai, likau tikrai nustebinta.
Rekomenduoju visišku savo įsitikinimu!

2019-02-20, 09:21 | 3

Malonus gydytojas, išklausė problemą ir paskyrė veiksmingą gydymą, rekomenduoju

2019-02-06, 00:43 | 4

Labai malonus ir kompetetingas gydytojas. Gera lankytis pas specialistą, kai žinai, kad būsi pozityviai priimtas, išklausyta problema ir atsakyta į visus klausimus.
Drąsiai galiu rekomeduoti ir vertinu aukščiausiais balais.

2018-12-14, 15:52 | 1

Puikus specialistas. Daug laiko skyre priemimo metu. Viska nuodugniai istyre,isaiskino. Pritaike gydyma,bei dave naudingu patarimu. Nuosirdus daktaras.

2018-10-19, 11:03 | 5

Labai puikus ir nuosirdus daktaras,buvau nustebes jo nuosirdumu.Atvaziavau is Silales del koju problemu,nes Silaleje daktarai nieko nepadare ir net netyre,neziurejo,nedare rentgeno nuotrauku,tik paskyre sildymo proceduras taurages traumotologas T.Lingaitis,kuris buvo visiskai abejingas mano kojos problemai ir nieko nedare,kad bandytu gilintis i tas koju problemas,kurias buvau jam issakes.Nebeturedamas vilties,vaziavau i Klaipeda,pas traumotologa G.Paplauska,kuris issyk issklause ir liepe pasidaryti rengeno nuotrauka,pamate kad abim kojom kazkas ne taip,bet kad galetu tikslaiu ir konkreciau nustatyti koju diagnoze,liepe pasidaryti rezonancini magnetini tyrima.Apziurejo kojas,konsultavo zmoniskai,nuosirdziai,buvau nustebet,net tokiu zmogaus nuosirdumu.Duok Dieve,kad tik daugiau tokiu traumatologu butu,kaip Gediminas Paplauskas.Tikrai visiems drasiai rekomenduociau toki nuosirdu,gera,profesionalu daktara,kurio neteko nusivilti.Nuostabus,geras,nuosirdus labai daktaras ,ACIU Jam labai uz jo humaniskuma,konsultacija,tyrimus ir paskirta gydyma!

2018-05-31, 14:15 | 5

Super ! Tiek aš tiek vyras pas jį lankėmes. Man diagnozę nustatė greitai, paskyrė gydymą kol žindžiau, po žindymo nutraukimo tęsė gydymą kuris padėjo užkirsti kelią operacijai. Vyrui taip pat pagelbėjo po pirmo apsilankymo. Nes buvo netiksli diagnozė prieš tai buvusio gyd. Rekomenduoju !!

2018-04-26, 11:03 | 1

Puikus specialistas, diagnozės nustatymas ir operacija be priekaištų

2017-11-19, 17:43 | IP: 86.100.25.38

Labai puikus gydytojas, komunikabilus, aiškiai viską išaiškino, nuodugniai ištyrė. Rekomenduoju visiems.

2017-07-01, 01:53 | 3

Labai malonus ir geras daktaras.

2017-06-29, 13:39 | IP: 84.15.185.241

Už profesionalumą, nuoširdum`ą, sėkmingai atliktą sudėtingą kojos lūžio operaciją nuoširdžiai dėkoja Romas Stonys.