Pacientai, kurie rekomenduoja Anastasija Pantiuchova, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2019-07-03, Nr. MPL-23921, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pantiuchova Anastasija dirba šioje gydymo įstaigoje

2021-08-31, 20:46 | Registruotas lankytojas 7

Su 2 metukų dukra pas šią gydytoją apsilankėme po liūdnos patirties pas kitą akių gydytoją (įtarėme, kad dukra kartais žvairuoja, tačiau tuomet buvome suklaidinti, neva viskas gerai, mes įsivaizduojame nebūtus dalykus). A. Pantiuchova tiksliai nustatė diagnozę – protarpinę egzotropiją, labai išsamiai ir suprantamai paaiškino, kokia tai liga, kaip stebėti jos požymius, įžvelgti, ar liga progresuoja (netgi davė trumpą ligos aprašymą). Su dukra bendravo išskirtinai švelniai ir maloniai. Dukra labai nedrąsi, bet po vizito dar ilgai kalbėjo, kaip jai buvo smagu. Lankėmės keletą kartų, tačiau paaiškėjo, kad reikalinga akių operacija. A. Pantiuchovos geranoriški patarimai mums labai padėjo pasirinkti operuojantį gydytoją, pas kurį iki šiol lankomės. Dabar dukrai jau 4 metukai, padaryta abiejų akių operacija. Operacijos rezultatais esame patenkinti ir esame įsitikinę, kad A. Pantiuchova reikšmingai ir pačiu laiku prie to prisidėjo. Labai džiaugiamės, kad mums sunkiu metu patekome pas šią gydytoją, dažnai prisimename jos nuoširdų darbą, pagalbą ir žmogiškumą.

2020-01-03, 02:47 | Registruotas lankytojas 4

Labai maloni ir kompetetinga gydytoja! Esu labai patenkinta vaiko akių būklės apžiūra (diagnozė tiksli, apžiūra kruopšti - atskiras dėkui ir jos kolegei) ir ramia sąžine rekomenduoju. Beje, pirmą kartą dukra (4,5 m.) po vizito pas oftalmologą (o jų buvę nemažai) sakė, kad "šita daktarė labai gera" ir kad norės pas ją sugrįžti!

2019-09-18, 08:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Gražiai bendrauja tiek su vaikais, tiek su suaugusiais, išsamiai paaiškina ir pataria. Visapusiškai rekomenduojame.