Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Palubeckytė, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2016-07-12, Nr. MPL-21559, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2016-07-12, Nr. MPL-21559, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

11.9% Complete
0.6

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.2% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

35.2% Complete
1.8

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

40.1% Complete
2

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

37.3% Complete
1.9

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

48.3% Complete
2.4

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

39% Complete
2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-08-16, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju!!! Laukimas ilgas nežiūrint į paciento būklę. Arogantiška. Rinkit kitą gydytoją.

2020-02-22, 12:36 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes visiškai nesigilina į paciento būklę, ligas ir sveikatos problemas. Iš karto pradėjo kalbėti, kad paslaugos yra mokamos, aš galiu jūs apžiūrėti, bet jeigu diagnozė nepasitvirtins, mokėsit pinigus...tai iš kur man žinoti ar jinai pasitvirtins ar ne?! Buvo pasiūlyta vykti atgal pas šeimos gydytoją (šeštadienis 11.30, kai gydytojas dirba iki 12.00, beabejo niekaip negalėjau spėti patekti pas gydytoją). Gėda turėti tokius gydytojus, kuriems rūpi ne paciento sveikata, o kaip jį apiplėšti, apsaugok Viešpatie nuo tokių ,,gydytojų". Kodėl dėl tokio aplaidaus jos darbo nesiimama jokių veiksmų? Nors tiek daug blogų atsiliepimų?

2019-12-20, 02:30 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes visiškai nesigilina į paciento būklę, ligas ir sveikatos problemas. Atvykus į priemimo skyrių teko laukti 2 valandas, ir po apžiūros teko dar daugiau nei valandą laukti šalia kabineto, kol pakomentuos kraujo tyrimą, tad savo akimis mačiau, kaip kiekvienas pacientas po jos apžiūros eina susimokėti į kasą už apžiūras. O komentaras dėl kraujo tyrimo buvo ,,viskas gerai". Nors kraujavau, bet, anot, gydytojos visiems, kuriems negresia pavojus gyvybei ar nereikia skubios chirurginės operacijos, privalo susimokėti.. už pasisedėjimą turėjau susimokėti 38€.
O mano atveju, pasak gydytojos, tiesiog jei jau kraujuoji eik skubiai pas šeimos gydytoją ir prašyk siuntimo pas kitus atitinkamus gydytojus, o ji maždaug mano situacijos nenori ir negali pakomentuoti, o gi, galima daryti išvadą, kad dėl kompetencijos stokos... Gaila, jog tokie gydytojai vis dar dirba, o tiksliau apiplėšinėja pacientus... Tokia gydytoja yra gėda, tokiai ligoninei....

2019-11-22, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

jauna daktarė, bet darbą atliko profesionaliai, tiksliai diagnozavo ligą ir nukreipė labai laiku į skyrių tolesniam gydymui. Nedaug kalbanti, bet reikiamą informaciją suteikė. Ačiū daktarei už laiku suteiktą pagalbą.

2019-05-12, 23:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai prasta chirurge!!!! Jei neturit kur pinigų dėt tai eikit pas ją. Susimokesit už nieką. Atvykau su pulingu pirštu nes iaugo nagas. Negalėjau net miegot kaip skaudėjo. Tai ji atsisakė nagą iškirpti nes nemato iš kur puliuoja, pasiūlė daryt druskų voneles ir ryt nuvykt kad iškirpti nagą (pati tingejo turbūt ), už konsultacija liepė susimokėt nes tipo nebūtina čia pagalba. Ir prašė dėjau už tai 3val..... Tragedija, tikiuosi ir jai kada nors reikės taip pasikankint ir sumokėt už nieką tiek palaukus.

2019-02-22, 03:05 | Registruotas lankytojas 1

Neverta ne daktare vadintis! Zmogus atvaziavo su pjautine zaizda net nepasiule skiepo nuo stabliges reikejo prasyt patiems, kad ir kraujo tyrima darytu... Issiziojus neturinti kompetencijos... Sugeba tik akimis vartyti...

2018-08-12, 19:30 | Registruotas lankytojas 5

Tokie daktarai iš vis neturi dirbti sveikatos sistemoje...gydytoja dirba Lazdynų ligoninės skubios pagalbos skyriuje, du kartus ir su greitąja buvo važiuota, su tulžies pūslės priepuoliu ir dideliu juosiančiu skausmu, pirmą kartą iš vis nesuteikė jokios pagalbos priimamajame pralaukus 6 valandas, tik reikalavo pinigų apmokėti tyrimus ir išvarė, antrą kartą, atvykus jau naktį, nepriėmė dar keturias valandas, nors priimamasis buvo beveik tuščias, suleido nuskausminamų, visiškai klaidingai diagnozavo ir liepė važiuot namo. Trečią kartą teko važiuoti su greitąja, bet atsisakiau ir reikalavau, kad vežtų į santariškes, ten greit nustatė ūminį tulžies pūslės latako uždegimą su didele pankreatito rizika ir skyrė reikiamą gydymą, state kelias lašelines, žodžiu ko reikėjo tą ir darė. Tokia gydytoja gėda ligoninei, nesuprantu ką iš vis ji ten veikia, matyt tyčiojasi iš pacientų ir stengiasi išmušti kuo daugiau pinigų pasinaudodama kai žmogus yra šoko būsenoje iš skausmo.

2017-11-12, 16:13 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja yra arogantiška ir nekompetetinga. Kreipiausi 22 val. po savo darbo į skubios pagalbos skyrių, nes labai ištino rankos pirštas prie nago, kilo temperatūra, tvinksėjo, matėsi, kad reikalinga skubi chirurginė pagalba. Pralaukiau 3 val. , pas ją patekau 1 val nakties. Užėjus į kabinetą, paklausė kodėl atvykau. Į pirštą net nepažiūrėjo. Iškart pareikalavo susimokėti už pirminę apžiūrą 14 eur, ir jei atliks kažką daugiau nuo 25 eur dar papildomai. Labai nustebau, nes esu drausta, moku mokesčius, atvykau su pakankamai rimta problema, bijodama kraujo užkrėtimo ar pan. Pinigų su savimi neturėjau, o ir neskaičiau normalu, kad turiu mokėti. Prie manęs atvežė bomžę, sumuštą sugyventinio, nors jokių kraujo ar sumušimų žymių nesimatė, ją priėmė ligoninė per pirmas 10 minučių, nors ji buvo labai girta, prie mūsų policija jai matavo girtumą, buvo 2.71, ir tikrai jai nereikėjo susimokėti už gydymo paslaugas. Šita gydytoja, atsisakė man suteikti nemokamą apžiūrą ir gydymą, liepė važiuoti nakį į Pamėnkalnio g. 3, kur tikrai būsiu priimta nemokamai. Apsiverkiau kabinete, paklausiau kas atsakys, jei man kas nors atsitiks, jei sepsis ar pan., neatsakė nieko. Nuvažiavau į Pamėnkalnio 3 , Centro polikiniką naktį, pralaukiau eilėje....ir manęs vėl nepriėmė...net neapžiūrėjo, nes pasirodo jie tik savo poliklinikos ligonius priima, arba kas sudarę sutartį. Atėjo naktį net tos poliklinikos psichologė, kuri bandė man suteikti psichologinę, ne medicininę pagalbą. Būklė vis blogėjo. Sėdau už vairo, rizikuodama užsimušti, vairuodama tokiame stovyje. 3 val nakties atsidūriau Antakalnio g.57 ligoninėje, į kurią pasiuntė toliau mane. Iškart buvo išrašyti antibiotikai, naktį išduotas nedarbingumas, ir reikia atlikti pjūvį, su visišku rankos nago pašalinimu, kad galėtų pašalinti pūlinį. Klausimas, kas jei neturėčiau automobilio ? Pinigų taksi neturėjau. Kodėl gydytoja siunčia ten, kur nebus suteikta pagalba ? Kodėl ji iš vis dar ten dirba ? Kaip suprantu iš komentarų, nei vieno gero žodžio apie ją nėra. Išvada : žmonės, neduok dieve pas ją pakliūti. Esu fiziškai, morališkai ir visaip kitaip išsekusi, nuo tokio jos priėmimo. Kokios bus pasekmės, dar nežinau.

2017-10-25, 16:28 | Registruotas lankytojas 1

Dar tokios nemalonios gydytojos neteko sutikti.Visiškai nebendraujanti,abejinga,Niekam jos nerekomenduočiau.

2017-09-09, 00:58 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!