Pacientai, kurie rekomenduoja Audrius Lekštutis, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13096, Galiojanti

Lekštutis Audrius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Lekštutis Audrius?

2019-10-24, 14:13 | 1

Pres du metus buvou pas daktara lekstuti su siuntimu kad istirtu mane atejou parodziau siuntima jis nusijoke ir pasake kas cia per diagnoze jam buvo jokinga as pakroupou o diagnoze buvo tokia kad pas manes pilve auga tumoras derinis bet jis nusijoke tiktais as pakroupus esu jie privalo padet bet jie tokie ziaurus kur mes ritames

2018-12-20, 15:53 | 2

Labai profesionalus, kantrus ir dėmesingas gydytojas. Tikrai ligoniams atiduodanti visą save ir savo laiką.

2018-01-10, 14:40 | 1

Vietoj kraujotakos sutrikimu sako cia Jums viskas nuo nervu. Neva kiti daktarai diagnozave kraujotakos sutrikimus ir tai kad man:

galvos svaigulys,
galvos skausmai,
ūžimas, spengimas ausyse,
nuovargis,
sutrikęs miegas,
pablogėjusi atmintis naujiems įvykiams.

Cia matai tik nuo nervu, ir matyt masazai man ne kraujotaka atstato, o nervus.
Nu visiskas de bilas, o ne daktras mano nuomone. Gal per mazai daviau.

2017-07-20, 01:15 | IP: 78.61.99.82

Gyd.Audrius Lekštutis labai geras daktaras.2017.07.19 Remigijus.S

2017-06-18, 01:30 | 25

gydo ir domisi tik uz pinigus

2017-05-14, 13:48 | IP: 78.61.70.82

Nuostabus gydytojas

2016-08-18, 03:38 | IP: 78.57.241.67

Gydytojas.isklausantis,patariantis ,demesingas, gerai atliekantis savo darba.

2015-07-27, 20:09 | IP: 78.61.130.136

Nuostabus medikas,ka cia daugiau bepasakysi!

2015-01-21, 10:46 | IP: 81.7.88.53

Labai malonus is profesionalios puses. Ismanantis, apsisvietes gydytojas. Patare, pakonsultavo ir padejo. Tik geriausi atsiliepimai!

2014-07-18, 20:32 | IP: 188.69.192.240

Nuostabus gydytojas, kuriuo pilnai pasitikiu, kuris visuomet koretiškai ir jautriai pasakys diagnozę, patars ir jo parinktas gydymas visuomet veikia. Esu jam dėkinga už ne vieną profesionalią ir šiltą konsultaciją. Maža tokių gydytojų.

2013-12-23, 15:41 | IP: 213.197.170.88

Puikus gydytojas

2013-09-03, 15:47 | IP: 217.212.230.20

Tai tikrai DAKTARAS.

2013-06-25, 15:28 | IP: 193.219.76.239

kaip gydytojas, tikrai vertas pagarbos. Bet jau pinigėlius mėgsta - ojojoj. Įeini į kabinetą ir kurį laiką klausaisi, kaip jis neturi laiko. Nežinau kaip kitiems, bet mane jis taip ir paleido be diagnozės

2013-03-07, 22:18 | IP: 80.202.231.84

Nuostabus specialistas, darba ismano profesionaliai. Lankiausi pas keleta gydytoju, bet ne vienas nenustate ligos priezasties. Sis gydytojas nustate man diagnoze per pirma apsilankyma. Aciu gydytojui! Baigiu issigydyti liga jo deka.

2013-01-12, 17:00 | IP: 78.61.208.106

Daugiau tokiu zmoniu ir nebus bedu