Pacientai, kurie rekomenduoja Donatas Norkus, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2018-07-17, Nr. MPL-23334, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2013-07-10, Nr. MPL-18616, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Norkus Donatas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Norkus Donatas?

2020-07-22, 09:09 | Registruotas lankytojas 1

Tiesiog geras daktaras, puikus žmogus.

2019-12-25, 21:05 | Registruotas lankytojas 2

Teko skubiai kreiptis į priėmimo skyrių, buvau priimta gyd. D. Norkaus, nuoširdžiai apžiūrėjo, iškvietė neurologe specialistė, buvo atlikti tyrimai, viskas buvo atlikta greitai, operatyviai, su dideliu dėmesingumo ir paskirtas tolimesnis gydymas. Daugiau tokių nuoširdžiu ir gerų gydytojų.Linkiu ir jam sėkmės ir sveikatos.

2019-02-09, 22:47 | Registruotas lankytojas 1

GYDITOJAS VERTAS DIDŽIŲJŲ RAIDŽIŲ.rekomenduoju visiems papulti pas tokį gyditija kuriam tu esi svarbus ir stengiasi iš visų pusių padaryti ką gali kaip padėti savo pacientui kad jam būtų geriau kad jo būklė gerėtų ar kad gautų visą informaciją susijusią su jo liga!!!ilgai prisiminsiu šitą nuostabų gydytoją,pas jį patekau kai jis budėjo priėmime buvo vakaras, bet operatyviai buvo atlikti tyrimai pastatytos lašelinės vaistai viskas kad būklė pradėtų gerėti,gavau daug informacijos pamokymų ir t.t tik patys geriausi atsiliepimai.
Sėkmės!!!

2018-11-04, 09:24 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone šis gydytojas dar nekompetetingas.
Įdomu ar jauni gydytojai šiais laikais žino Hipokrato priesaiką ar vadovaujasi tik ministro įstatymais?!
Gavau Kitanovo nuo skausmo į užpakalį, nors atėjau su kalio trūkumu (širdies skausmu...), nes pagal ministro įstatymo gydytojas privalo suteikti bet kokį pirmą pagalbą..........
Tik įdomu kodėl nebuvo patikrintas kalis ir suteikta lašelinę?!
Nejaugi dėl to kad aš jauna ir graži?!
Aš noriu parašyti tik vieną - gydytojas neturi pamiršti savo pareigų ir nesvarbu koks žmogus ateina jaunos arba senas, turtingas arba neturtingas, mes visi žmonės ir ateinam į ligoninę su pasitikėjimu gydytojais.
Ir kitas svarbus aspektas Mes visi mokam mokesčius tam kad mums suteiktų tinkamą gydymą.
Gydytojui parašau tik ačiū už kardiogramą.

2018-07-02, 22:18 | Registruotas lankytojas 1

Toks daktaras, nevertas tokio vardo. Sedi prie kompo, ir nieko daugiau nedaro! Nezinau, kaip ligoninei gali dirbti tokie “ specialistai “!!

2018-07-01, 13:12 | Registruotas lankytojas 1

Tragedija, ne daktaras!!!! Baisu!!!

2017-08-28, 18:13 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-05-29, 23:48 | IP: 86.38.184.50

Nors jaunas, bet sumanus ir darbštus daktaras. Tikrai padėjo, iš karto nustatė diagnozę, kurią vėliau tyrimai tik patvirtino. Rekomendavo gydymą. Jaučiuosi dėkinga ir sėkmės tolimesniame darbe gydytojui.

2017-04-18, 03:01 | IP: 84.55.20.99

Konkretus, dalykiškas, greitai nustatė ligą, skyrė gydymą. Dabar esu sveika. Esu dėkinga Gydytojui. Rekomenduoju.

2017-02-04, 19:04 | IP: *.*.*.*
2016-10-31, 14:43 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.