Pacientai, kurie rekomenduoja Donatas Norkus, %

Išduota: 2013-07-10, Nr. MPL-18616, Galiojanti

Norkus Donatas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Norkus Donatas?

2018-11-04, 09:24 | 1

Mano nuomone šis gydytojas dar nekompetetingas.
Įdomu ar jauni gydytojai šiais laikais žino Hipokrato priesaiką ar vadovaujasi tik ministro įstatymais?!
Gavau Kitanovo nuo skausmo į užpakalį, nors atėjau su kalio trūkumu (širdies skausmu...), nes pagal ministro įstatymo gydytojas privalo suteikti bet kokį pirmą pagalbą..........
Tik įdomu kodėl nebuvo patikrintas kalis ir suteikta lašelinę?!
Nejaugi dėl to kad aš jauna ir graži?!
Aš noriu parašyti tik vieną - gydytojas neturi pamiršti savo pareigų ir nesvarbu koks žmogus ateina jaunos arba senas, turtingas arba neturtingas, mes visi žmonės ir ateinam į ligoninę su pasitikėjimu gydytojais.
Ir kitas svarbus aspektas Mes visi mokam mokesčius tam kad mums suteiktų tinkamą gydymą.
Gydytojui parašau tik ačiū už kardiogramą.

2018-07-02, 22:18 | 1

Toks daktaras, nevertas tokio vardo. Sedi prie kompo, ir nieko daugiau nedaro! Nezinau, kaip ligoninei gali dirbti tokie “ specialistai “!!

2018-07-01, 13:12 | 1

Tragedija, ne daktaras!!!! Baisu!!!

2017-08-28, 18:13 | 1

Nerekomenduoju. Bendravimo nulis. Elgesys kaip kokioje kavineje sedetu. Atsakymo i klausima ar galiu gert magni nusiunte i vaistine... Is kabineto isejau su pasakymu, kad man tachikardija, o i atsakyma gyd parase jog man dehidtatacija... Mano nuomone gydytojui truksta patirties arba kompetencijos. Kad butina lankyti bendravimo su paciantais kursus-faktas.

2017-02-04, 19:04 | IP: *.*.*.*
2016-10-31, 14:43 | 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.