Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Neverbickienė, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12956, Galiojanti

2.1

2018-07-08, 19:27 | 1

Daktare Lina Neverbickiene,
gegužės 30 d. mirė mano Žmogus - Algis Mašonis. Jūs jau tikriausiai pamiršote, juk pas Jus kasdien nauji pacientai ir naujos problemos. Kaip tik todėl ir kreipiuosi į Jus. Mums liko didelis netekties skausmas ir nuoskauda dėl Jūsų elgesio.
Gegužės 15 d. Saulės šeimos medicinos centre A. Mašoniui atliktas kraujo tyrimas rodė ligą, todėl šeimos gydytoja nukreipė pas hematologą. Užsiregistravome bendra eilės tvarka birželio mėnesiui. Po savaitės šeimos gydytoja atliko pakartotinį kraujo tyrimą, kuris rodė pablogėjimą. Todėl liepė nelaukti birželio mėnesio, o skubiai eiti tą pačią dieną pas hematologą.
Gegužės 22d. mes atėjome pas Jus su šeimos gydytojos extra siuntimu, tikėdamiesi, kad paguldysite į stacionarą, juk reikalingas skubus kraujo perpylimas. Tai mes galėjome to nesuprasti, bet Jūs, aukštesnės kategorijos gydytoja, turėjote tai įvertinti. Bet to nebuvo padaryta. Jūs tik pasiuntėte pakartoti kraujo tyrimą ir atvykti birželio 6 d. Gegužės 28 d. 24 val. (29 d.) mano Žmogus per skubaus priėmimo skyrių pagaliau buvo paguldytas į hematologijos skyrių. Ryte per vizitaciją Jūs net neužsiminėte, kad Jo nepriėmėte ir kad reikalingas kraujo perpylimas. Gegužės 30 d. ryte Jūs šaltai pranešėte, kad be 10 min. šešios seselė jį rado sustingusį. Jūsų žodžiai „Mes net nežinome kada tai įvyko“. Tai ką Jūs žinote, Lina Neverbickiene? Žmogui diagnozuojamas kraujo vėžys ir Jis neišgyvena nei vienos paros???
Rašau todėl, kad linkiu Jums pakelti kvalifikaciją specializacijos ir psichologijos srityje, susidūrus su kiekvienu pacientu pagalvoti, kaip elgtumėtės jeigu pacientas būtų Jūsų brangiausias žmogus. Linkiu turėti daugiau atjautos ir supratingumo kitų ligonių ir jų artimųjų atžvilgiu.
Ramutė Mašonienė

2018-03-26, 12:46 | 2

Didelis aciu,uz tai,kad esat ZMOGUS!!!!!!!

2017-08-31, 23:54 | IP: 212.12.212.96

gera gydytoja,kaip gaila,kad mes dabar turime gydytis vilniuje,tai kaip diena ir naktis,niekam nepatarčiau įvilnių,nebent pas gerą gydytoją-mums nepavyko

2016-12-30, 14:53 | IP: *.*.*.*
2016-07-12, 17:31 | IP: 178.16.33.200

Puiki gydytoja, atsidavusi pacientams, pilnai ja pasitikiu, nors gydo mirtiną ligą. Labai Ją gerbiu.Ačiū.