Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Navickienė, %

Konstitucijos klinika

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18284, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Konstitucijos klinika
2024-01-26, 14:58 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi ir rūpestinga gydytoja. Prižiūrėjo viso nėštumo laikotarpiu iki pat gimdymo. Šia gydytoja pasitikiu 100procentų ir ateityje, jeigu reikės, nedvejojant rinksiuosi ir vėl ją!

2023-12-21, 17:04 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, atidi gydytoja.Neturiu jokių priekaištų. Apžiūrėjo,atliko echoskopiją, viską išaiškino ir nukreipė konsultacijai dėl operacijos. Mielai rekomenduočiau registruotis pas šią gydytoją.

2023-11-29, 15:53 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali gydytoja, daug patarė, stebėjo visą nėštumą ir priėmė gimdymą.
Ačiū Jums už viską.

2023-10-16, 11:35 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja yra nuostabi. Visą laiką su šypsena, išsiklausinėja, išklauso. Galiu drąsiai rekomenduoti. Kad daugiau būtų tokių nuostabių gydytojų????

2022-12-03, 12:31 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Prižiūrėjo mano nėštumą ir leido man jaustis ramiai ir užtikrintai. Labai maloni, taktiška, draugiška. Pasiūlė daryti vaisiaus apvertimą, kad galėčiau pagimdyti pati ir jos dėka viskas pavyko kuo puikiausiai. Esu jai labai dėkinga ir tikrai rekomenduoju!

2022-08-22, 15:51 | Registruotas lankytojas 4

Pas nieka kita negimdyciau! Savo srities profesionale
Labai auksto lygio Daktare konkreti, motyvuojanti, nusimananti ,daug ziniu ir patirties turinti daktare

Gimdziau 2 vaikus ir esu labai patenkinta :)

Greta B

2022-08-19, 23:35 | Registruotas lankytojas 6

Nereali gydytoja! Su ja nėštumo priežiūra praėjo sklandžiai ir be streso.

2022-04-28, 02:59 | Registruotas lankytojas 1

2022-03-13 ši gydytoja priėmė mano gimdymą. Neįsivaizduoju, koks jis būtų,jei būtų buvęs kitas gydytojas. Nuostabus žmogus ši specialistė, bendravo visiškai atvirai, kad leido susikaupti ir pagimdyti pačiai ir labai greitai, nors viskas galėjo pasisukti visai kitaip. Tokie žmonės kaip ši gydytoja gimimą paverčia dar didesniu stebuklu, nes pasirūpino gimdymu absoliučiai profesionaliai, iš anksto nesutarus, tiesiog atlikdama savo darbą. Ačiū ačiū ačiū!

2021-03-13, 22:25 | Registruotas lankytojas 25

Nereali gydytoja! Tik geriausi prisiminimai ir rekomendacijos :) rūpestinga, bet i š nelenda, konkreti, bet tuo pačiu ir palaikanti, miela. Visiška profesionalė! ❤️

2021-03-12, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, operatyvi, maloni, atsakinga, nuraminanti ir padedanti atsipalaiduoti, kartu konkreti ir paraginanti susiimti. Labai džiaugiuosi atradusi tokią savo srities profesionalę. Tik geriausios emocijos bendraujant su šia nuostabia gydytoja, kai baimės pilnos akys ji puikiai kontroliuoja situaciją.

2021-01-03, 10:00 | Registruotas lankytojas 2

Labai miela, maloni, rūpestinga gydytoja, priėmusi gimdymą. Tokioje situacijoje bendravo rūpestingai, kartu su humoro jausmu. Viską paaiškindavo, esant indikacijoms ir prireikus cp, nuramino. Lankysiuos pas šitą gydytoją ir kito nėštumo priežiūrai.

2020-08-24, 06:16 | Registruotas lankytojas 12

Savo srities profesionalė, protinga, greita, konkreti, turinti talentą gydytoja akušerė-ginekologė, o svarbiausia Žmogus, turintis širdį. Ačiū.

2020-08-21, 11:50 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau pas Navickienę AGN. Geresnės gydytojos negalėjau tikėtis - labai aiški, konkreti, maloni, rūpestinga. Jokių bambėjimų, negatyvo. Gimdymas praėjo sklandžiai, nors nebuvo lengvas. Kadangi antras vaikas ir turiu su kuo palyginti, tai esu labai jai dėkinga ir rekomenduoju 100%.

2020-08-02, 17:36 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Viktorija prižiūrėjo mano trečią nėštumą (po dviejų persileidimų). Gydytoja nieko nelaukdama skyrė vartoti medikamentus, kurie potencialiai galėjo padėti išsaugoti vaikelį. Reguliariai lankiausi pas ją ir buvau siunčiama papildomoms perinatologų konsultacijoms. Nėštumas praėjo labai sklandžiai, jaučiausi puikiai.
Gimdžiau taip pat pas gydytoją Viktoriją. Visada buvau informuota apie gimdymo progresą. Prireikus gydytoja konsultavosi su kita gydytoja, abi mane apžiūrėjo ir paaiškino galimus tolimesnius scenarijus. Galiausiai gimdymas praėjo labai greitai ir sklandžiai, su dukryte esame sveikos ir laimingos.
Rekomenduoju šią profesionalią, darbščią, atsidavusią darbui gydytoją!

2020-06-12, 13:06 | Registruotas lankytojas 7

Viktorija yra ne tik savo srities profesionale, bet ir nuostabi asmenybe, kuri nepaisant savo uzimtumo, didelio darbo kruvio sugeba islikti pozityvi, silta, sutelkia visa savo demesi ir zinias siekiant ispresti problema, suteikia daug patarimu!Tik pacios silciausios ir nuosirdziausios rekomendacijos ❤️

2019-11-01, 21:25 | Registruotas lankytojas 32

Pati nuostabiausia gydytoja ever! Jos dėka nėštumas ir laukimo periodas tapo ramiu ir kupimu džiaugsmo :) tokios specialistės rankose tikrai gali būti rami-gydytoja labai rūpestinga, visada su šypsena ir gerai nusiteikusi, kas labai teigiamai veikia ir nėštukę❤️
Tik pačios šilčiausios rekomendacijos

2019-05-31, 11:15 | Registruotas lankytojas 5

Didelis ir nuosirdus ACIU daktarei Viktorijai Navickienei. Teko pas Ja lankytis nestumo metu taip pat pati daktare atliko Cezario pjuvi. Daktare labai profesionali, zinanti savo darba, patarsianti, visada su gera nuotaika, linksma ir grazi. Ir toliau planuoju pas ja lankytis. Didziausios sekmes jusu labai svarbioje profesijoje !

2019-03-06, 11:31 | Registruotas lankytojas 2

Tik graziausi zodziai apie sia gydytoja. Didelis aciu jai, uz palaikyma gimdymo metu.

2018-09-07, 09:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni, atidi gydytoja. Echoskopu įvertino padėtį, aptarė galimybes, taip pat nusiuntė dar vienai nuomonei pas operuojančią gydytoją. Padarė viską, ką galėjo, kad sulaukčiau tinkamos apžiūros ir būklės įvertinimo. Esu labai dėkinga.

2018-08-15, 17:31 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus žmogus bei profesionali gydytoja. 2018 05 22 priėmė mano gimdymą. Gydytoja iš didžiosios raidės, lankiausi visą nėštumą, AČIŪ gydytojai už palaikymą visą nėštumo laikotarpį, patarimus. Priėmė gimdymą, gydytoja ir jos komanda dirbo labai profesionalei, taip pat noriu padėkoti anesteziolagei (kadangi buvo atlikta CP). Viktorija Jūs ir Jūsų komanda yra savo srities specialistai. AČIŪ JUMS, dabar Jūsų dėka turime sveiką dukrytę. Lankysiuos ir po gimdymo ir jei vėl teks lauktis tai priežiūra ir gimdymas tik pas gydytoją Viktoriją ir jos komandą.

2018-08-15, 06:44 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja! Maloniai bendrauja, atsako į klausimus ir tikrai rūpinasi, kad viskas būtų gerai.

2018-06-15, 06:19 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, esu vyras stebėjęs savo žmonos gimdymą ir mačiau iš šalies kokia draugiška ir rūpestinga medikė buvo mano žmonai ir kaip puikiai suvaldė ir suėmė situaciją į savo rankas kai to labiausiai reikėjo. Puikiai išmano savo darbą ir svarbiausia kelia pasitikėjimą priimtais sprendimais. Esu dėkingas už šios gydytojos profesionalumą.
Su pagarba,
Tėtis

2017-10-24, 21:06 | IP: 90.134.18.98

Nereali gyditoja. Pirmą kartą tokią sutikau,begalo maloni,tokia draugiška,daug papasakojo visko. Tik geriausios rekomendacijos.

2017-10-05, 17:01 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, malonus ir linksmas žmogus. Visada energinga, visada pozityvi ir net sudėtingoje situacijoje priverčianti ir pacientą nenukabinti nosies.

2016-11-01, 18:45 | IP: 78.157.83.185

Buvau kartą konsultacijoje pas Viktoriją nėštumo metu, taip pat ji priimė mano gimdymą Antakalnyje. Likau labai patenkinta gydytojos profesionalumu ir pastangomis. Gimdymas nebuvo lengvas, bet gydytoja visada buvo šalia ir padėjo kaip tik galėjo, skatino, kad pagimdyčiau pati ir pavyko! Net auskarą pametė - tikiuosi rado! :) kitą rytą atėjo patikrinti kaip jaučiuosi. Labai maloniai bendraujanti, linksma.

2016-07-29, 15:54 | IP: 77.240.251.29

Konkreti ir pozityvi gydytoja. Informaciją gavau aiškią, kai reikėjo nuramino, kai reikėjo padrasino, jos rekomendacijos man pasiteisino.