Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Navickienė, %

Išduota: 2009-07-07, Nr. MPL-15500, Panaikinta

Išduota: 2013-06-18, Nr. MPL-18284, Galiojanti

2019-05-31, 14:15 | 5

Didelis ir nuosirdus ACIU daktarei Viktorijai Navickienei. Teko pas Ja lankytis nestumo metu taip pat pati daktare atliko Cezario pjuvi. Daktare labai profesionali, zinanti savo darba, patarsianti, visada su gera nuotaika, linksma ir grazi. Ir toliau planuoju pas ja lankytis. Didziausios sekmes jusu labai svarbioje profesijoje !

2019-03-06, 13:31 | 2

Tik graziausi zodziai apie sia gydytoja. Didelis aciu jai, uz palaikyma gimdymo metu.

2018-09-07, 12:34 | 2

Labai maloni, atidi gydytoja. Echoskopu įvertino padėtį, aptarė galimybes, taip pat nusiuntė dar vienai nuomonei pas operuojančią gydytoją. Padarė viską, ką galėjo, kad sulaukčiau tinkamos apžiūros ir būklės įvertinimo. Esu labai dėkinga.

2018-08-15, 20:31 | 1

Nuostabus žmogus bei profesionali gydytoja. 2018 05 22 priėmė mano gimdymą. Gydytoja iš didžiosios raidės, lankiausi visą nėštumą, AČIŪ gydytojai už palaikymą visą nėštumo laikotarpį, patarimus. Priėmė gimdymą, gydytoja ir jos komanda dirbo labai profesionalei, taip pat noriu padėkoti anesteziolagei (kadangi buvo atlikta CP). Viktorija Jūs ir Jūsų komanda yra savo srities specialistai. AČIŪ JUMS, dabar Jūsų dėka turime sveiką dukrytę. Lankysiuos ir po gimdymo ir jei vėl teks lauktis tai priežiūra ir gimdymas tik pas gydytoją Viktoriją ir jos komandą.

2018-08-15, 09:44 | 3

Nuostabi gydytoja! Maloniai bendrauja, atsako į klausimus ir tikrai rūpinasi, kad viskas būtų gerai.

2018-06-15, 09:19 | 1

Nuostabi gydytoja, esu vyras stebėjęs savo žmonos gimdymą ir mačiau iš šalies kokia draugiška ir rūpestinga medikė buvo mano žmonai ir kaip puikiai suvaldė ir suėmė situaciją į savo rankas kai to labiausiai reikėjo. Puikiai išmano savo darbą ir svarbiausia kelia pasitikėjimą priimtais sprendimais. Esu dėkingas už šios gydytojos profesionalumą.
Su pagarba,
Tėtis

2017-10-25, 00:06 | IP: 90.134.18.98

Nereali gyditoja. Pirmą kartą tokią sutikau,begalo maloni,tokia draugiška,daug papasakojo visko. Tik geriausios rekomendacijos.

2017-10-05, 20:01 | 2

Puiki gydytoja, malonus ir linksmas žmogus. Visada energinga, visada pozityvi ir net sudėtingoje situacijoje priverčianti ir pacientą nenukabinti nosies.

2016-11-01, 20:45 | IP: 78.157.83.185

Buvau kartą konsultacijoje pas Viktoriją nėštumo metu, taip pat ji priimė mano gimdymą Antakalnyje. Likau labai patenkinta gydytojos profesionalumu ir pastangomis. Gimdymas nebuvo lengvas, bet gydytoja visada buvo šalia ir padėjo kaip tik galėjo, skatino, kad pagimdyčiau pati ir pavyko! Net auskarą pametė - tikiuosi rado! :) kitą rytą atėjo patikrinti kaip jaučiuosi. Labai maloniai bendraujanti, linksma.

2016-07-29, 18:54 | IP: 77.240.251.29

Konkreti ir pozityvi gydytoja. Informaciją gavau aiškią, kai reikėjo nuramino, kai reikėjo padrasino, jos rekomendacijos man pasiteisino.