Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Julija Navickienė, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19411, Galiojanti

Navickienė Julija dirba šiose gydymo įstaigose
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

90.5% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.2% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.2% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

82.2% Complete
4.1

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

77.5% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-05-15, 14:57 | 1

Šiandien buvau pas šią gydytoją. Profesionali, dėmesio nestokojanti gydytoja. Viską nuosekliai paaiškino, ir gavau siuntimą tolimesniems tyrimams. Man 31. Po vaiko gimimo atsirado sveikatos problemų, tad tenka susitikti dažniau su gydytojais ir tikrai labai trūksta švelnesnių gydytojų, kad netąsytų kvailom atmaskėm “ neieškok ligų jauna”. Jei net siuntimo reikia kone maldaut šeimos gydytojos nes paklausia “ ar bandėt gert kokių lašiukų?”- Ką aš turiu gert, kad aš neźinau, kas man yra. Tikrai mano kely beveik visi žiūri pro pirštus ir nesivargina tirti. Ačiū Jums Julija Navickiene, prašau likite tokia švelni su pacientais. Vertinu labai teigiamai.

2020-03-11, 12:57 | 1

tai daktare, kuri yra atsidavusi savo darbui. po mano operacijos pas kitus daktarus ir po kitu daktaru klaidingo gydymo ir pablogejimu su visu uzdegimu as sia daktare sutikau poliklinikos valgykloje. ji savo iniciatyva pasiule savo apziura ir pasikviete i savo kabineta. nors jai visai nepriklause! po visu kanciu ir skausmu kuriuos man teko isgyvdnti, pagaliau as galiu dziaugtis gerejancia bukle sitos daktares deka... aciu jums, esate pavyzdys vitiems medikams, jus esate pasaukta padeti pacientam. sekmes jums

2020-03-10, 12:46 | 3

Nerekomenduoju, nes pasak gydytojos pertvara nezymiai pakrypusi, tai negali salygoti pastovios slogos, nosies uzgulimo. Kankinausi puse metu ir kitas specialistas ivertino priesingai, pertvara smarkiai perkreipta, daug nosies polipu. Gyd Navickiene skubejo, neskyre pakankamai laiko ivertinti situacijai

2020-03-02, 10:46 | 6

Noriu padėkoti šiai jaunai gydytojai. Nors jai nepriklausė mane gydyti, ji sutiko priimti. Kadangi savaitgalį nera budinčio Burnos chirurgo ligonineje, gydytoja bande padeti. Nepavykus sustabdyti kraujavimo-dave siuntima i Vilniu. Tikrai buvo geranoriska ir mandagi. Aciu Jums labai uz pagalbą. Sėkmės sunkiame darbe.

2019-07-23, 14:55 | 4

Ačiū už puikiai atliktą operaciją ir skirtą dėmesį bei laiką po jos. Jūs nuostabi gydytoja! Didelės sėkmės jums jūsų sunkiame darbe. PAGARBA DIDŽIAUSIA!

2019-07-21, 14:42 | 8

Labai prieštaringi vertinimai. Gal tai nuotaikos žmogus. Skundžiausi kraujavimu iš nosies. Pasakė, kad dėl kapiliarų. Pamakalavo su prideginimo skysčiu abi šnerves, nors smarkiai kraujavo viena. Nurodymų laikiausi. Jau po poros dienų vėl apsipyliau krauju...
Prieš tai buvau lankiusis pas kitą gyd. šioje poliklinikoje - tai kaip diena ir naktis. Pridegino konkrečioje vietoje, ir pusę metų buvo ramu. Dar nustatė neuritą, nors nesiskundžiau, maniau, nuo slogos neprigirdžiu. Laiku sugriebė ir neapkurtau. Nenorėčiau daugiau pas šią gydytoją.

2019-07-04, 13:16 | 1
Kilus ginčui dėl atsiliepimo turinio laukiame detalesnių paciento paaiškinimų. Kol aiškinamės aplinkybes atsiliepimo tekstas bus paslėptas.
2019-05-30, 14:30 | 1

Gydytoja pasirodė labai kompetetinga, konkreti,išmananti savo darbą. Su mano 2-ieju metu ir 6 metu vaikais sugebėjo puikiai bendrauti, rasti kompromisus ir be jokių ašarų apžiūrėti. Rekomenduoju . O dėl blogų komentarų visi turi savo nuomonę, visiems geras nebūsi. Mums labai viskas tiko ir patiko.

2019-05-22, 17:08 | 1

Lankiausi dėl ausų problemos su 5 m. sūnum. Pas šią gydytoją tikrai daugiau nesikreipsiu ir nerekomenduočiau kitiems. Nors priėmė paskirtu laiku, bendravo nemaloniai, su sūnumi elgėsi grubiai (tame pačiame kabinete procedūras atliekanti seselė, deja, taip pat). Norėjau sužinoti daugiau apie nustatytą diagnozę ir galimą gydymą, tačiau - iš to, kaip gydytoja atsakinėjo į mano klausimus beveik turėjau pasijausti kalta, kad domiuosi. Labai nemalonus vizitas.

2019-05-21, 12:59 | 4

Puiki gydytoja. Teisingai nustatė ligą, gydymas padėjo. Ačiū už malonų bendravimą ir rūpestį.

2019-05-21, 12:58 | 4

Puiki gydytoja. Teisingai nustatė ligą, gydymas padėjo. Ačiū už malonų bendravimą ir rūpestį.

2019-03-25, 13:14 | 1

Apsilankėme su skubiu siuntimu, dėl ausytės ir sinusito su 9 metų mergyte. Nežinau iš kur blogi komentarai, stebiuosi! Gydytoja prieme iškarto, apžiūrėjo greitai, neskausmingai, kaiptik vaiką nuramino ir padrąsino, kad ausys sveikos! Uždaviau ne vieną rūpimą klausimą dėl tonzilių problemų ir tikrai atsakė į visus klausimus su šypsena! Daugiau tokių konkrečių, jaunų medikų! Ačiū! :)

2019-02-07, 15:35 | 1

Atvažiavau su 4m. Vaiku su šeimos gydytojos skubiu siuntimu, kadangi vaikui labai skaudėjo ausytę.
Prie kabineto žmonių nebuvo, tai ilgai laukti nereikėjo. Tačiau sesutė bubo grubi, nemandagi. Gydytoja pasižiūrėjo ausį, tepasakė "mhh... matosi", pasižiūrėjo į kitą- "čia daugiau" ir viskas. Nieko doro nepaaiškino. Sakė parašys ats. Ir keliaut pas šeimos gyd. Gydymas nurofen. O tada pasakys šeimos gyd. Ko dar reik. Kraują neblogai būtų pasidaryti. Ir tiek.
Sūnus yra dauv uždegimų turėjęs. Pas daugybę LOR gyd. Esam lankęsi. Bet tokios nekonkrečios, gyd. Nesu mačius. Kam važiuot pas specialistą jei vistiek šeimos gyd. Paskirs gydymą. Reiks antibiotikų ar ne, šeimos gyd. Nuspręs, kuri neįlįs į ausį ir nepasižiūrės kas ten vyksta. Nusivyliau. Tikiuosi daugiau neteks pas šią gyd. Lankytis.

2019-02-06, 16:00 | 1

Jei butu galimybe, daugiau pas sia gydytoja neiciau tiksliau nevesciau vaiku. Vedziau 1m, kitu kartu 4m vaikus. Abu kartus skubos tvarka siuntimus turejau. Su vaikais nemoka elgtis, sneka saltai ir grubiai. Musu atvejais ir elgesi grubiai. Po vizito su 1m vaiku, tikiuosi mum daugiau nebereikes skubiu atveju pas sia gydytoja pakliuti, nepatingesiu nuvesti i kita gydymo istaiga. Kam loristas reikalingas jei atejus su problema, apziura turejo pabaigti seimos gydytoja. Apie priemimo greiti negaliu komentuoti, abu kartus gydytojos reikejo laukti nes nebuvo kabinete, o su mazais vaikais prieme greitai tik kitu pacientu deka, nes uzleisdavo eile.

2019-01-24, 09:28 | 1

Atėjau pas gydytoją su ausies uždegimu, kuris iš vienos ausies persimetė į kitą. Pradėkime nuo to, kad gydytoja vėlavo daugiau nei pusvalandį, na bet kam nepasitaiko. Kai priėmė elgėsi grubiai ir nemaloniai. Apžiūrėjo tik vieną ausį, kurią tuo metu skaudėjo, teko prašyti, kad patikrintų ir kitą ausį, kurioje uždegimas jau mažėja. Kam teko susidurti su ausies uždegimu, žino koks tai menkas malonumas, o apžiūra buvo grubi. Dar sulaukiau gydytojos pasipiktinimo, kad krūpčioju. Pilnos LOR apžiūros neatliko, gydymą paskyrė. Vizitas buvo greitas, bet nemalonus.