Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Naruševičiūtė-Skripkienė, %

Registracija čia ir dabar
MIESTO MEDICINOS CENTRAS

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2012-07-03, Nr. MPL-17721, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2012-07-03, Nr. MPL-17721, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Registracija čia ir dabar
MIESTO MEDICINOS CENTRAS
2022-04-07, 07:22 | Registruotas lankytojas 3

Maloni, rūpestinga, įsiklausanti į pacientą gydytoja. Rekomenduoju!

2021-12-21, 10:48 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, esu labai dėkinga jai. Rekomenduoju

2021-08-09, 12:54 | Registruotas lankytojas 1

Gerus 10 metu turejau problemu su dideliu kiekiu spuogu ant nugaros, veido ir kaklo.
Per ta laika buvau ne pas viena gydytoja, ir nemokamose ir pas mokamus. Privatininkus, Baltijos Amerikos Klinikoje ir panasiose.
Niekas nesugebejo manes isgydyti. Visi tik rase vaistus uz kosmines kainas ir visokius sampunus, gelius taip pat uz kosmines kainas. Jeigu tai dar padetu, tai dar nieko, bet buvo veltui ismesti pinigai. Bendroi sumoje isleista daugiau negu 2000 Euru o naudos jokios.

Tada mano pazystamas parekomendavo gydytoja Edita. Visai nenorejau eiti, nes sakiau jeigu "kieti" gydytojai nesugebejo, ar cia Karoliniskiu poliklinikuoje nemokamai mane isgydys.
Patekti buvo sunku, laukiau gal menesi. Nes mokejau patekti nemokamai ir dirbo ne mano poliklinikoje.

Ir tai buvo stebuklas!
Labai maloni gydytoja, iskarto parase sarasiuka analizu kurios reikia padaryti ir pasake ateiti su rezultatais.
Padariau analizus, atejai kita karta. Paziurejo, pasake kad viskas cia aisku, israse tabletes, geli (palygunus uz normalia kaina) ir sampuna (realiai pigu).
Po 2-3 savaiciu, rezultatas buvo geresnis negu po 3 menesiu pas "kietus" gydytojus.

Po puses metu baigiau gydyma. Isgyde pilnai!

Labai nuosirdziai dekingas gydytojai Editai!

Labai rekomenduoju gydytoja!

2021-03-09, 17:43 | Registruotas lankytojas 1

Jauna, bet labai profesionali gydytoja, nustatė problemą, paskyrė gydymą ir dar gavau krūvą rekomendacijų dėl odos drėkinimo ir pan. Tad mano pagyros ir tik geriausi atsiliepimai!

2021-02-04, 19:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai tiksliai iš atsiųstų nuotraukų nustatė Perioralinį dermatitą, išrašyti vaistai padėjo. Ačiū!

2019-11-29, 14:36 | Registruotas lankytojas 12

Nuostabi gydytoja!

2019-11-13, 08:10 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, profesionali gydytoja. Nuoširdžiai dėkoju. Rekomenduoju.

2019-08-12, 06:13 | Registruotas lankytojas 3

Gyd. Edita yra viena iš geriausių mano sutiktų gydytojų. Profesionali, maloni, visada išsamiai pakonsultuoja, ne kartą išgelbėjo bėdoje. Pas odo gydytojus lankausi daugiau kaip 10 metų ir Edita vienintelė gydytoja kuri iš karto identifikavo diagnozę, paskyrė tolimesnius tyrimus ir gydymą kuris buvo veiksmingas. Dabar dėl visų odos problemų lankausi tik pas šią gydytoją ir kitiems rekomenduoju.

Ačiū Edita už nuoširdų darbą !

2019-02-26, 14:39 | Registruotas lankytojas 3

Visiems labai rekomenduoju šią gydytoją. Ji yra tikra savo srities profesionalė. Gydytoja sugebėjusi sutvarkyti lėtinę ir laaaaaaabai ūmią veido alergiją (kontaktinį dermatitą) su kuriuo kovojau daugiau nei 5 metus. Jau buvau praradusi viltį. Tik geriausi atsiliepimai ir nuoširdžios rekomendacijos kiekvienam. Gydytoja per tris mėnesius sugebėjo visiškai sutvarkyti įsisenėjusią alergiją.
Dar kartą noriu nuoširdžiausiai Jai padėkoti. Rekomenduoju ją visiems. Profesionalumas, atidumas, problemos sprendimas garantuotas. AČIŪŪŪŪ!!!

2017-07-07, 22:29 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, rupestinga ir profesionali gydytoja. Nuoširdžiai aciū jai.

2017-07-07, 22:26 | IP: 78.61.220.121

Turėjau bėdą dėl atsinaujinančio nagų grybelio, išbandžiau daug priemonių, bet grybelis vis atsinaujindavo. Kai kreipiausi į šią gydytoją poliklinikoje pagaliau pavyko tos bėdos atsikratyti, nors užtruko ilgokai. Mokėti nieko nereikėjo, bet vaistai nebuvo pigūs. Apie tai jau buvau pamiršusi, prisiminiau tik norėdama parašyti apie kitą kartą. Kadangi gydytoja labai patiko, tai susiradau ją privačioje klinikoje. Konsultavausi dėl vieno nerimą keliančio apgamo ir įvairių odos problemų kaklo ir juosmens srityje. Teko pasinaudoti ir lazerine procedūra. Žodžiu likau patenkinta. Kaina normali palyginus kad dabar jaučiuosi geriau atrodanti.

2017-07-04, 10:10 | IP: 88.119.17.16

Puiki jauna aukštos kvalifikacijos gydytoja, šiltai bendraujanti, išsprendė įsisenėjusias odos problemas. Nuoširdus Ačiū jai.

2017-07-03, 16:26 | IP: 88.119.198.147

Galima tik pasidžiaugti, kad dar tokių gydytojų yra Lietuvoje. Mano sveikatos problemos buvo greitai nustatytos. Gydymas padėjo ir esu dėkingas šiai gydytojai.
Stebina sistemoje pateikiami gydytojų vertinimo klausimai. Rekomenduoju peržiūrėti skiltį "Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?", tai nekorektiška, mano manymu, nes kiekvienoje įstaigoje gydytojai yra įsprausti į skirtingas sąlygas, toks klausimas būtų korektiškas, žinant, kad paciento kontaktiniai duomenys gali būti ir konfidencialūs - būčiau labai nustebęs, jeigu man skambintų, Juk iš serviso pasiėmę automobilį nesitikime, kad mums skambins ir klaus "ar gerai ratai sukasi?", ar "tepalas varikliui patiko?"
Taip pat stebina ir tie žmonės kurie sugeba piktintis gydytoju, kai pati gydymo sistema klinikas įspraudus į tokius "rėmus", kad gydytojas turi tik 15 min. pacientui, o galimybių, kurias finansuoja valstybė beveik nulis, čia juk neautomobilis, kur tik pažiūrėjai, pajungiai kompiuterį ir aišku viskas, lieka tik remontuoti, bet ne... iš gydytojo tikimės, kad per penkiolika minučių išspręs visų visas problemas.

2017-04-19, 21:52 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-10-12, 23:00 | IP: 81.7.83.33

Puiki gydytoja, atsakė į visus klausimus. Nors buvo įsitikinusi, kad bus alergija, bet po laboratorinio tyrimo paaiškėjo, kad vis dėl to pėdų grybelis. Viską paaiškino, net jei perklausiau po kelis kartus. Paskirti vaistai padėjo - grybelio nebeturiu :)

2016-09-11, 13:52 | IP: 78.60.1.216

Nuostabi gydytoja. Nors poliklinikoje vienam pacientui skirta tik 15 minučių, per šį laiką gydytoja atliko tyrimą, nustatė diagnozes, aiškiai paaiškino ligų atsiradimo priežastis, skyrė gydymą, paaiškino vaistų veikimą, paaiškino, ką ir kodėl turėčiau koreguoti gyvenimo būde ligų prevencijai ateityje. Gydytoja konkreti, dėmesinga, atsako į visus klausimus, kompetencija nesuabejojau nė sekundės. Davė kabineto telefono numerį, jeigu prireiktų skubios konsultacijos. Esu labai dėkinga, rekomenduočiau šią gydytoją visiems, turintiems odos problemų. Dar tik pradėjau gydymą, todėl negaliu prognozuoti jo veiksmingumo, tačiau žinau, kad visais klausimais galiu kreiptis ir gydymo stebėjimui bei kitiems apsilankymams rinksiuos būtent šią dermatologę.