Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Naruševičiūtė-Skripkienė, %

Išduota: 2008-07-09, Nr. MPL-11259, Panaikinta

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2012-07-04, Nr. MPL-17721, Galiojanti

Naruševičiūtė-Skripkienė Edita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Naruševičiūtė-Skripkienė Edita?

2019-11-29, 16:36 | 3

Nuostabi gydytoja!

2019-11-13, 10:10 | 3

Labai maloni, profesionali gydytoja. Nuoširdžiai dėkoju. Rekomenduoju.

2019-08-12, 09:13 | 2

Gyd. Edita yra viena iš geriausių mano sutiktų gydytojų. Profesionali, maloni, visada išsamiai pakonsultuoja, ne kartą išgelbėjo bėdoje. Pas odo gydytojus lankausi daugiau kaip 10 metų ir Edita vienintelė gydytoja kuri iš karto identifikavo diagnozę, paskyrė tolimesnius tyrimus ir gydymą kuris buvo veiksmingas. Dabar dėl visų odos problemų lankausi tik pas šią gydytoją ir kitiems rekomenduoju.

Ačiū Edita už nuoširdų darbą !

2019-02-26, 16:39 | 2

Visiems labai rekomenduoju šią gydytoją. Ji yra tikra savo srities profesionalė. Gydytoja sugebėjusi sutvarkyti lėtinę ir laaaaaaabai ūmią veido alergiją (kontaktinį dermatitą) su kuriuo kovojau daugiau nei 5 metus. Jau buvau praradusi viltį. Tik geriausi atsiliepimai ir nuoširdžios rekomendacijos kiekvienam. Gydytoja per tris mėnesius sugebėjo visiškai sutvarkyti įsisenėjusią alergiją.
Dar kartą noriu nuoširdžiausiai Jai padėkoti. Rekomenduoju ją visiems. Profesionalumas, atidumas, problemos sprendimas garantuotas. AČIŪŪŪŪ!!!

2017-07-08, 01:29 | 1

Nuostabi, rupestinga ir profesionali gydytoja. Nuoširdžiai aciū jai.

2017-07-08, 01:26 | IP: 78.61.220.121

Turėjau bėdą dėl atsinaujinančio nagų grybelio, išbandžiau daug priemonių, bet grybelis vis atsinaujindavo. Kai kreipiausi į šią gydytoją poliklinikoje pagaliau pavyko tos bėdos atsikratyti, nors užtruko ilgokai. Mokėti nieko nereikėjo, bet vaistai nebuvo pigūs. Apie tai jau buvau pamiršusi, prisiminiau tik norėdama parašyti apie kitą kartą. Kadangi gydytoja labai patiko, tai susiradau ją privačioje klinikoje. Konsultavausi dėl vieno nerimą keliančio apgamo ir įvairių odos problemų kaklo ir juosmens srityje. Teko pasinaudoti ir lazerine procedūra. Žodžiu likau patenkinta. Kaina normali palyginus kad dabar jaučiuosi geriau atrodanti.

2017-07-04, 13:10 | IP: 88.119.17.16

Puiki jauna aukštos kvalifikacijos gydytoja, šiltai bendraujanti, išsprendė įsisenėjusias odos problemas. Nuoširdus Ačiū jai.

2017-07-03, 19:26 | IP: 88.119.198.147

Galima tik pasidžiaugti, kad dar tokių gydytojų yra Lietuvoje. Mano sveikatos problemos buvo greitai nustatytos. Gydymas padėjo ir esu dėkingas šiai gydytojai.
Stebina sistemoje pateikiami gydytojų vertinimo klausimai. Rekomenduoju peržiūrėti skiltį "Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?", tai nekorektiška, mano manymu, nes kiekvienoje įstaigoje gydytojai yra įsprausti į skirtingas sąlygas, toks klausimas būtų korektiškas, žinant, kad paciento kontaktiniai duomenys gali būti ir konfidencialūs - būčiau labai nustebęs, jeigu man skambintų, Juk iš serviso pasiėmę automobilį nesitikime, kad mums skambins ir klaus "ar gerai ratai sukasi?", ar "tepalas varikliui patiko?"
Taip pat stebina ir tie žmonės kurie sugeba piktintis gydytoju, kai pati gydymo sistema klinikas įspraudus į tokius "rėmus", kad gydytojas turi tik 15 min. pacientui, o galimybių, kurias finansuoja valstybė beveik nulis, čia juk neautomobilis, kur tik pažiūrėjai, pajungiai kompiuterį ir aišku viskas, lieka tik remontuoti, bet ne... iš gydytojo tikimės, kad per penkiolika minučių išspręs visų visas problemas.