Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Motūza, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-08-07, Nr. MPL-07353, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-08-07, Nr. MPL-07353, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Motūza Linas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Motūza Linas?

2021-04-02, 14:55 | Registruotas lankytojas 4

LABAI GERAS GYDYTOJAS.

2020-12-01, 14:29 | Registruotas lankytojas 1

Buvo nemandagus, grubus, arogantiškas , išprašė iš kabinėto....bendravimo kultūros pas Lina Motuza nerasta. Labai gaila, kad tokiems gydytojams kaip jis leidžiama dirbti su žmonėmis...liūdna...

2019-05-10, 07:40 | Registruotas lankytojas 2

Nežinau ar tai arogancija ar kas, bet bendrauja ne itin maloniai. Atrodo, kad jam pabodę pacientai su savo klausimais tai neduok die užduosi vieną kitą.. iškart pasipila lavina aiškinimų, kad klausimas bereikšmis arba kvailas, vietoj to, kad atsakytų. Žodžiu uždavinėti klausimus nemalonu. Po operacijos man paklausus apie reabilitaciją jis tik šyptelėjo ir retoriškai paklausė ''kokios reabilitacijos jūs norit?'', suprask, kad jos nereikia ir nebus. Paskui dar puse žodžio užsiminė, kad ji išvis nereikalinga (nesupratau iki galo ar čia mano atveju nereikalinga ar išvis niekam gyvenime nereikalinga). Girdėjau kai kitai pacientei koridoriuje sakė panašiai, kad ji pati geriau sau padės nei reabilitacija. truputį keistas požiūris sakyčiau... Po operacijos turėjau daug klausimų kas toliau bus, ką daryti įvairiais atvejais, tai irgi reikėjo tempti už liežuvio. Kažkaip man įprasta, kad gydytojas turėtų papasakoti visus galimus variantus (jeigu jų nėra koks milijonas aišku, mano atveju buvo 3) ir kaip elgtis, bet jeigu aš pati nebūčiau gliaudžius tų visų variantų ir darius įvairių prielaidų jis man nieko nebūtų pasakojęs, tai žodžiu aš jį užknisau turbūt savo klausinėjimu, bet man reikia žinoti, o jis tyli kaip vandens prisisėmęs. Nevertinu jo blogai, nes operacija pavyko gerai, gavau dėmesio prieš ir po, nebuvau neaplankyta. Bet trūko aiškumo ir kantrybės iš gydytojo.

2018-03-23, 17:04 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-02, 15:57 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas išgelbėjo man gyvenimą. 2015 metais turėjau pjautinę pirstų traumą, buvo atlikta dviejų pirštų replantacija (prisiūti pirštai). Operacija truko ilgai, viskas pavyko sklandžiai, dabar ranka yra geresnė negu buvo, galiu dirbti viską, ką dirbau iki traumos. Tai nuoširdus žmogus, nuostabus gydytojas, aukščiausios klasės mikrochirurgas, esu be galo laiminga, kad tą baisų vakarą jis budėjo ir patekau pas jį ant operacinio stalo. Kiekvieną dieną esu dėkinga jam ir būsiu visada. Ačiū, kad esate!

2017-11-22, 17:32 | Registruotas lankytojas 2

Iš pradžių, galvojau, kad šis gydytojas kiek stačiokas ir nemandagus, bet jis tiesiog nevinioja žodžių į vatą ir yra tiesmukiškas. Gavau ir velnių, bet tikrai buvau verta. Operavausi PKR, operaciją atliko gerai, po operacijos kelis kartus teiravosi, kaip mano savijauta, o gulint ligoninėje naktį kilus problemų su pilvu, ryte užsuko pasižiūrėti, ar viskas OK, nors turėjo ankstyvą skrydį į komandiruotę (kiek pamenu). Manau, kad šis gydytojas nors ir kiek šaltas, rūpinasi savo pacientais ir išmano savo darbą.

2017-06-13, 21:39 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-02-17, 22:56 | Registruotas lankytojas 2

Zaidziant krepsini plyso sausgysle ant pirsto. Operacijos metu buvo ideta Kirsnerio vela. Operacija praejo sekmingai kaip ir veliau (po 2 men) velos istraukimas. Puikiai zino bei atlieka savo darba.

2016-12-23, 09:53 | Registruotas lankytojas 1

Esu tik po operacijos, jaučiuosi puikiai. Didelis Jums ačiū. Vertinimai patys aukščiausi.

2016-12-22, 16:26 | IP: *.*.*.*