Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Motūza, %

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-08-07, Nr. MPL-07353, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-08-07, Nr. MPL-07353, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Motūza Linas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Motūza Linas?

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
2023-11-18, 20:51 | Registruotas lankytojas 2

Puikus specialistas, operacijos metų papildomai pašalino problemą, kurios nesimatė prieš tai. Praejo eilė metų, kelio sąnarys ir pirštas funkcionuoja puikiai))) Ačiū jam ir sekmės)))

2023-08-16, 10:32 | Registruotas lankytojas 3

Vienareikšmiškai tik teigiami atsiliepimai Gydytojui. Atliko piršto operaciją po skubaus priėmimo. Be galo šiltas, korektiškas, profesionalus bendravimas su pacientu, skirta daug dėmesio. Šiltas bendravimas su personalu operacijos metu. Viskas vyko greitai, operatyviai. Klausimai atsakyti. Didelis Ačiū už suteiktą pagalbą :)

2022-11-22, 12:25 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausi pas Lina Motuza, likau nepatenkintas vizitu, nes visų pirma, daktaras iškart išreiškė savo negatyvią nuomone apie paskirta tyrimo metodą kuris buvo atliktas prieš tai buvusio gydytojo, neva tokio diagnozės nustatymo būdo išvis nereikėjo taikyti, nes pagal daktarą mano problema jam pasirodė menkaverte ir ne pagal jo Chirurginę sritį. Manęs nesiklausė, nors mėginau sakyti kur ir kas skauda, tačiau pagal minėtą daktarą esu sveikas. Žodžiu jokio gydymo neskyrė ir jokios informacijos nesuteikė kaip elgtis toliau. Vizitas truko gal kokias 2 minutes. Galėjo bent jau pas kitą specialistą nukreipti ar dar kažką, nes problema man tai niekur nedingo!!

2022-08-11, 18:49 | Registruotas lankytojas 1

Neįmanoma rekomenduoti. Nekreipė pakankamai dėmesio į atsineštą papildomą medžiagą bei nusiskundimus, kuriuos surašė su klaida. Atrodė, kad neturėjo pacientui laiko ir stengėsi kuo greičiau užbaigti vizitą, ko nebandė paslėpti, bendravo labai nemandagiai. Nebuvo jokios naudos iš vizito, nors laukti vietos teko ilgai.

2022-05-02, 13:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemandagus daktaras, jei ko paklausi tai vos nerekdamas atsako, jei perklausi tai balsa pakelia atsakydamas, nesuprantu kaip tokie daktarai dar ir pacientu sulaukia, nes bendravimas visiskai agresivus. Norejau eiti pas ji privaciai bet ir uz dyka manes ten niekas nebenuvestu pas toki "specialista"????

2021-10-01, 22:38 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas, bendravo maloniai, konkrečiai, viską paaiškino, atsakė į rūpimus klausimus, labai smulkiai paaiškino kodėl būtent tokia operacija buvo reikalinga, jo prognozė pasitvirtino operacijos metu, kas tik įrodo gydytojo profesionalumą. Plastikos chirurgas turi bûti tikslus ir aiškus, o ne pilstyti iš tuščio į kiaurą. Toks gydytojas sukelia pasitikėjimą ir būna ramu papuolus į tokio rankas. Ačiū iš visos širdies! Labai rekomenduoju visiems! Sėkmės tikrai sunkiame darbe :)

2021-06-29, 16:51 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiskas, bendravimas labai negatyvus, toks jausmas, kad pacientai ji kankina ir savo buvimu salia, ir savo klausimais... neleidzia issakyti savo nusiskundimu iki galo, pertraukineja ... kompetencijos nevertinsiu... bet bendrauvimas su pacientais - tragiskas... nuotaika buvo sugadinta visai dienai ir is naujo turejau registruotis pas kita gydytoja, nes esamas, nesugebejo iki galo padeti man isspresti mano problema. Nerekomenduoju vien is bendravimo puses.

2021-04-02, 14:55 | Registruotas lankytojas 5

LABAI GERAS GYDYTOJAS.

2020-12-01, 14:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-10, 07:40 | Registruotas lankytojas 2

Nežinau ar tai arogancija ar kas, bet bendrauja ne itin maloniai. Atrodo, kad jam pabodę pacientai su savo klausimais tai neduok die užduosi vieną kitą.. iškart pasipila lavina aiškinimų, kad klausimas bereikšmis arba kvailas, vietoj to, kad atsakytų. Žodžiu uždavinėti klausimus nemalonu. Po operacijos man paklausus apie reabilitaciją jis tik šyptelėjo ir retoriškai paklausė ''kokios reabilitacijos jūs norit?'', suprask, kad jos nereikia ir nebus. Paskui dar puse žodžio užsiminė, kad ji išvis nereikalinga (nesupratau iki galo ar čia mano atveju nereikalinga ar išvis niekam gyvenime nereikalinga). Girdėjau kai kitai pacientei koridoriuje sakė panašiai, kad ji pati geriau sau padės nei reabilitacija. truputį keistas požiūris sakyčiau... Po operacijos turėjau daug klausimų kas toliau bus, ką daryti įvairiais atvejais, tai irgi reikėjo tempti už liežuvio. Kažkaip man įprasta, kad gydytojas turėtų papasakoti visus galimus variantus (jeigu jų nėra koks milijonas aišku, mano atveju buvo 3) ir kaip elgtis, bet jeigu aš pati nebūčiau gliaudžius tų visų variantų ir darius įvairių prielaidų jis man nieko nebūtų pasakojęs, tai žodžiu aš jį užknisau turbūt savo klausinėjimu, bet man reikia žinoti, o jis tyli kaip vandens prisisėmęs. Nevertinu jo blogai, nes operacija pavyko gerai, gavau dėmesio prieš ir po, nebuvau neaplankyta. Bet trūko aiškumo ir kantrybės iš gydytojo.

2018-03-23, 17:04 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-01-02, 15:57 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas išgelbėjo man gyvenimą. 2015 metais turėjau pjautinę pirstų traumą, buvo atlikta dviejų pirštų replantacija (prisiūti pirštai). Operacija truko ilgai, viskas pavyko sklandžiai, dabar ranka yra geresnė negu buvo, galiu dirbti viską, ką dirbau iki traumos. Tai nuoširdus žmogus, nuostabus gydytojas, aukščiausios klasės mikrochirurgas, esu be galo laiminga, kad tą baisų vakarą jis budėjo ir patekau pas jį ant operacinio stalo. Kiekvieną dieną esu dėkinga jam ir būsiu visada. Ačiū, kad esate!

2017-11-22, 17:32 | Registruotas lankytojas 3

Iš pradžių, galvojau, kad šis gydytojas kiek stačiokas ir nemandagus, bet jis tiesiog nevinioja žodžių į vatą ir yra tiesmukiškas. Gavau ir velnių, bet tikrai buvau verta. Operavausi PKR, operaciją atliko gerai, po operacijos kelis kartus teiravosi, kaip mano savijauta, o gulint ligoninėje naktį kilus problemų su pilvu, ryte užsuko pasižiūrėti, ar viskas OK, nors turėjo ankstyvą skrydį į komandiruotę (kiek pamenu). Manau, kad šis gydytojas nors ir kiek šaltas, rūpinasi savo pacientais ir išmano savo darbą.

2017-06-13, 21:39 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-02-17, 22:56 | Registruotas lankytojas 2

Zaidziant krepsini plyso sausgysle ant pirsto. Operacijos metu buvo ideta Kirsnerio vela. Operacija praejo sekmingai kaip ir veliau (po 2 men) velos istraukimas. Puikiai zino bei atlieka savo darba.

2016-12-23, 09:53 | Registruotas lankytojas 1

Esu tik po operacijos, jaučiuosi puikiai. Didelis Jums ačiū. Vertinimai patys aukščiausi.

2016-12-22, 16:26 | IP: *.*.*.*