Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Motūza, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07353, Galiojanti

Motūza Linas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Motūza Linas?

2019-05-10, 10:40 | 2

Nežinau ar tai arogancija ar kas, bet bendrauja ne itin maloniai. Atrodo, kad jam pabodę pacientai su savo klausimais tai neduok die užduosi vieną kitą.. iškart pasipila lavina aiškinimų, kad klausimas bereikšmis arba kvailas, vietoj to, kad atsakytų. Žodžiu uždavinėti klausimus nemalonu. Po operacijos man paklausus apie reabilitaciją jis tik šyptelėjo ir retoriškai paklausė ''kokios reabilitacijos jūs norit?'', suprask, kad jos nereikia ir nebus. Paskui dar puse žodžio užsiminė, kad ji išvis nereikalinga (nesupratau iki galo ar čia mano atveju nereikalinga ar išvis niekam gyvenime nereikalinga). Girdėjau kai kitai pacientei koridoriuje sakė panašiai, kad ji pati geriau sau padės nei reabilitacija. truputį keistas požiūris sakyčiau... Po operacijos turėjau daug klausimų kas toliau bus, ką daryti įvairiais atvejais, tai irgi reikėjo tempti už liežuvio. Kažkaip man įprasta, kad gydytojas turėtų papasakoti visus galimus variantus (jeigu jų nėra koks milijonas aišku, mano atveju buvo 3) ir kaip elgtis, bet jeigu aš pati nebūčiau gliaudžius tų visų variantų ir darius įvairių prielaidų jis man nieko nebūtų pasakojęs, tai žodžiu aš jį užknisau turbūt savo klausinėjimu, bet man reikia žinoti, o jis tyli kaip vandens prisisėmęs. Nevertinu jo blogai, nes operacija pavyko gerai, gavau dėmesio prieš ir po, nebuvau neaplankyta. Bet trūko aiškumo ir kantrybės iš gydytojo.

2018-03-23, 19:04 | 1

Piktas, nemalonus ir arogantiskas. Susidare ispudis, kad jis visiskai neturi savo nuomones, todel eiti pas ji konsultuotis nera jokios prasmes.
Buvau prsisiregistravau mokamai konsultacijai po operacijos, kurios metu rankos kaulai buvo sutvirtinti metalinemis plokstelemis (operavo ne jis). Po operacijos praejus beveik dviem menesiams sanarys visiskai nesilankste, ranka tirpo. Pries tai nieko apie sita gyd. nezinojau, ji man pasiule “Santaros” medicinos centre.
Vos tik izengus i kabineta is karto isgirdau, kad turiu keisti savo poziuri nes cia viskas yra labai gerai, labai normalu ir labai teisingai; tik antras menesis po sudetingos operacijos sanarys ir neturi lankstytis. Turiu susitaikyti su tuo kad skauda ir dar ilgai skaudes; mazdaug turiu kenteti ir laukti o kad sanarys visiskai nesilanksto tai cia nera ko per daug tiketis, gal po kokios puses metu.
Paprasiau padaryti rentgena, atsakymas buvo, kad jis cia neturi laiko su manim terliotis, nes jam skubiai reikia eiti i operacija. Pasitikslinau ar tikrai nereikia grizti, atsake, kad bus labai uzsiemes, taciau registratura po rentgeno vistik liepe grizti pas gyd. Grizus, paklausiau tai kaip ta skubi operacija, atsove, kad planai pasikeite. Supratau, kad “skubi operacija” tai taktine fraze naudojama tam, kad greiciau isgrusti pacienta pro duris.

Neisgirdau nieko konstruktyvaus, visa konsultacijos laika turejau kausytis demagogijos apie mano neteisinga poziuri. Buvo akivaizdu, kad rentgeno nuotraukos jis nesupranta – viskas ka pasake: “tai va kaip atrodo!”. Atsisake israsyti net recepta nuskausminamiesiems; cia ne jo o seimos gydytojo reikalas. Patare, kad jeigu judinant skauda tai nereikia judinti ir galesiu apsieiti be nuskausminamuju. Viskas ka jis dare tai liaupsino kito gydytojo darba vengdamas (o gal nesugebedamas) ivardinti realia situacija. Sitos konsultacijos verte yra niekine nors sumokejau 45 eurus ir aplamai uz tokius svaiciojimus imti pinigus yra neetiska jau nekalbant, kad veliau paaiskejo jog jo specializacija yra plastine chirurgija ir apie luzusius kaulus jis nieko nesupranta. Niekam nepatariu i ji kreiptis, nes sitam zmogui visu pirma truksta elemantaraus padorumo.

2018-01-02, 17:57 | 1

Šis gydytojas išgelbėjo man gyvenimą. 2015 metais turėjau pjautinę pirstų traumą, buvo atlikta dviejų pirštų replantacija (prisiūti pirštai). Operacija truko ilgai, viskas pavyko sklandžiai, dabar ranka yra geresnė negu buvo, galiu dirbti viską, ką dirbau iki traumos. Tai nuoširdus žmogus, nuostabus gydytojas, aukščiausios klasės mikrochirurgas, esu be galo laiminga, kad tą baisų vakarą jis budėjo ir patekau pas jį ant operacinio stalo. Kiekvieną dieną esu dėkinga jam ir būsiu visada. Ačiū, kad esate!

2017-11-22, 19:32 | 2

Iš pradžių, galvojau, kad šis gydytojas kiek stačiokas ir nemandagus, bet jis tiesiog nevinioja žodžių į vatą ir yra tiesmukiškas. Gavau ir velnių, bet tikrai buvau verta. Operavausi PKR, operaciją atliko gerai, po operacijos kelis kartus teiravosi, kaip mano savijauta, o gulint ligoninėje naktį kilus problemų su pilvu, ryte užsuko pasižiūrėti, ar viskas OK, nors turėjo ankstyvą skrydį į komandiruotę (kiek pamenu). Manau, kad šis gydytojas nors ir kiek šaltas, rūpinasi savo pacientais ir išmano savo darbą.

2017-06-14, 00:39 | 6

Konsultavausi pas šį gydytoją, dėjau į jį daug vilčių, bet susišnekėti negalėjome. Jis buvo grubus, vulgarus, nejautrus, akiplėšiškas. Jis mane pravirkdė, o tada pasakė, kad mano problema ne jo sritis ir nusiuntė pas kitą gydytoją. Galėjo ir gražiau su manimi elgtis, nes po vizito jaučiausi tragiškai beviltiškai nepagydoma. Juk jis matė, kad aš sutrikusi, gal ėjo būti atidesnis ir ramiu tonu paaiškinti kas yra.

2017-02-18, 00:56 | 2

Zaidziant krepsini plyso sausgysle ant pirsto. Operacijos metu buvo ideta Kirsnerio vela. Operacija praejo sekmingai kaip ir veliau (po 2 men) velos istraukimas. Puikiai zino bei atlieka savo darba.

2016-12-23, 11:53 | 1

Esu tik po operacijos, jaučiuosi puikiai. Didelis Jums ačiū. Vertinimai patys aukščiausi.

2016-12-22, 18:26 | IP: *.*.*.*