Pacientai, kurie rekomenduoja Tautrimas Aštrauskas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12724, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-08-15, 21:56 | Registruotas lankytojas 70

Tautrimo Aštrausko klinika – visa tiesa apie apgavikus

Pirmieji atsiųsti skundai
Leave a reply
Yra daugybė nepatenkintų žmonių Tautrimo Aštrausko darbo kokybe. Ir tie žmonės nepatingėjo atsiųsti skundus apie tą niekšelį. Tad štai, skaitykite.

Agnė
Šis gydytojas yra apgailėtinas. Su žmonėmis jis bendrauja atšiauriai, pacientą jis lygina vos ne su šūdu. O ir operacijų kokybė apgailėtina. Dariau krūtų didinimo operacija ir rezultatai buvo apgailėtini – viena krūtis buvo padaryta didesnė, o kita mažesnė. O sumokėjau net 9000 Lt šitam mulkiui! Ir man teko mokėti papildomai, kad man kitas gydotojas sutvarkytų krūtis. Geriau su šiuo avinu neprasidėti. Jis yra kažkoks nieko nemokantis šundaktaris, visiškai negerbiantis pacientų. Gailiuosi, kad pas jį ėjau!

Vincentas
Nepatariu jums su šiuo veikėju prasidėti. Mano žmona darėsi lytinių lūpų korekciją, sumokėjo 2000 Lt ir vargšei lūpas visiškai išdarkė. Teko eiti pas kitą gydytoją, kad jis viską sutvarkytų. Ir, be to, tas kitas gydytojas minėjo, kad nedaug trūko, jog padaryta žala būtų neatitaisoma.

Justina
Neikit pas šitą šundaktarį jokiais būdais! Nebent norite susigadinti savo kūną ar dar baisiau – kojas užversti. Jis man darė makšties plastiką ir pagailėjo panaudoti pakankamai anestetikų ir per jo operaciją buvau prabudusi! Gerai, kad dar bent veikė nuskausminamieji, nes net baisu pagalvoti, kas būtų buvę, jeigu būtų nuskausminamųjų per mažai suleidęs… Apgailėtinas padugnė tas Tautrimas, su pacientais bendrauja šlykščiai, o savo klaidų nepripažįsta…

Juozas
Šitas klounas net ir šundaktariu nevertas vadintis! O buvo taip. Mano mergina užsimanė pasididinti krūtis, nuėjos pas šitą idiotą ir gavosi taip, kad viena krūtis buvo didesnė, o kita mažesnė. Tai teko jai eiti pas kitą specialistą ir mokėti papildomus pinigus, kad ištaisytų defektus. O kas dar įžūlu, tai šitas Aštrauskas visai nemoka bendrauti su pacientais. Profesionalumo nulis, pagarbos pacientui – minusas. Taip kad geriau su šita gyvate neprasidėti.

Miglė
Dariausiai gigantiškų krūtų mažinimo operaciją pas šitą nevidoną ir jis taip sumažino, kad tų krūtų po to ir nebeliko… Tai man teko darytis papildomą krūtų didinimo operaciją pas kitą specialistą, kad būtų ištaisytas šita nesąmonė. Neikite pas šitą Aštrauską geriau. Jis yra žemiau nei studento lygio šundaktaris, bendrauti visai nemoka ir dar, kai kalba, jam smirda iš burnos. Matomai dantų nesivalo ir ateina į darbą prisigėręs.

Jolanta
Norėjau darytis krūtų didinimo operaciją riebalais. Vietoje to man padarė krūtų didinimą implantais. Neblogai, ar ne? Mokėjau 11000 Lt už vieną operaciją, o padarė pigesnę už kitą. Daugiau su šiuo idiotu reikalų gyvenime neturėsiu!

Vaiva
Jeigu reikės kažkokios paslaugos, plastinės operacijos ar kažko panašaus, tai tik neikit pas Tautrimą Aštrauską. Jis jūsų kūną išdarkys kaip paskutinis šundaktaris ir dar pasityčios iš jūsų nesupratimo apie jo “meną”. Aš norėjau darytis lytinių lūpų korekciją. Ir padarė… Taip padarė, kad su vyru net mylėtis nebeišeina kokybiškai. Tai teko varyti pas kitą gydytoją, kad tas sutvarkytų visus Aštrausko išdarkymus. Taip kad tai yra ne “Tautrimo Aštrausko klinika”, bet “Tautrimo Aštrausko kūnų išdarkymo ir pasityčiojimo kontora”!

Klientė nukentėjus

Sadizmui NE. Pasityčiojimo kontora. Jis visiškai griuvo mano akyse kaip daktaras, sveikai esant pats sutrikdė sveikatą. Kai jis sužalojo puolė pirmas kaltinti mane, `paskui prašo laukti pusė metų, žadėjo atitaisyti, taisė ir vėl komplikacija kita. Juo pasitikėjimo išvis neliko. Ne reklamos svarbiausia, o perskaityti apie daktarus atsiliepimus verta, kad nepakliūti į tą sąrašą. Niekad netikėjau, kad skųstis teks jo darbu, kreivai pjauna, siuva, pjauna bereikalingai būtent, žiaurumo turi pats išžaloti sugalvoja, šaltas visad. Sukėlęs sunkias komplikacijas nesistengia laiku atitaisyti kuo skubiau, vilkina gumas, niekad pats neskambino pasidomėti gijimo procese, bet pats įvelia i problemas ilgas, nėra jo klinikoje slaugos, nors komplikacijas sukelia pats, galvočiau tyčiojasi iš žmonių ne iš vieno pasirodo. Geras gydytojas komplikacijų nesukelia sveikam atvykusiam. Sveikus pasirodo gydo. Kai jam reikėjo pagalbos tada jis skambino pats ieškojo. Kai įvėlė i komplikacijas pats neskambino ir nesidomėjo.
Gerą standžią odą gadino, prigadino, sužalojo gilesnius poodinius sluoksnius jis pats, prižalojo, o paskui užpildais lopė duobes, randą apipjauti teko, žaizda gijo atviru būdu, kiti jo klaidas jau taisė, nes jis neturėjo kantrybės, tik perpjauti buvo labai gabus. Laiką trukdė savo ir svetimo žmogaus nevykusiais darbais sukėlė pergyvenimus, trukdė gyventi kitiems jis pats. Skausmus jis sukelia pats, tuo didžiuojasi, laiko save išskirtiniu plastinėje meninėje karjeroje. Kai net kaltas nepripažįsta savo kaltės niekur, sukelia komplikacijas pats, sutrikdo žmonių gyvenimus, sukelia pats skausmus kitiems kur fotografijose nesimato skausmo. Komplikacijos ilgos, jų metu jis nesidomi kiek jis kitiems žalos padarė. Save kuo daugiau reklamuos, mano visi juo žavėsis. Manęs niekad nesužavės'' jo ramybės oazės miške sau pačiam sukurtos, nes jis sužaloja savo kontoroje, o vyksti kentėti namuose po to vienas, jo slaugytojos geros tik reklamoje, jos neslaugo, kai jis išžaloja, gulėti tenka namuose.

Jo slaugytoja neteisėtai leisti botuliną siūlosi veide, lupasi pati suleisti ko ji neturi teisės daryti.

Kaip matote, Tautrimas Aštrauskas išties yra žvaigždė šundaktarių tarpe. Bėda tik ta, jog yla iš maišo visada išlenda ir šito veikėjo pinigavimasis ir mėgavimasis žmonių kančiomis jau artėja į pabaigą. Nagi, žmonės, nebijokite ir jūs prabilti kaip Agnė, Vincentas, Justina, Juozas, Miglė, Jolanta ir Vaiva! Dar kartą primenu, kad skundus galite siųsti man elektroniniu paštu:
[email protected]

Advertisements

REPORT THIS ADPRIVACY

Taip pat labai rekomenduoju įvairiuose internetiniuose skundų tinklalapiuose aprašyti šio padugnės “žygius” savo klinikoje.