Pacientai, kurie rekomenduoja Tautrimas Aštrauskas, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12724, Galiojanti

2019-07-21, 20:13 | 2

Paliko labai bloga ispudi,kaip zmogus ir kaip gydytojas.Jau 5 metai,kasdien kenciu didelius skausmus, pazeisti galvos nervai, pasekmes lb blogos. Gydytojas,zino,kad tai jo kalte,bet viska neigia Nesuvokiu sveiku protu,kas ta diena vyko operacineje???

2019-06-17, 16:37 | 12

Per konsultacija Gydytojas visai patiko. Ko klausiau, tą atsakė. Ir patiko, kad neužsiima tuščiom blevyzgom ,o kalba tik apie reikala. visai patiko ir asistente, konsultuoja normaliai, Bet nustebau , kadangi ji viską sprendžia ir jos žodis paskutinis. Taigi dar nesiryžtu pas juos operuotis , kažkaip bijau.

2019-05-08, 23:20 | 2

Konsultacija pas chirurgą Aštrauską reiškia, kad jus konsultuos kažkokia " persirengusi sanitarė" kaip čia kažkas išsireiškė, kuri geriau už jus žino ką jums reikia operuoti, įtariu kad operuos irgi ji...Verčiau nerizikuokite :)

2019-04-02, 23:11 | 1

Konsultavo tik 10 min vietoj valandos visą kitą laiką konsultavo asistentė ir tik man pareikalavus atėjo pats gydytojas nors rašiaudi būten pas jį. Gailiuosi, kad sutikau mokėti pinigus už tokią paviršutinišką konsultaciją. Bet tai man padėjo apsispręsti nesirinkti šio gydyyojo.

2019-02-27, 19:27 | 2

Niekam nerekomenduoju!!!
Neprofesionalus aptarnavimas, o mano bukle po operacijos tik blogesne nei buvo.. ir kaip bebutu gaila, daktaras i mano nusiskundimus net nereaguoja. Po operacijos net neapžiūrejo. Labai gailiuosi, kad rinkausi šį daktara.

2018-08-25, 14:01 | 2

Reiktu daugiau informacijos pacientui po operacijos.

2018-05-12, 12:38 | 1

Sveiki, gerai pasvarstykit besikreipdami pas si gydytoja. Kaip specialisto vertint nenoreciau, manau neblogas. Visa esme apie pooperacine prieziura. Savo atveju, as jo daugiau taip ir nebepamaciau. Sekancia savaite po operacijos jo tiesiog nebuvo klinikoj, nors nera ir ko stebetis.. iskart poto suzinojau, kad vyrukas
giliai š... įklimpes: http://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/teisesauga-krecia-grozio-klinikas-829940.
Tai va, turbut delto, jis toj klinikoj daugiau ir nesirode. Prasidejus komplikacijai beliko jo pagalbininkes, kurias as net nezinau kaip apibudint..
Stiliaus aukos kazkokios, tokiom neturetu buti leidziama deveti medicininiu svarkeliu.
“Linksmiausia dalis” buvo, kai kylant itampai ir liekant vis maziau laiko iki mano isvykimo, jos ten perrenge
kazkokia sanitare isburkusiu veidu, kuri aceit daktare ir netgi dalyvavo mano operacijos metu. Toji savais metodais state kazkokius latakelius man ties bamba, kad nuleistu skyscius.
Zodziu, po tokiu vaizdu viltis gauti tinkama
pagalba isvis bleso. Parskridau atgal, uzkilo temperatura, kraujavimas nesiliove. Taip atsiduriau chirurginiam skyriui, kur pragulejau menesi, tris kart buvau vezamas i operacine. Infekcijos metu numire bamba, kuria teko pasalint. Baisu i veidrodi paziuret, o dar kai pagalvoju kiek pinigu ir kanciu visa tai kainavo.
Vienas durniausiu sprendimu mano gyvenime, kuris taip greit nepasimirs.. taigi, pries ryzdamiesi tam, gerai apgalvokit ar jums to aplamai reikia

2018-05-04, 21:59 | 2

Dr. Tautrimas Astrauskas
Talentas.
Profesionalo rankos, akys ir protas kurios išspręs visus nepasitikėjimus...
Fizinio kūno architektas, kūrėjas. Genijus. AČIŪ JUMS.

Sesės L.S.A.

2017-11-15, 13:52 | IP: 62.202.180.5

Esu patenkinta gydytojo Tautrimo Aštrausko darbu ir jo kompetencija.

2017-09-26, 05:17 | 1

Puikus specialistas ismanantis savo darba. Tik patys geriausi atsiliepimai!