Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Registracija čia ir dabar
ANGIOKLINIKA – VENŲ CENTRAS (Panevėžys)
ANGIOKLINIKA – VENŲ CENTRAS (Kaunas)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
ANGIOKLINIKA – VENŲ CENTRAS (Panevėžys)
ANGIOKLINIKA – VENŲ CENTRAS (Kaunas)
2022-07-02, 22:20 | Registruotas lankytojas 2

Labai nusivylusi esu šiuo gydytoju. Visiskas nesiskaitymas, pasijaučiau kalta dėl savo išsiplėtusių venų , kad iki siol nesioperavau. Nemandagus, skubantis, nervingas. Laksto po keletą ligoninių, netikiu, kad nuo to nenukenčia darbo kokybė. Nepagarba pacientui, labai gailiuosi, kad kreipiausi pas ji.

2022-06-03, 09:45 | Registruotas lankytojas 3

Gaila, bet gydytojas neįvertino, kad neįveiks silpnesniu lazeriu plačios venos, nepasiūlė operuotis kitur,kur yra aukštesnės kartos lazeris, mums kitas specialistas apie tai paaiškino, juk mes,paprasti žmonės net nežinojom,kad yra kelių kartų lazeriai. To pasėkoje net kelis kart darytos operacijos baigėsi stipriu sveikatoa sutrikdymu ir mirtimi.....

2019-10-21, 16:20 | Registruotas lankytojas 1

Spalio 21d. turejo buti atlikta suplanuota koju venu operacija lazeriu Respublikineje Panevezio ligonineje. Atvykus 8 val. ryto, registraturoje man buvo pasakyta, kad gyd. Paulius Mocevicius nebedirba sioje ligonineje apie pusantro menesio. Mano operacija jis perdave kitam gyd. A. Cepkauskui, kuris siuo momentu atostogauja. Si zinia buvo labai netiketa, nes gyd. P. Mocevicius su manimi nesusisieke. Po konsultacijos Panevezyje, su gydytoju bendravome elektroniniais laiskais, taip suderinome data, buvo isduotas sarasas su reikiamais tyrimais ir daiktais( kompresine kojine, elastinis bintas, pleistriukai), kuriuos turejau isigyti ir atsivezti operacijos diena. Isejusi is ligonines, paskambinau gyd. P. Moceviciui. Prisistatydama pasakiau, kad atvykau operuotis ir man buvo pranesta, kad nera kam mane operuoti. Gydytojas pasake, kad jis skrenda atostogu i Ispanija ir man niekuo negali padeti. Uzsiminus, kad as parskridau butent siai operacijai, gydytojas pradejo kaltinti savo kolega A. Cepkauska del nesusisiekimo su manimi. Priminus gydytojui, kad del operacijos buvo tartasi su juo, gydytojas pasakes, kad visada taip buna su atvaziavusiais is uzsienio ir patares kreiptis i privacia klinika, numete rageli. Nejaugi nebuvo imanoma parasyti elektronini laiska, nejaugi kitu sugaistas laikas, na ir zinoma islaidos, nesvarbu. Taip gyvenu ne Lietuvoje, bet ar tai priezastis taip nepaisyti zmogiskumo???