Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-24, Nr. MPL-18054, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-19)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2014-11-11, Nr. MPL-19939, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-19)

2020-09-20, 10:08 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Dėmesingas, komunikabilus, savo srities profesionalas. Išsamiai ir suprantamai paaiškina situaciją, galimas pasekmes, operatyviai paskiria vizitą ir operaciją. Po operacijos savo iniciatyva pasidomi apie savijautą. Liko labai malonus ir šiltas jausmas. O, kad daugiau tokių gydytojų. Visokeriopos sėkmės gydytojui.

2020-09-17, 12:33 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus savo srities profesionalas! Rugpjūčio 21 d. mano vyrui operavo lazeriu kojos venas. Labai išsamiai viską paaiškina ir pateikia informaciją raštu, kaip elgtis iki ir po operacijos. Išoperavo puikiai, koja gijo labai gerai ir po savaitės beveik nebesijautė, kad atliktos kažkokios procedūros. Praėjus kelioms dienoms, gyd. pasiteiravo apie paciento savijautą. Žodžiu, tik aukščiausi įvertinimai ir rekomenduojame šį puikų specialistą.

2020-09-10, 10:19 | Registruotas lankytojas 1

Vakar atliko man koju venu operacija, nuostabus daktaras. Siandien pilnai darbingas, net neslubuoju. Labai siltas ir nuosirdus daktaras, rekomenduoju visiem, visai neskausminga operacija truko apie 20 minuciu. Darius, Raseiniai.

2020-08-19, 23:38 | Registruotas lankytojas 1

Šiltai bendraujantis, dėmesingas gydytojas, išsamiai ir suprantamai paaiškinantis problemą, priežastis, sprendimo (gydymo) būdus.

2020-07-30, 08:48 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti GYDYTOJUI PAULIUI MOCEVIČIUI, už labai gerai atliktą abiejų kojų venų operaciją. Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi,kad suradau tokį gydytoją, kaip jis. Labai paprastas, bendraujantis, nuoširdus ir svarbiausia GYDYTOJAS žinantis ir išmanantis savo darbą. Patys geriausi atsiliepimai ,tikrai nuoširdus AČIŪ!

2020-07-12, 16:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas ne tik savo srities profesionalas, bet ir nuostabus žmogus. Lietuvoje per pastaruosius metus teko sutikti nemaža sveikatos specialistų pas kuriuos atėjęs pasijunti kaltas, kad tu ar tavo artimieji turi sveikatos bėdų. Gyd. P. Mocevičius vienas iš tų retų gydytojų, kurie ne tik puikiai gydo, paaiškina, atsako į klausimus, bet ir turi tą žmogiškąjį jautrumą. Norėčiau tikėti, kad naujoji karta gydytojų bus būtent tokia kaip jis.
Prieš operaciją gydytojas suteikė informatyvią konsultaciją, operacijos dieną bendravo, kalbino, neliko jokio nerimo. O labiausiai nustebau, kai sekančią dieną po operacijos gydytojas parašė žinutę, teiravosi, kaip jaučiuosi. Esu dėkinga gydytojui!

2020-05-19, 08:24 | Registruotas lankytojas 1

Aš, mano vyras, ir mano mama esame labai patenkinti daktaru, kaip žmogumi ir specialistu. Tik didžiausios rekomendacijos!!! Ačiū gydytojau Jums, labai! Mes dar sugrįšime!

2020-03-05, 15:16 | Registruotas lankytojas 3

Mano koja kaip nauja ir aš vėl šoku zumba. Aš toli nuo medicinos, bet suprantu, kad tai labai profesionalu. Man svarbu buvo emocinė pusė. Šiaip jau esu didelė bailė, o po pirmo vizito pas daktarą baimės neliko. Pati operacija - tai buvo taip žmogiška, taip jauku, labai jautru ir be galo saugu. Aš taip jaučiau.
Nuoširdžiai dėkoju Jums daktare ir visai Jūsų komandai, ačiū, kad Jūs esate.
Panevėžys, Genovaitė

2020-03-03, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena, noriu padėkoti gyd. Pauliui Mocevičiui, kuris mane maloniai konsultavo ir telefonu dėl močiutės. Kai ją užregistravome, priėmė greit gyvai konsultacijai, maloniai ir išsamiai viską išaiškino. Paskyrė operacijos datą. Operacija praėjo sklandžiai ir sėkmingai. Močiutė laiminga, nors labai bijojo, ir rekomenduotų gydytoją 100 proc. Gydytojas vakare paskambino ir pasiteiravo, kaip močiutė jaučiasi, ar viskas gerai. Labai malonus gestas. Ačiū gydytojui ir visai jo komandai.

Pacientė Monika iš Šiaulių

2020-01-16, 08:54 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū už profesionaliai atliktą operaciją, šiltą požiūrį į pacientą, gerą žodį, kuris suteikia stiprybės, už atidumą ir atsidavimą. Linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe! Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už dėmesingumą, nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą.

2019-12-13, 22:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti šiam puikiam GYDYTOJUI savo ir mamos vardu, maloniai bendraujantis,mandagus puikiai išmanantis savo darbą ir kas be ko mylintis jį. Lydėjau savo mamą konsultacijai, galiausiai ir operacijai kojų venų, tą dieną be mano mamos tokias pačias operacijas atliko dar 5 moterims, sėdžiu laukiu nerimas ima, vis kviečia po vieną moterį tai galiu pasakyti mačiau visas kaip išėjo savo kojomis su nerimu akyse ir po operacijos pačios parėjo juokaudamos,kad uodas skaudžiau gelia nei jaučiamas sksusmas operacijos metu. Kaip mano mama sakė pas tokį GYDYTOJĄ malonu važiuoti ir nėra jokios baimės. Nu viskas grįžo mano mama viskas praėjo puikiai, žada grįšti kitais metais operuotis kitą koją. Aš vis laukiu nu po vaistų veikimo turi būti kažkoks diskomfortas ar skausmas visgi pašalino kelias venas, vis klausiu mamos nu kaip ar neskauda,ogi nieko visiškai nieko, jaučiasi kuo puikiausiai, štai savaitė laiko praėjo po operacijos ir jokio skausmo ar diskomforto mama taip ir nepajautė, jau vėl važinėjasi dviračiu???? visi pažįstami stebisi kaip taip įmanoma, juk jos draugės operavosi pas kitus gydytojus ir pooperacinis laikotarpis buvo sunkus, skaudėjo, tino kojos, vaikščiojo su ramentais ir pan. Ogi įmanoma pas puikų gydytoją, didžiausios rekomendacijos ir dar didesnis AČIŪ Jums!!! Mamukas mano varo vėl lyg niekur nieko be jokių skausmų, be kojos tinimų atrodo lyg net nebūtų buvę tos operacijos ???????? Gydytojas vertas iš 10/11,nes padarė daugiau nei kas kada nors padarys, realiai geriausias mano sutiktas GYDYTOJAS!
Nuoširdžiai dėkoja Birutė ir Andželika

2019-12-05, 07:45 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gyditojas. Rekomenduočiau kam yra problemų su venomis.

2019-11-19, 10:37 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus gydytojas. Viską išsamiai paaiškino prieš ir po operacijos.

2019-10-24, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Reaguodamas į žemiau esantį viešą kaltinimą praradus žmogiškumą, norėčiau, kad visos detalės būtų aiškios. Pacientė prieš 9 mėnesius su manimi bendravo elektroniniais laiškais, daugiau nei prieš pusę registravosi operacijai elektroniniu paštu. Jokio kito kontakto (nei savo telefono, nei artimųjų gyvenančių Lietuvoje) nepaliko, o elektroninis paštas, kuriuo su manimi susiekė operacijos registracijai buvo registruotas slapyvardžiu ir mergautine (kita, nei pacientė registravosi operacijai) pavarde. Per daugiau nei pusę metų, pasikeitus tam tikroms aplinkybėms, su tokiais pacientais, kurie gyvena užsienyje ir dažniausiai nepalieka jokių kontaktų, susisiekti tampa beveik neįmanoma. Mieli pacientai (ypač tie, kurie gyvenate užsienyje) - visada rekomenduoju prieš operaciją likus savaitei ar kitai pasiskambinti ir pasitikslinti, nes juk pavieniais atvejais gyvenime būna kažkokių pokyčių. Prašau, supraskite, kad nepalikus savo kontaktų, arba juos kažkaip užslaptinus, Jūs patys tampate atsakingi už pokyčius, kurie kartais nutinka. Gyd. P. Mocevičius

2019-10-21, 19:20 | Registruotas lankytojas 1

Spalio 21d. turejo buti atlikta suplanuota koju venu operacija lazeriu Respublikineje Panevezio ligonineje. Atvykus 8 val. ryto, registraturoje man buvo pasakyta, kad gyd. Paulius Mocevicius nebedirba sioje ligonineje apie pusantro menesio. Mano operacija jis perdave kitam gyd. A. Cepkauskui, kuris siuo momentu atostogauja. Si zinia buvo labai netiketa, nes gyd. P. Mocevicius su manimi nesusisieke. Po konsultacijos Panevezyje, su gydytoju bendravome elektroniniais laiskais, taip suderinome data, buvo isduotas sarasas su reikiamais tyrimais ir daiktais( kompresine kojine, elastinis bintas, pleistriukai), kuriuos turejau isigyti ir atsivezti operacijos diena. Isejusi is ligonines, paskambinau gyd. P. Moceviciui. Prisistatydama pasakiau, kad atvykau operuotis ir man buvo pranesta, kad nera kam mane operuoti. Gydytojas pasake, kad jis skrenda atostogu i Ispanija ir man niekuo negali padeti. Uzsiminus, kad as parskridau butent siai operacijai, gydytojas pradejo kaltinti savo kolega A. Cepkauska del nesusisiekimo su manimi. Priminus gydytojui, kad del operacijos buvo tartasi su juo, gydytojas pasakes, kad visada taip buna su atvaziavusiais is uzsienio ir patares kreiptis i privacia klinika, numete rageli. Nejaugi nebuvo imanoma parasyti elektronini laiska, nejaugi kitu sugaistas laikas, na ir zinoma islaidos, nesvarbu. Taip gyvenu ne Lietuvoje, bet ar tai priezastis taip nepaisyti zmogiskumo???