Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti

2020-03-05, 15:16 | 3

Mano koja kaip nauja ir aš vėl šoku zumba. Aš toli nuo medicinos, bet suprantu, kad tai labai profesionalu. Man svarbu buvo emocinė pusė. Šiaip jau esu didelė bailė, o po pirmo vizito pas daktarą baimės neliko. Pati operacija - tai buvo taip žmogiška, taip jauku, labai jautru ir be galo saugu. Aš taip jaučiau.
Nuoširdžiai dėkoju Jums daktare ir visai Jūsų komandai, ačiū, kad Jūs esate.
Panevėžys, Genovaitė

2020-03-03, 18:43 | 1

Laba diena, noriu padėkoti gyd. Pauliui Mocevičiui, kuris mane maloniai konsultavo ir telefonu dėl močiutės. Kai ją užregistravome, priėmė greit gyvai konsultacijai, maloniai ir išsamiai viską išaiškino. Paskyrė operacijos datą. Operacija praėjo sklandžiai ir sėkmingai. Močiutė laiminga, nors labai bijojo, ir rekomenduotų gydytoją 100 proc. Gydytojas vakare paskambino ir pasiteiravo, kaip močiutė jaučiasi, ar viskas gerai. Labai malonus gestas. Ačiū gydytojui ir visai jo komandai.

Pacientė Monika iš Šiaulių

2020-01-16, 08:54 | 2

Ačiū už profesionaliai atliktą operaciją, šiltą požiūrį į pacientą, gerą žodį, kuris suteikia stiprybės, už atidumą ir atsidavimą. Linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe! Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už dėmesingumą, nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą.

2019-12-13, 22:37 | 1

Labai noriu padėkoti šiam puikiam GYDYTOJUI savo ir mamos vardu, maloniai bendraujantis,mandagus puikiai išmanantis savo darbą ir kas be ko mylintis jį. Lydėjau savo mamą konsultacijai, galiausiai ir operacijai kojų venų, tą dieną be mano mamos tokias pačias operacijas atliko dar 5 moterims, sėdžiu laukiu nerimas ima, vis kviečia po vieną moterį tai galiu pasakyti mačiau visas kaip išėjo savo kojomis su nerimu akyse ir po operacijos pačios parėjo juokaudamos,kad uodas skaudžiau gelia nei jaučiamas sksusmas operacijos metu. Kaip mano mama sakė pas tokį GYDYTOJĄ malonu važiuoti ir nėra jokios baimės. Nu viskas grįžo mano mama viskas praėjo puikiai, žada grįšti kitais metais operuotis kitą koją. Aš vis laukiu nu po vaistų veikimo turi būti kažkoks diskomfortas ar skausmas visgi pašalino kelias venas, vis klausiu mamos nu kaip ar neskauda,ogi nieko visiškai nieko, jaučiasi kuo puikiausiai, štai savaitė laiko praėjo po operacijos ir jokio skausmo ar diskomforto mama taip ir nepajautė, jau vėl važinėjasi dviračiu???? visi pažįstami stebisi kaip taip įmanoma, juk jos draugės operavosi pas kitus gydytojus ir pooperacinis laikotarpis buvo sunkus, skaudėjo, tino kojos, vaikščiojo su ramentais ir pan. Ogi įmanoma pas puikų gydytoją, didžiausios rekomendacijos ir dar didesnis AČIŪ Jums!!! Mamukas mano varo vėl lyg niekur nieko be jokių skausmų, be kojos tinimų atrodo lyg net nebūtų buvę tos operacijos ???????? Gydytojas vertas iš 10/11,nes padarė daugiau nei kas kada nors padarys, realiai geriausias mano sutiktas GYDYTOJAS!
Nuoširdžiai dėkoja Birutė ir Andželika

2019-12-05, 07:45 | 1

Puikus gyditojas. Rekomenduočiau kam yra problemų su venomis.

2019-11-19, 10:37 | 2

Labai malonus gydytojas. Viską išsamiai paaiškino prieš ir po operacijos.

2019-10-24, 12:09 | 1

Reaguodamas į žemiau esantį viešą kaltinimą praradus žmogiškumą, norėčiau, kad visos detalės būtų aiškios. Pacientė prieš 9 mėnesius su manimi bendravo elektroniniais laiškais, daugiau nei prieš pusę registravosi operacijai elektroniniu paštu. Jokio kito kontakto (nei savo telefono, nei artimųjų gyvenančių Lietuvoje) nepaliko, o elektroninis paštas, kuriuo su manimi susiekė operacijos registracijai buvo registruotas slapyvardžiu ir mergautine (kita, nei pacientė registravosi operacijai) pavarde. Per daugiau nei pusę metų, pasikeitus tam tikroms aplinkybėms, su tokiais pacientais, kurie gyvena užsienyje ir dažniausiai nepalieka jokių kontaktų, susisiekti tampa beveik neįmanoma. Mieli pacientai (ypač tie, kurie gyvenate užsienyje) - visada rekomenduoju prieš operaciją likus savaitei ar kitai pasiskambinti ir pasitikslinti, nes juk pavieniais atvejais gyvenime būna kažkokių pokyčių. Prašau, supraskite, kad nepalikus savo kontaktų, arba juos kažkaip užslaptinus, Jūs patys tampate atsakingi už pokyčius, kurie kartais nutinka. Gyd. P. Mocevičius

2019-10-21, 19:20 | 1

Spalio 21d. turejo buti atlikta suplanuota koju venu operacija lazeriu Respublikineje Panevezio ligonineje. Atvykus 8 val. ryto, registraturoje man buvo pasakyta, kad gyd. Paulius Mocevicius nebedirba sioje ligonineje apie pusantro menesio. Mano operacija jis perdave kitam gyd. A. Cepkauskui, kuris siuo momentu atostogauja. Si zinia buvo labai netiketa, nes gyd. P. Mocevicius su manimi nesusisieke. Po konsultacijos Panevezyje, su gydytoju bendravome elektroniniais laiskais, taip suderinome data, buvo isduotas sarasas su reikiamais tyrimais ir daiktais( kompresine kojine, elastinis bintas, pleistriukai), kuriuos turejau isigyti ir atsivezti operacijos diena. Isejusi is ligonines, paskambinau gyd. P. Moceviciui. Prisistatydama pasakiau, kad atvykau operuotis ir man buvo pranesta, kad nera kam mane operuoti. Gydytojas pasake, kad jis skrenda atostogu i Ispanija ir man niekuo negali padeti. Uzsiminus, kad as parskridau butent siai operacijai, gydytojas pradejo kaltinti savo kolega A. Cepkauska del nesusisiekimo su manimi. Priminus gydytojui, kad del operacijos buvo tartasi su juo, gydytojas pasakes, kad visada taip buna su atvaziavusiais is uzsienio ir patares kreiptis i privacia klinika, numete rageli. Nejaugi nebuvo imanoma parasyti elektronini laiska, nejaugi kitu sugaistas laikas, na ir zinoma islaidos, nesvarbu. Taip gyvenu ne Lietuvoje, bet ar tai priezastis taip nepaisyti zmogiskumo???

2019-10-10, 19:42 | 1

Nuo Dievo siustas gydytojas..Rado problema,patare,ir baime dingo darant operacija..Kreipsiuos tik i Jus mielas Daktare.Sekmės Jusu geruose darbuose..

2019-09-13, 13:23 | 1

Super gyditojas malonus bendrauti ir konkretus. Aciu jums uz abieju koju venu operacijas:)

2019-09-12, 13:39 | 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Viską išsamiai paaiškina. 2018.05 buvo atlikta vienos kojos venų operacija, 2019.08. Abu kartus sėkmingai, be komplikacijų. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

2019-09-03, 11:59 | 5

Puikus gydytojas su humoro jausmu. Stengėsi operacijos metu nuimti įtampą. Atsakė išsamiai į iškilusius klausimus. Galbūt po operacijos labiau norėjosi asmeninio dėmesio, bet suprantama kai daug žmonių, tai nukenčia ši sritis. Laukiam greičiau Kaune. :)

2019-07-21, 00:06 | 1

Puikus gydytojas.Mokantis bendrauti ,geras specelistas.Operacija esu patenkinta.Operuosiuos ir kitą koją pas šį gydytoją.

2019-07-19, 22:21 | 1

Geras ir puikus žmogus, tuopačiu profesionaliai atliekantis darba gyditojas. Labai patenkinta operacija!

2019-07-16, 17:32 | 1

Gydytojas 10 balų. Profesionalus, viską išsamiai paaiškinantis ir nuraminantis. Kad daugiau tokių gydytojų.