Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09762, Galiojanti

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

91.6% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

94% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

93.7% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

89.4% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

79.1% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-24, 12:09 | 1

Reaguodamas į žemiau esantį viešą kaltinimą praradus žmogiškumą, norėčiau, kad visos detalės būtų aiškios. Pacientė prieš 9 mėnesius su manimi bendravo elektroniniais laiškais, daugiau nei prieš pusę registravosi operacijai elektroniniu paštu. Jokio kito kontakto (nei savo telefono, nei artimųjų gyvenančių Lietuvoje) nepaliko, o elektroninis paštas, kuriuo su manimi susiekė operacijos registracijai buvo registruotas slapyvardžiu ir mergautine (kita, nei pacientė registravosi operacijai) pavarde. Per daugiau nei pusę metų, pasikeitus tam tikroms aplinkybėms, su tokiais pacientais, kurie gyvena užsienyje ir dažniausiai nepalieka jokių kontaktų, susisiekti tampa beveik neįmanoma. Mieli pacientai (ypač tie, kurie gyvenate užsienyje) - visada rekomenduoju prieš operaciją likus savaitei ar kitai pasiskambinti ir pasitikslinti, nes juk pavieniais atvejais gyvenime būna kažkokių pokyčių. Prašau, supraskite, kad nepalikus savo kontaktų, arba juos kažkaip užslaptinus, Jūs patys tampate atsakingi už pokyčius, kurie kartais nutinka. Gyd. P. Mocevičius

2019-10-21, 19:20 | 1

Spalio 21d. turejo buti atlikta suplanuota koju venu operacija lazeriu Respublikineje Panevezio ligonineje. Atvykus 8 val. ryto, registraturoje man buvo pasakyta, kad gyd. Paulius Mocevicius nebedirba sioje ligonineje apie pusantro menesio. Mano operacija jis perdave kitam gyd. A. Cepkauskui, kuris siuo momentu atostogauja. Si zinia buvo labai netiketa, nes gyd. P. Mocevicius su manimi nesusisieke. Po konsultacijos Panevezyje, su gydytoju bendravome elektroniniais laiskais, taip suderinome data, buvo isduotas sarasas su reikiamais tyrimais ir daiktais( kompresine kojine, elastinis bintas, pleistriukai), kuriuos turejau isigyti ir atsivezti operacijos diena. Isejusi is ligonines, paskambinau gyd. P. Moceviciui. Prisistatydama pasakiau, kad atvykau operuotis ir man buvo pranesta, kad nera kam mane operuoti. Gydytojas pasake, kad jis skrenda atostogu i Ispanija ir man niekuo negali padeti. Uzsiminus, kad as parskridau butent siai operacijai, gydytojas pradejo kaltinti savo kolega A. Cepkauska del nesusisiekimo su manimi. Priminus gydytojui, kad del operacijos buvo tartasi su juo, gydytojas pasakes, kad visada taip buna su atvaziavusiais is uzsienio ir patares kreiptis i privacia klinika, numete rageli. Nejaugi nebuvo imanoma parasyti elektronini laiska, nejaugi kitu sugaistas laikas, na ir zinoma islaidos, nesvarbu. Taip gyvenu ne Lietuvoje, bet ar tai priezastis taip nepaisyti zmogiskumo???

2019-10-10, 19:42 | 1

Nuo Dievo siustas gydytojas..Rado problema,patare,ir baime dingo darant operacija..Kreipsiuos tik i Jus mielas Daktare.Sekmės Jusu geruose darbuose..

2019-09-13, 13:23 | 1

Super gyditojas malonus bendrauti ir konkretus. Aciu jums uz abieju koju venu operacijas:)

2019-09-12, 13:39 | 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Viską išsamiai paaiškina. 2018.05 buvo atlikta vienos kojos venų operacija, 2019.08. Abu kartus sėkmingai, be komplikacijų. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.