Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Angioklinika (Kaunas)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mocevičius Paulius dirba šioje gydymo įstaigoje

Angioklinika (Kaunas)
2024-03-04, 11:42 | Registruotas lankytojas 4

Jau seniai norėjau parašyti apie šį daktarą... Dabar, kai perskaičiau paties daktaro atsakymus, nebegaliu tylėti.. "Pacientai- energetiniai vampyrai" "Po darbo nebeturiu nei laiko, nei jėgų" ir t.t. Palaukit, čia rašo gydytojas???? Neteko sutikti nieko panašaus. Lankiausi pas jį prieš metus, tai ačiū dievui, kad nesutikau operuojama. Paliko labai blogą įspūdį, nenoriu jo žeminti, nerašysiu nieko apie vizitą, tik labai gaila žmonių, kurie pas jį operavosi.. Ir nesuprantu, iš kur tiek teigiamų komentarų? Nesuvokiama...

2023-01-25, 19:54 | Registruotas lankytojas 10

Gyvenime tikrai teko lankytis pas daug mediku, bet tokio nemalonaus keistuolio sutikti neteko. Pirma konsultacija mane tenkino ir viskas buvo ok. Per antra apsilankyma gydytojas pasake kad mano veido israiska jam nepatinka ir antrai konsultacijai jis mane nepriims. Buvau soke. Noriu pabrezti kad tikrai buvau mandagi ir net minciu apie kazkokius priekaistus nebuvo.

2022-06-03, 09:45 | Registruotas lankytojas 4

Gaila, bet gydytojas neįvertino, kad neįveiks silpnesniu lazeriu plačios venos, nepasiūlė operuotis kitur,kur yra aukštesnės kartos lazeris, mums kitas specialistas apie tai paaiškino, juk mes,paprasti žmonės net nežinojom,kad yra kelių kartų lazeriai. To pasėkoje net kelis kart darytos operacijos baigėsi stipriu sveikatoa sutrikdymu ir mirtimi.....

Mocevičius Paulius atsakė

Sveiki,
Taip, senai žinoma privačių klinikų dainelė: "valstybinėse ligoninėse seni ir prasti lazeriai". Kaip kitaip pasakysi pacientui, kad reikia sumokėti solidžią sumą už operaciją? Vienintelis būdas : tiktais menkindamas kitą kolegą. Gaila, kad toks jau mūsų lietuvių būdas. Jau gal kokie 5 metai, kaip beveik visos valstybinės ligoninės yra aprūpintos pačiais naujausiais lazerio aparatais, nes gydymo įstaigai tai yra labai minimali investicija, nes juk patys naujausi lazerio aparatai nekainuoja daugiau kaip 30 tūkstančių eurų. Galbūt pacientams atrodo, kad tai kažkoks kosminis aparatas, bet iš tiesų, lazerio aparatas tai planšetinio kompiuterio dydžio dėžutė. Kita vertus, jeigu jau kažkas kelis kartus darė lazerio operaciją - tai jau kažkas nenormalaus ir netipiško, ir juo labiau - kad baigėsi paciento mirtimi. Iš savo beveik 14 tūkstančių venų operacijų praktikos galiu pasakyti, kad čia kažkokia nesamonė. Mano žiniomis - nei Lietuvoje, nei Europoje neteko girdėti, kad pacientas numirtų per operaciją, toks atvejis tikrai būtų žinomas.

2019-10-21, 16:20 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.