Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti

2019-10-21, 19:20 | 1

Spalio 21d. turejo buti atlikta suplanuota koju venu operacija lazeriu Respublikineje Panevezio ligonineje. Atvykus 8 val. ryto, registraturoje man buvo pasakyta, kad gyd. Paulius Mocevicius nebedirba sioje ligonineje apie pusantro menesio. Mano operacija jis perdave kitam gyd. A. Cepkauskui, kuris siuo momentu atostogauja. Si zinia buvo labai netiketa, nes gyd. P. Mocevicius su manimi nesusisieke. Po konsultacijos Panevezyje, su gydytoju bendravome elektroniniais laiskais, taip suderinome data, buvo isduotas sarasas su reikiamais tyrimais ir daiktais( kompresine kojine, elastinis bintas, pleistriukai), kuriuos turejau isigyti ir atsivezti operacijos diena. Isejusi is ligonines, paskambinau gyd. P. Moceviciui. Prisistatydama pasakiau, kad atvykau operuotis ir man buvo pranesta, kad nera kam mane operuoti. Gydytojas pasake, kad jis skrenda atostogu i Ispanija ir man niekuo negali padeti. Uzsiminus, kad as parskridau butent siai operacijai, gydytojas pradejo kaltinti savo kolega A. Cepkauska del nesusisiekimo su manimi. Priminus gydytojui, kad del operacijos buvo tartasi su juo, gydytojas pasakes, kad visada taip buna su atvaziavusiais is uzsienio ir patares kreiptis i privacia klinika, numete rageli. Nejaugi nebuvo imanoma parasyti elektronini laiska, nejaugi kitu sugaistas laikas, na ir zinoma islaidos, nesvarbu. Taip gyvenu ne Lietuvoje, bet ar tai priezastis taip nepaisyti zmogiskumo???