Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-05-17, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias sutiktas gydytojas. Dėmesingas, profesionalus ir šmaikštus. Lietuvoj tokių gydytojų daugiau nėra, tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės!

2021-05-01, 12:19 | Registruotas lankytojas 5

Ilgokai stebėjau paties daktaro komunikaciją, skaičiau virtualius pacientų atsiliepimus, klausiausi jo paties kolegų gyvas nuomones ir pagaliau, po dešimties metų atidėliojimo, patiesiau savas kojas jam. Pradėjom nuo problematiškesnės kojos. Truputį netikėjau, kad po operacijos galėsiu iš karto grįžti darban, bet jau šiandien (antra diena po operacijos) žinau, kad mano sprendimas vietoj nedarbingumo pažymėjimo panaudoti vieną dieną eilinių atostogų tik operacijos dienai, buvo geras. Svarbu laikytis labai aiškiai ir konkrečiai gydytojo surašytos atmintinės, ką reikia ir ko nereikia daryti po operacijos. Pačios kojos skausmo nejaučiu, apart lokalaus skausmo (nedidelių hematomų). Operaciją lazeriu darė Jonavos ligoninėje. Kolektyvas malonus, nes santykis tarp gydytojo ir aptarnaujančio personalo gražus. Kitą savaitę „paklosiu“ kitą koją. Manau, kad pasirinkau teisingai. Ačiū. Giedrė.

2021-03-31, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Labai, labai rekomenduoju :)

2021-03-31, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas! Labai, labai rekomenduoju :)

2021-03-07, 13:56 | Registruotas lankytojas 1

Apie gydytoją buvau girdėjusi nemažai gerų atsiliepimų,atėjo laikas ir pati įsitikinau,kad šis drysiu pavadinti gražių kojų architektas nuostabus.Dėmesys pacientui 100 %,buvo viskas paaiškinta ir atsakyta į visus iškilusius klausimus,man buvo paskirta skleropatijos procedūra,viskas praėjo sklandžiai ir greitai.
Nuoširdus ačiū gydytojui P.Mocevičiui !

2021-02-27, 21:20 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabiausias gydytojas, kokių pas mus labai mažai. Puikiai atliko venos operaciją lazeriu, viską išsamiai išaiškina ir labai rūpinasi savo pacientais. Rekomenduoju visiems, kam reikia pagalbos ir svarbiausia nedelsti. Jei laiku kreipiesi, gali užtekti ir skleroterapijos, o ji atliekama labai greitai.

2021-01-22, 14:36 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien atliko man antrą kojų venų operaciją, esu labai dėkinga gydytojui Pauliui už profesionalumą, už rūpestingumą ! Labai bijojau, bet užteko pirmosios konsultacijos, kad visos baimės dingtų! Operacijos metu jokios įtampos, jokios baimės. Gydytojas Paulius - nuostabus žmogus, savo srities profesionalas. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!! Nuoširdžiai dėkoju ir visiems rekomenduoju :) Linkėjimai iš Jonavos :)

2021-01-05, 23:44 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, punktualus, organizuotas, malonus. Išsamiai paaiškino kas ir kaip. Labai bijojau, tačiau viskas įvyko labai sklandžiai.
Ačiū Gyd. Pauliui Mocevičiui ir visam personalui Jonavos ligoninėje.

2020-11-26, 21:05 | Registruotas lankytojas 1

operacija ivyko operatyviai ,profesionalumas,aukstas lygis ,gebejimas zmogu nuraminti bet kokioje siruacijoje.
operacija sklandi
100balu
aciu

2020-11-04, 07:14 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Malonus, atsakingas, kruopštus, nestokojantis humoro jausmo, tikras savo srities specialistas. Patvirtinu kiekvieną teigiamą komentarą visu 100%. Neliko abejonių, kad visiems savo draugams ir pažįstamiems rekomenduosiu tik jį. Skleroterapijos atveju žadu dar sykį kreiptis pas jį. Dar kartą labai ačiū.

2020-10-30, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, empatiškas gydytojas! Nustebino, kad ir vartojant kraują skystinančius vaistus, nereikėjo sustabdyti jų vartojimo prieš kojų venų operaciją lazeriu. Gydytojas viską paaiškino suprantamai! Esu sužavėtas visos komandos profesionaliu darbu.

2020-10-18, 10:49 | Registruotas lankytojas 1

Puikus jaunosios kartos, bet patyręs gydytojas. Išsamiai ir aiškiai paaiškino būklę, grėsmes, gydymo būdus. Malonus bendravimas su pacientu per operaciją gerokai sumažino stresą. Man asmeniškai tai buvo 8 operacija (kojų - antra), tad yra su kuo palyginti. Ši operacija paliko tik šiltus įspūdžius. Jei trumpai - medikas iš didžiosios raidės arba PROFESIONALAS. Ačiū! Gintaras, Šiauliai

2020-10-14, 13:31 | Registruotas lankytojas 1

Aciu, DAKTARE, uz Jusu profesionaluma, zmogiskuma ir isgelbeta koja.
Su pagarba
Antanas

2020-09-20, 07:08 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Dėmesingas, komunikabilus, savo srities profesionalas. Išsamiai ir suprantamai paaiškina situaciją, galimas pasekmes, operatyviai paskiria vizitą ir operaciją. Po operacijos savo iniciatyva pasidomi apie savijautą. Liko labai malonus ir šiltas jausmas. O, kad daugiau tokių gydytojų. Visokeriopos sėkmės gydytojui.

2020-09-17, 09:33 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus savo srities profesionalas! Rugpjūčio 21 d. mano vyrui operavo lazeriu kojos venas. Labai išsamiai viską paaiškina ir pateikia informaciją raštu, kaip elgtis iki ir po operacijos. Išoperavo puikiai, koja gijo labai gerai ir po savaitės beveik nebesijautė, kad atliktos kažkokios procedūros. Praėjus kelioms dienoms, gyd. pasiteiravo apie paciento savijautą. Žodžiu, tik aukščiausi įvertinimai ir rekomenduojame šį puikų specialistą.

2020-09-10, 07:19 | Registruotas lankytojas 1

Vakar atliko man koju venu operacija, nuostabus daktaras. Siandien pilnai darbingas, net neslubuoju. Labai siltas ir nuosirdus daktaras, rekomenduoju visiem, visai neskausminga operacija truko apie 20 minuciu. Darius, Raseiniai.

2020-08-19, 20:38 | Registruotas lankytojas 1

Šiltai bendraujantis, dėmesingas gydytojas, išsamiai ir suprantamai paaiškinantis problemą, priežastis, sprendimo (gydymo) būdus.

2020-07-30, 05:48 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti GYDYTOJUI PAULIUI MOCEVIČIUI, už labai gerai atliktą abiejų kojų venų operaciją. Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi,kad suradau tokį gydytoją, kaip jis. Labai paprastas, bendraujantis, nuoširdus ir svarbiausia GYDYTOJAS žinantis ir išmanantis savo darbą. Patys geriausi atsiliepimai ,tikrai nuoširdus AČIŪ!

2020-07-12, 13:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas ne tik savo srities profesionalas, bet ir nuostabus žmogus. Lietuvoje per pastaruosius metus teko sutikti nemaža sveikatos specialistų pas kuriuos atėjęs pasijunti kaltas, kad tu ar tavo artimieji turi sveikatos bėdų. Gyd. P. Mocevičius vienas iš tų retų gydytojų, kurie ne tik puikiai gydo, paaiškina, atsako į klausimus, bet ir turi tą žmogiškąjį jautrumą. Norėčiau tikėti, kad naujoji karta gydytojų bus būtent tokia kaip jis.
Prieš operaciją gydytojas suteikė informatyvią konsultaciją, operacijos dieną bendravo, kalbino, neliko jokio nerimo. O labiausiai nustebau, kai sekančią dieną po operacijos gydytojas parašė žinutę, teiravosi, kaip jaučiuosi. Esu dėkinga gydytojui!

2020-05-19, 05:24 | Registruotas lankytojas 1

Aš, mano vyras, ir mano mama esame labai patenkinti daktaru, kaip žmogumi ir specialistu. Tik didžiausios rekomendacijos!!! Ačiū gydytojau Jums, labai! Mes dar sugrįšime!

2020-03-05, 13:16 | Registruotas lankytojas 3

Mano koja kaip nauja ir aš vėl šoku zumba. Aš toli nuo medicinos, bet suprantu, kad tai labai profesionalu. Man svarbu buvo emocinė pusė. Šiaip jau esu didelė bailė, o po pirmo vizito pas daktarą baimės neliko. Pati operacija - tai buvo taip žmogiška, taip jauku, labai jautru ir be galo saugu. Aš taip jaučiau.
Nuoširdžiai dėkoju Jums daktare ir visai Jūsų komandai, ačiū, kad Jūs esate.
Panevėžys, Genovaitė

2020-03-03, 16:43 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena, noriu padėkoti gyd. Pauliui Mocevičiui, kuris mane maloniai konsultavo ir telefonu dėl močiutės. Kai ją užregistravome, priėmė greit gyvai konsultacijai, maloniai ir išsamiai viską išaiškino. Paskyrė operacijos datą. Operacija praėjo sklandžiai ir sėkmingai. Močiutė laiminga, nors labai bijojo, ir rekomenduotų gydytoją 100 proc. Gydytojas vakare paskambino ir pasiteiravo, kaip močiutė jaučiasi, ar viskas gerai. Labai malonus gestas. Ačiū gydytojui ir visai jo komandai.

Pacientė Monika iš Šiaulių

2020-01-16, 06:54 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū už profesionaliai atliktą operaciją, šiltą požiūrį į pacientą, gerą žodį, kuris suteikia stiprybės, už atidumą ir atsidavimą. Linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe! Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už dėmesingumą, nuoširdų rūpinimąsi ir puikią priežiūrą.

2019-12-13, 20:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti šiam puikiam GYDYTOJUI savo ir mamos vardu, maloniai bendraujantis,mandagus puikiai išmanantis savo darbą ir kas be ko mylintis jį. Lydėjau savo mamą konsultacijai, galiausiai ir operacijai kojų venų, tą dieną be mano mamos tokias pačias operacijas atliko dar 5 moterims, sėdžiu laukiu nerimas ima, vis kviečia po vieną moterį tai galiu pasakyti mačiau visas kaip išėjo savo kojomis su nerimu akyse ir po operacijos pačios parėjo juokaudamos,kad uodas skaudžiau gelia nei jaučiamas sksusmas operacijos metu. Kaip mano mama sakė pas tokį GYDYTOJĄ malonu važiuoti ir nėra jokios baimės. Nu viskas grįžo mano mama viskas praėjo puikiai, žada grįšti kitais metais operuotis kitą koją. Aš vis laukiu nu po vaistų veikimo turi būti kažkoks diskomfortas ar skausmas visgi pašalino kelias venas, vis klausiu mamos nu kaip ar neskauda,ogi nieko visiškai nieko, jaučiasi kuo puikiausiai, štai savaitė laiko praėjo po operacijos ir jokio skausmo ar diskomforto mama taip ir nepajautė, jau vėl važinėjasi dviračiu???? visi pažįstami stebisi kaip taip įmanoma, juk jos draugės operavosi pas kitus gydytojus ir pooperacinis laikotarpis buvo sunkus, skaudėjo, tino kojos, vaikščiojo su ramentais ir pan. Ogi įmanoma pas puikų gydytoją, didžiausios rekomendacijos ir dar didesnis AČIŪ Jums!!! Mamukas mano varo vėl lyg niekur nieko be jokių skausmų, be kojos tinimų atrodo lyg net nebūtų buvę tos operacijos ???????? Gydytojas vertas iš 10/11,nes padarė daugiau nei kas kada nors padarys, realiai geriausias mano sutiktas GYDYTOJAS!
Nuoširdžiai dėkoja Birutė ir Andželika

2019-12-05, 05:45 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gyditojas. Rekomenduočiau kam yra problemų su venomis.

2019-11-19, 08:37 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus gydytojas. Viską išsamiai paaiškino prieš ir po operacijos.

2019-10-24, 09:09 | Registruotas lankytojas 1

Reaguodamas į žemiau esantį viešą kaltinimą praradus žmogiškumą, norėčiau, kad visos detalės būtų aiškios. Pacientė prieš 9 mėnesius su manimi bendravo elektroniniais laiškais, daugiau nei prieš pusę registravosi operacijai elektroniniu paštu. Jokio kito kontakto (nei savo telefono, nei artimųjų gyvenančių Lietuvoje) nepaliko, o elektroninis paštas, kuriuo su manimi susiekė operacijos registracijai buvo registruotas slapyvardžiu ir mergautine (kita, nei pacientė registravosi operacijai) pavarde. Per daugiau nei pusę metų, pasikeitus tam tikroms aplinkybėms, su tokiais pacientais, kurie gyvena užsienyje ir dažniausiai nepalieka jokių kontaktų, susisiekti tampa beveik neįmanoma. Mieli pacientai (ypač tie, kurie gyvenate užsienyje) - visada rekomenduoju prieš operaciją likus savaitei ar kitai pasiskambinti ir pasitikslinti, nes juk pavieniais atvejais gyvenime būna kažkokių pokyčių. Prašau, supraskite, kad nepalikus savo kontaktų, arba juos kažkaip užslaptinus, Jūs patys tampate atsakingi už pokyčius, kurie kartais nutinka. Gyd. P. Mocevičius

2019-10-10, 16:42 | Registruotas lankytojas 1

Nuo Dievo siustas gydytojas..Rado problema,patare,ir baime dingo darant operacija..Kreipsiuos tik i Jus mielas Daktare.Sekmės Jusu geruose darbuose..

2019-09-13, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Super gyditojas malonus bendrauti ir konkretus. Aciu jums uz abieju koju venu operacijas:)

2019-09-12, 10:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Viską išsamiai paaiškina. 2018.05 buvo atlikta vienos kojos venų operacija, 2019.08. Abu kartus sėkmingai, be komplikacijų. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

2019-09-03, 08:59 | Registruotas lankytojas 6

Puikus gydytojas su humoro jausmu. Stengėsi operacijos metu nuimti įtampą. Atsakė išsamiai į iškilusius klausimus. Galbūt po operacijos labiau norėjosi asmeninio dėmesio, bet suprantama kai daug žmonių, tai nukenčia ši sritis. Laukiam greičiau Kaune. :)

2019-07-20, 21:06 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.Mokantis bendrauti ,geras specelistas.Operacija esu patenkinta.Operuosiuos ir kitą koją pas šį gydytoją.

2019-07-19, 19:21 | Registruotas lankytojas 1

Geras ir puikus žmogus, tuopačiu profesionaliai atliekantis darba gyditojas. Labai patenkinta operacija!

2019-07-16, 14:32 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas 10 balų. Profesionalus, viską išsamiai paaiškinantis ir nuraminantis. Kad daugiau tokių gydytojų.

2019-07-10, 08:33 | Registruotas lankytojas 1

Malonus bendravimas,greitas ir efektyvus problemos sprendimas.Ačiū Daktarui ir personalui.

2019-06-14, 07:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai dekingas gydytojui uz atlikta kojos venu operacija.Rekomenduociau ir kitiems operacija lazeriu, ir daktara Pauliu Moceviciu.Aciu daktarui

2019-06-08, 15:50 | Registruotas lankytojas 5

Esame labai dėkingos su drauge, už atliktą kojų venų operaciją. Savijauta puiki, viskas sklandu. Gydytojas vertas pagarbos, jokios įtampos, patikimos rankos. Ačiū Jums labai.

2019-05-15, 06:58 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas P. Mocevičius nebuvo pirmas gydytojas pas kurį konsultavausi dėl kojų venų ir lyginant su pirmojo gydytojo konsultacija, gyd. P. Mocevičius labai išsamiai, aiškiai, žmogiškai pakonsultavo; labai malonus bendravimas, nelieka jokių klausimų, visas dėmesys pacientui. Pas šį gydytoją atlikau venų sklerozavimo ir venų operaciją lazeriu - abiejomis procedūromis esu labai patenkinta. Ačiū Gydytojui.

2019-02-27, 15:50 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus ačiū už sėkmingą ,be skausmo lazerinę operaciją. labai mielas gydytojas,nuostabi komanda. kojų venas operuoti lazeriu pas šį gydytoją rekomenduoja savo draugėms.
Laima iš Anykščių

2019-02-23, 18:14 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, mylintis savo darbą, atsakingas, atidus žmogui, rūpestingas. Puikus personalas. Rekomenduočiau ir kitiems.

2019-02-07, 09:07 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas . Savo srities specialistas.Jei dar kartą reiktų kreiptis, tai tik pas jį.Rekomenduoju

2019-01-21, 17:44 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi atlikta kojos venos operacija lazeriu, skausmo nejaučiau, viskas buvo paaiškinta ir parodyta, dienos chirurgijos centre jaučiausi puikiai, labai puikus personalas. po operacijos buvau darbinga, nebuvo problemų, gydytojas asmeniškai po dviejų dienų pasiteiravo apie sveikatos būklę. Ačiū gydytojui P. Mocevičiui.

2019-01-10, 13:30 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Personalas irgi labai malonus. Tik pačios geriausios rekomendacijos. Džiaugiuosi be galo.

2019-01-05, 09:00 | Registruotas lankytojas 1

Operavo jau abi kojas su lazeriu.Puikus gydytojas.Atsidaves darbui,lengvai bendraujantis,Musu miestui labai pasiseke.Sekmes darbuose.

2018-12-22, 19:32 | Registruotas lankytojas 1

Tiesiog tikras savo srities specialistas,nuostabus gydytojas,rupestingas,atsakingas.Truksta zodziu kokia esu jam dekinga uz greitai ir puikiai atlikta operacija.

2018-12-17, 19:28 | Registruotas lankytojas 1

Dr. Paulius yra nerealus! SPECIALISTAS, kurs myli savo darbą. Šviesus Žmogus su didele širdimi. Ačiū, Pauliau.

2018-12-09, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju už švelnias rankas,profesionalumą ir sėkminga operaciją. Linkiu sėkmès,daug pacientų ir gero darbo. Dalia

2018-12-01, 08:35 | Registruotas lankytojas 2

Šiam Gydytojui esu dėkinga ne tik už puikiai atliktą operaciją, bet ir už rūpestingumą ir nuoširdumą. Profesionalus Gydytojas, nuostabus Žmogus.Didelis AČIŪ.

2018-11-27, 17:24 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus, malonus gydytojas. Greitai ir kokybiškai išspręstos mano sveikatos problemos. Esu po lazerinės venos operacijos, po trijų savaičių balių atšokau su kulnais, kaip nieko nebūta. Esu labai patenkinta.

2018-11-27, 17:24 | Registruotas lankytojas 3