Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2018-12-01, 08:35 | Registruotas lankytojas 2

Šiam Gydytojui esu dėkinga ne tik už puikiai atliktą operaciją, bet ir už rūpestingumą ir nuoširdumą. Profesionalus Gydytojas, nuostabus Žmogus.Didelis AČIŪ.

2018-11-27, 17:24 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus, malonus gydytojas. Greitai ir kokybiškai išspręstos mano sveikatos problemos. Esu po lazerinės venos operacijos, po trijų savaičių balių atšokau su kulnais, kaip nieko nebūta. Esu labai patenkinta.

2018-11-27, 17:24 | Registruotas lankytojas 3

2018-11-18, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir profesonalus chirurgas. Gydymas lazeriu nuostabus, beskausmis, greitas būdas šalinti ligą. Dėkinga likimui, kad patekau pas puikų specialistą ir gavau gerą, suprantamą konsultaciją, beliko tik apsispresti ir ryžtis operacijai. Ji pavyko puikiai, gynu visai neskausmingai, galiu vaikščioti.

2018-11-08, 17:47 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta gydytojo atliktomis abieju koju operacijomis lazeriu. Maloniai bendraujantis ,nuosirdus ir profesionalus gydytojas,ismanantis savo darba . Semes jums darbe .

2018-11-02, 09:48 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki. Didelis Ačiū gydytojui Pauliui Mocevičiui už lazeriniu būdu atliktą kairės kojos venų operaciją. Po operacijos davė atmintinę kur viskas aprašyta. Kitą rytą pasidomėjo telefonu kaip jaučiuosi. Tai profesionalus, mandagus savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Rekomenduoju visiems, tik geriausi atsiliepimai apie šį daktarą. Dėkoju šiam daktarui už atliktą operaciją ir linkiu geriausios sekmės.

2018-10-29, 15:43 | Registruotas lankytojas 1

Didelis Ačiū gydytojui Pauliui Mocevičiui už lazeriniu būdu atliktą kairės kojos venų operaciją. Labai buvau maloniai nustebinta, kad gydytojas, po operacijos pasiteiravo apie sveikatą ne vieną kartą. Gydytojo kompetencija ir bendravimas yra aukščiausio lygio. Labai paprastas it malonus žmogus. Dar kartą didelis Ačiū. Sėkmės visur ir visada.
Birutė B. Rokiškio raj.

2018-10-20, 12:04 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau padėkoti gydytojui Pauliui Mocevičiui kuris lazeriniu būdu operavo mano kairės kojos venas. Daug metų sirgau ir kentėjau skausmus dėl kojos venų varikozės. Tiesiog buvo užvaldžiusi baimė operuotis nes kiti gydytojai su kuriais bandžiau konsultuotis tiesiog pasakydavo kad mano venas reikia plėšti lauk. Kai pasikonsultavau pas gydytoją Paulių Mocevičių man buvo viskas išsamiai išaiškinta netgi tyrimo metu kompiuterio monitoriuje parodyta kas pas mane blogai funkcionuoja. Na ir aišku mano baimė ir abejonės dėl operacijos dingo. Tai tikrai profesionalus, mandagus, savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Šaunuolis - rekomenduoju visiems. Dar kartą labai dėkoju gydytojui už pastangas kad mano koja jau pradėjo sveikti. AČIŪ.

2018-10-20, 07:21 | Registruotas lankytojas 3

Spalio 19 gyd. P. Mocevičius padarė lazerinę kojos venos operaciją. Viskas tikslu, paaiškinta, jokio diskomforto, puiki nuotaika, žino, ką daro, viskas pacientui parodoma ekrane. Labai žingeidus, protingas , komunikabilus, pozityvus (med. mokslų daktaras) gydytojas, dirba kaip tikras asas. Puiki medicinos seserų komanda. Esu Tokią operaciją dariusi kairės kojos Baltijos Amerikos klinikoj. Kaina-su visais vizitais 900 Eur, neaiškina nieko, pusė jos tiesiog atlikta (mini pjūviai) įprastu būdu, o ne lazeriu. Buvau nusivylusi , kad apie tai nepranešta, tiesiog padaryta. Rezultatas? Sakykim, geras, bet... Praėjo tik metai. Taigi, čia, Panevėžy, kaina normali, (mokame už lazerį), o gydytojas ,sakyčiau, žymiai... kitoks-myli darbą, žmones, siekia tobulo rezultato. Jis net pasidomėjo tel., kaip jaučiuosi kitą rytą... Dėkoju jam, jis apgina jauno, gabaus( tokių ir reikia Lietuvai) gydytojo vardą, rekomenduoju kuo greičiau esant problemoms drąsiai operuotis, nelaukti, nes rezultatas puikus. Išeini iš operacinės, nereikia jokio biuletenio, gali dirbti buities darbus, mokykloje ar įstaigoje, gal kiek pasisaugot sunkaus fizinio darbo ir pan. Jo tel. galima rasti internete, arba tiesiog registruotis Panevėžio konsult. poliklinikoje. Su didele pagarba jaunam gabiam gydytojui . Labai Jums ačiū. Jūs geriausias.

2018-09-09, 10:41 | Registruotas lankytojas 3

Komunikabilus, paprastas, atsakė į visus rūpimus klausimus. Per operaciją maniau, kad užmigsiu - jokių nemalonių pojūčių, jokios baimės,. Po operacijos davė atmintinę, kur viskas aprašyta ir nebereikia sukti galvos "ar teisingai atsimenu ką gydytojas sakė kaip elgtis...", vėliau pasidomėjo ar viskas gerai gyja. Žodžiu, visiems rekomenduoju, tik geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją.

2018-07-11, 07:44 | Registruotas lankytojas 1

Jei visi tik būtų tokie gydytojai! Labai geras specialistas, atsakė į visus rūpimus klausimus, davė atmintines kaip toliau elgtis po operacijos, pasiteiravo kaip jaučiuosi. Nuoširdžiai rekomenduoju kitiems. :) Vaidotas

2018-07-05, 12:39 | Registruotas lankytojas 1

puikus profesionalas,konkretus išmano savo darbą -rekomenduoju.

2018-06-19, 19:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir geras gydytojas, vos pakalbėjęs iškarto pasijunti ramesnis, nes viska išsamiai paaiškina apie būsima operacija ir nuramina. Labai malonus operacijos metu, drąsina, tokių gydytoju turėtų būti daugiau, tuomet galėtumėme drąsiai peržengti operacinės slenksti. Dėkoju šiam gydytojui už atlikta kojų operacija ir linkiu geriausios sėkmės! Didelis ačiū Jums, gydytojui! Jūs šaunus.

2018-05-22, 13:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, net ir susidūręs su nesklandumais, nepasimetė ir rado išeitį. Esu dėkinga jam už kojos venos lazerinę operaciją.

2018-04-25, 11:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus, puikiai išmanantis savo darbą gydytojas. Ačiū labai!

2018-03-28, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta daktaro darbu, atlikta kojos venų operacija. Rūpestingas ir kompetetingas daktaras, puikiai išmanantis savo darbą.

2018-03-23, 18:41 | Registruotas lankytojas 1

Labai šaunus, jaunas, kompetetingas gydytojas! Tikrai Lietuvoje tokių maža! Rekomenduoju! Taip pat, puikios Panėvėžio ligoninės, Dienos chirurgijos skyriaus sesutės. Puikiai priėmė, nuramino. Viską aprodė. Ačiū visam personalui už šilta priėmima! Buvau nustebinta!

2018-02-28, 18:57 | Registruotas lankytojas 3

Jau antra operacija lazeriu ir labai geri to rezultatai. Džiaugiuosi, kad Panevėžyje yra toks puikus specialistas. Betarpiškas bendravimas ir išsamus paaiškinimas visko, kas susiję su jo sritimi, nepalieka klausimo "...o gal nesitvatkyt dar tų venų?..". Drąsiai rekomenduoju ir tariu gydytojui ačiū už jo darbą.

2018-02-07, 09:24 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkintas ir dėkingas dr. Mocevičiui už puikiai atliktą kojų venų šalinimą lazeriu. Konkretus, komunikabilus gydytojas. Būtinai rekomenduoju!

2018-01-27, 09:06 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti gydytojui už tikslią diagnozę, profesionaliai atliktą operaciją ir rūpinimąsi po jos. Taip pat už mokėjimą bendrauti su pacientais.

2018-01-26, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Didelis Ačiū gydytojui P.Mocevičiui. Džiugu, kad yra tikrų, išmanančių savo darbą gydytojų Panevėžyje.

2018-01-26, 09:40 | Registruotas lankytojas 2

Geras gydytojas. Paprastas. Nuosirdus. Savo srities specialistas. Tokie turetu buti gydytojai ! Aciu Jums.

2018-01-25, 19:09 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, dėkoju už gydymą ir visiems drąsiai šį daktarą rekomenduoju.

2018-01-25, 13:35 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas paprastas,bendraujantis viska issamiai paaiskino. Esu patenkintas jo atlikta venu operacija lazeriu. Rekomenduociau si gydytoja visiems.

2018-01-09, 09:15 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus gydytojas. Išmanatis savo darbą,puikiai atlikdamas jį. Viską nuosekliai išaiškina ir parodo tiek žodžiu,tiek echoskopu. Tikrai esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiem,norintiems pasigražinti ☺ačiū Jam labai

2018-01-07, 17:33 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojo atliktu darbu esame labai patenkinti. Draugiškas, profesionalus, paslaugus. Labiausia nustebino, kad pats pasidomėjo apie sveikatą praėjus parai po operacijos. Tiek pati operacija, tiek pooperacinis laikotarpis praėjo sklandžiai, be komplikacijų.

2018-01-06, 20:07 | Registruotas lankytojas 2

Kadangi domino operacija lazeriu , tai pasirinkau vizitą pas gyd. Paulių Mocevičių . Esu patenkinta atlikta operacija , jaučiuosi gerai ir džiaugiuosi savo pasirinkimu . Ačiū Jums labai .

2017-12-10, 13:54 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus ir atsakingas gydytojas, savo profesijos asas. Nuoširdžiausias AČIŪ!

2017-12-05, 14:34 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, tikrai visiems rekomenduosiu kas turi problemu su issipletusiom koju venomis. Rupestingas, komunikabilus, ismanantis savo darba specialistas, suteike visa reikiama informacija apie liga bei gydyma. ACIU.

2017-11-21, 18:10 | IP: 77.221.75.66

Buvau maloniai nustebinta atidumu, paslaugumu, išsamiais paaiškinimais, maloniu bendravimu. Greitai išsprendėm mano problemą. Jaučiuosi puikiai. Ačiū Gydytojui.

2017-11-21, 14:53 | IP: 193.217.2.39

Profesionalus, dėmesingas pacientui gydytojas. Dėkoju už skirtą dėmesį ir profesionaliai atliką operaciją. Sėkmės profesinėje srityje.

2017-11-21, 12:30 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Profesionalus, atsakingas ir dėmesingas, maloniai ir pagarbiai bendrauja su pacientu. Ačiū.

2017-11-13, 15:57 | IP: 188.69.215.133

Sveiki, labai patenkintas gydymo kokybe ir aptarnavimu. Gydytojas ir personalas skyriuje nerealus, pasijaučiau geriau nei kai kuriose privačiose klinikose. Gydytojas labai žmogiškas ir šiltas, viską paaiškino ir parodė , aiškino gydymo eigoje, susiekė po operacijos pasiklausti kokia savijauta. Manau jei visi gydytojai būtų tokie visi būtų labai patenkinti Lietuviška medicina. Didelis AČIŪ
Pagarbiai,
Rytis

2017-11-12, 11:30 | IP: 46.249.171.13

Gydytojas puikus, supratingas, savo srities specialistas. Sėkmės.

2017-11-11, 17:55 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.

2017-11-11, 14:01 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gyditojas,puikiai atliekantis savo darbą,labai dekinga už atliktą operaciją,tikrai rekomenduočiau gyditoją savo artimiesiems ir draugams.Tikrai savo srities specialistas labai malonus žmogus.Ačiū jam labai. :)

2017-10-13, 09:05 | IP: 91.187.185.157

Noriu padėkoti daktarui už nuoširdumą ir paprastumą. taip greitai ir profesionaliai išsprendusiam mano problemą. Toks daktaro elgesys suteikia vilčių, kad Lietuvos medicina turi ateitį.
Nuoširdžiai dėkingas Šarūnas Šč.

2017-10-12, 19:21 | IP: 78.63.112.33

Dėkingas daktarui už igelbėtą tėvuko sveikatą ir už tai, kad jis ir vėl gali normaliai vaikščioti- o jau nebe jaunuolis- 78-eri...

2017-10-11, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

Gyd.P.Mocevičius - puikus savo srities specialistas,visada malonus,negailintis savo laiko pacientams ir po darbo valandų.Jis labai dėmesingas,puikus ir paprastas žmogus,ko labai trūksta gydytojams,dirbantiems valdiškose gydmo įstaigose.Visada jį rekomenduosiu savo pažįstamiems.

2017-10-10, 19:34 | IP: 84.46.252.169

daktaro bendravimu ir atliktomis proceduromis esu patenkinta,

2017-10-10, 11:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Be abejonių rekomenduočiau savo artimiesiems.

2017-10-05, 16:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai šaunus gyditojas. 10/10

2017-09-26, 12:49 | Registruotas lankytojas 1

Gerb. gydytojas P. Mocevičius, puikus ne tik kaip gydytojas išmanantis savo darbą, bet ir kaip žmogus, nes bendraujan su gydytoju nesijaučia diskomforto, jaučiasi lyg bendrautum su draugu. Visada maloniai išklauso, be galo rūpinasi savo pacientu, puikiai išprendžia problemą, padrąsina, jauti profesionalo darbą.
Šį gydytoją drąsiai rekomenduočiau ir savo artimiesiesms, nes pati esu labai patenkinta jo atliktomis operacijomis. Gydytojas nuoširdus, nesusireikšminęs, gerbiantis savo pacientą.
Dėkoju už gerą darbą atliekant operaciją ir linkiu Jam ir toliau sėkmingai tobulėti ir džiuginti savo pacientus gerais darbais :)

2017-09-01, 08:56 | IP: 80.243.31.205

nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas, atsidavęs profesijai, 10 balu, daugiau tokiu gydytoju.

2017-06-16, 10:03 | IP: 83.188.65.126

Puikus daktaras,v.z. savo darbo profas!Aciu.

2017-05-12, 09:12 | IP: 217.77.30.50

Profesionalus, kartu ir labai žmogiškas gydytojas. Suteikė išsamią informaciją prieš ir po operacijos, na o gijimas priklauso nuo organizmo. Nuoširdi padėka Gydytojui už balandžio 11 d. atliktą operaciją. G.V.

2017-04-11, 21:17 | IP: 83.189.232.85

Malonus,dėmesingas,konkretus.Viską išsamiai paaiškina.

2016-11-27, 20:34 | IP: 78.63.168.132

Šiuolaikinis profesionalas

2016-10-11, 23:20 | IP: 78.58.115.3

Nuostabus gydytojas rekomenduoja visiems. Tikras savo srities specialistas ir labai malonus žmogus.