Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti

2019-01-21, 19:44 | 1

Labai džiaugiuosi atlikta kojos venos operacija lazeriu, skausmo nejaučiau, viskas buvo paaiškinta ir parodyta, dienos chirurgijos centre jaučiausi puikiai, labai puikus personalas. po operacijos buvau darbinga, nebuvo problemų, gydytojas asmeniškai po dviejų dienų pasiteiravo apie sveikatos būklę. Ačiū gydytojui P. Mocevičiui.

2019-01-10, 15:30 | 1

Nuostabus gydytojas. Personalas irgi labai malonus. Tik pačios geriausios rekomendacijos. Džiaugiuosi be galo.

2019-01-05, 11:00 | 1

Operavo jau abi kojas su lazeriu.Puikus gydytojas.Atsidaves darbui,lengvai bendraujantis,Musu miestui labai pasiseke.Sekmes darbuose.

2018-12-22, 21:32 | 1

Tiesiog tikras savo srities specialistas,nuostabus gydytojas,rupestingas,atsakingas.Truksta zodziu kokia esu jam dekinga uz greitai ir puikiai atlikta operacija.

2018-12-17, 21:28 | 1

Dr. Paulius yra nerealus! SPECIALISTAS, kurs myli savo darbą. Šviesus Žmogus su didele širdimi. Ačiū, Pauliau.

2018-12-09, 12:48 | 1

Dėkoju už švelnias rankas,profesionalumą ir sėkminga operaciją. Linkiu sėkmès,daug pacientų ir gero darbo. Dalia

2018-12-01, 10:35 | 2

Šiam Gydytojui esu dėkinga ne tik už puikiai atliktą operaciją, bet ir už rūpestingumą ir nuoširdumą. Profesionalus Gydytojas, nuostabus Žmogus.Didelis AČIŪ.

2018-11-27, 19:24 | 3

Nuostabus, malonus gydytojas. Greitai ir kokybiškai išspręstos mano sveikatos problemos. Esu po lazerinės venos operacijos, po trijų savaičių balių atšokau su kulnais, kaip nieko nebūta. Esu labai patenkinta.

2018-11-27, 19:24 | 3

2018-11-18, 16:24 | 1

Puikus gydytojas ir profesonalus chirurgas. Gydymas lazeriu nuostabus, beskausmis, greitas būdas šalinti ligą. Dėkinga likimui, kad patekau pas puikų specialistą ir gavau gerą, suprantamą konsultaciją, beliko tik apsispresti ir ryžtis operacijai. Ji pavyko puikiai, gynu visai neskausmingai, galiu vaikščioti.