Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti

2018-11-08, 19:47 | 1

Esu labai patenkinta gydytojo atliktomis abieju koju operacijomis lazeriu. Maloniai bendraujantis ,nuosirdus ir profesionalus gydytojas,ismanantis savo darba . Semes jums darbe .

2018-11-02, 11:48 | 1

Sveiki. Didelis Ačiū gydytojui Pauliui Mocevičiui už lazeriniu būdu atliktą kairės kojos venų operaciją. Po operacijos davė atmintinę kur viskas aprašyta. Kitą rytą pasidomėjo telefonu kaip jaučiuosi. Tai profesionalus, mandagus savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Rekomenduoju visiems, tik geriausi atsiliepimai apie šį daktarą. Dėkoju šiam daktarui už atliktą operaciją ir linkiu geriausios sekmės.

2018-10-29, 17:43 | 1

Didelis Ačiū gydytojui Pauliui Mocevičiui už lazeriniu būdu atliktą kairės kojos venų operaciją. Labai buvau maloniai nustebinta, kad gydytojas, po operacijos pasiteiravo apie sveikatą ne vieną kartą. Gydytojo kompetencija ir bendravimas yra aukščiausio lygio. Labai paprastas it malonus žmogus. Dar kartą didelis Ačiū. Sėkmės visur ir visada.
Birutė B. Rokiškio raj.

2018-10-20, 15:04 | 1

Norėčiau padėkoti gydytojui Pauliui Mocevičiui kuris lazeriniu būdu operavo mano kairės kojos venas. Daug metų sirgau ir kentėjau skausmus dėl kojos venų varikozės. Tiesiog buvo užvaldžiusi baimė operuotis nes kiti gydytojai su kuriais bandžiau konsultuotis tiesiog pasakydavo kad mano venas reikia plėšti lauk. Kai pasikonsultavau pas gydytoją Paulių Mocevičių man buvo viskas išsamiai išaiškinta netgi tyrimo metu kompiuterio monitoriuje parodyta kas pas mane blogai funkcionuoja. Na ir aišku mano baimė ir abejonės dėl operacijos dingo. Tai tikrai profesionalus, mandagus, savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Šaunuolis - rekomenduoju visiems. Dar kartą labai dėkoju gydytojui už pastangas kad mano koja jau pradėjo sveikti. AČIŪ.

2018-10-20, 10:21 | 1

Spalio 19 gyd. P. Mocevičius padarė lazerinę kojos venos operaciją. Viskas tikslu, paaiškinta, jokio diskomforto, puiki nuotaika, žino, ką daro, viskas pacientui parodoma ekrane. Labai žingeidus, protingas , komunikabilus, pozityvus (med. mokslų daktaras) gydytojas, dirba kaip tikras asas. Puiki medicinos seserų komanda. Esu Tokią operaciją dariusi kairės kojos Baltijos Amerikos klinikoj. Kaina-su visais vizitais 900 Eur, neaiškina nieko, pusė jos tiesiog atlikta (mini pjūviai) įprastu būdu, o ne lazeriu. Buvau nusivylusi , kad apie tai nepranešta, tiesiog padaryta. Rezultatas? Sakykim, geras, bet... Praėjo tik metai. Taigi, čia, Panevėžy, kaina normali, (mokame už lazerį), o gydytojas ,sakyčiau, žymiai... kitoks-myli darbą, žmones, siekia tobulo rezultato. Jis net pasidomėjo tel., kaip jaučiuosi kitą rytą... Dėkoju jam, jis apgina jauno, gabaus( tokių ir reikia Lietuvai) gydytojo vardą, rekomenduoju kuo greičiau esant problemoms drąsiai operuotis, nelaukti, nes rezultatas puikus. Išeini iš operacinės, nereikia jokio biuletenio, gali dirbti buities darbus, mokykloje ar įstaigoje, gal kiek pasisaugot sunkaus fizinio darbo ir pan. Jo tel. galima rasti internete, arba tiesiog registruotis Panevėžio konsult. poliklinikoje. Su didele pagarba jaunam gabiam gydytojui . Labai Jums ačiū. Jūs geriausias.

2018-09-09, 13:41 | 2

Komunikabilus, paprastas, atsakė į visus rūpimus klausimus. Per operaciją maniau, kad užmigsiu - jokių nemalonių pojūčių, jokios baimės,. Po operacijos davė atmintinę, kur viskas aprašyta ir nebereikia sukti galvos "ar teisingai atsimenu ką gydytojas sakė kaip elgtis...", vėliau pasidomėjo ar viskas gerai gyja. Žodžiu, visiems rekomenduoju, tik geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją.

2018-07-11, 10:44 | 1

Jei visi tik būtų tokie gydytojai! Labai geras specialistas, atsakė į visus rūpimus klausimus, davė atmintines kaip toliau elgtis po operacijos, pasiteiravo kaip jaučiuosi. Nuoširdžiai rekomenduoju kitiems. :) Vaidotas

2018-07-05, 15:39 | 1

puikus profesionalas,konkretus išmano savo darbą -rekomenduoju.

2018-06-19, 22:13 | 1

Labai malonus ir geras gydytojas, vos pakalbėjęs iškarto pasijunti ramesnis, nes viska išsamiai paaiškina apie būsima operacija ir nuramina. Labai malonus operacijos metu, drąsina, tokių gydytoju turėtų būti daugiau, tuomet galėtumėme drąsiai peržengti operacinės slenksti. Dėkoju šiam gydytojui už atlikta kojų operacija ir linkiu geriausios sėkmės! Didelis ačiū Jums, gydytojui! Jūs šaunus.

2018-05-22, 16:25 | 1

Puikus gydytojas, net ir susidūręs su nesklandumais, nepasimetė ir rado išeitį. Esu dėkinga jam už kojos venos lazerinę operaciją.