Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Mocevičius, %

Išduota: 2014-11-12, Nr. MPL-19939, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18054, Galiojanti

2018-11-18, 16:24 | 1

Puikus gydytojas ir profesonalus chirurgas. Gydymas lazeriu nuostabus, beskausmis, greitas būdas šalinti ligą. Dėkinga likimui, kad patekau pas puikų specialistą ir gavau gerą, suprantamą konsultaciją, beliko tik apsispresti ir ryžtis operacijai. Ji pavyko puikiai, gynu visai neskausmingai, galiu vaikščioti.

2018-11-08, 19:47 | 1

Esu labai patenkinta gydytojo atliktomis abieju koju operacijomis lazeriu. Maloniai bendraujantis ,nuosirdus ir profesionalus gydytojas,ismanantis savo darba . Semes jums darbe .

2018-11-02, 11:48 | 1

Sveiki. Didelis Ačiū gydytojui Pauliui Mocevičiui už lazeriniu būdu atliktą kairės kojos venų operaciją. Po operacijos davė atmintinę kur viskas aprašyta. Kitą rytą pasidomėjo telefonu kaip jaučiuosi. Tai profesionalus, mandagus savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Rekomenduoju visiems, tik geriausi atsiliepimai apie šį daktarą. Dėkoju šiam daktarui už atliktą operaciją ir linkiu geriausios sekmės.

2018-10-29, 17:43 | 1

Didelis Ačiū gydytojui Pauliui Mocevičiui už lazeriniu būdu atliktą kairės kojos venų operaciją. Labai buvau maloniai nustebinta, kad gydytojas, po operacijos pasiteiravo apie sveikatą ne vieną kartą. Gydytojo kompetencija ir bendravimas yra aukščiausio lygio. Labai paprastas it malonus žmogus. Dar kartą didelis Ačiū. Sėkmės visur ir visada.
Birutė B. Rokiškio raj.

2018-10-20, 15:04 | 1

Norėčiau padėkoti gydytojui Pauliui Mocevičiui kuris lazeriniu būdu operavo mano kairės kojos venas. Daug metų sirgau ir kentėjau skausmus dėl kojos venų varikozės. Tiesiog buvo užvaldžiusi baimė operuotis nes kiti gydytojai su kuriais bandžiau konsultuotis tiesiog pasakydavo kad mano venas reikia plėšti lauk. Kai pasikonsultavau pas gydytoją Paulių Mocevičių man buvo viskas išsamiai išaiškinta netgi tyrimo metu kompiuterio monitoriuje parodyta kas pas mane blogai funkcionuoja. Na ir aišku mano baimė ir abejonės dėl operacijos dingo. Tai tikrai profesionalus, mandagus, savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Šaunuolis - rekomenduoju visiems. Dar kartą labai dėkoju gydytojui už pastangas kad mano koja jau pradėjo sveikti. AČIŪ.