Pacientai, kurie rekomenduoja Žygimantas Misevičius, %

Išduota: 2012-07-04, Nr. MPL-17718, Galiojanti

Išduota: 2016-07-04, Nr. MPL-21231, Galiojanti

2019-11-06, 15:29 | 2

Puikus specialistas, labai malonus ir rūpestingas. Kad visi daktarai būtų tokie kaip Jis!

2019-05-03, 20:25 | 2

Nuostabus gydytojas.po visu kitu kuriuos teko sutikti savo kelyje .jis man kaip atgaiva.rupestingas .profesionalus.ismanatis savo darba.ir dirbantis tikrai pagal pasaukima.

2019-01-26, 12:11 | 2

Puikus savo srities specialistas ir nuostabus žmogus tikrąja tų žodžių prasme. Be abejo, prieš vizitą skaičiau atsiliepimus, bet tik susitikus, įvertinau gydytojo kompetenciją ir tikrai rekomenduosiu savo aplinkoje kaip labai gerą specialistą, kuris atidus, nuoširdus, labai įsigilina į situaciją, išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus, skiria daug dėmesio ir tikrai nori padėti. Kuo daugiau tokių gydytojų. Agnė. K.

2018-12-10, 23:16 | 1

Šis gydytojas auksinis. Esu daug girdėjus apie jį teigiamų atsiliepimų, bet šiandien su vyru įsitikinome jo kompetencija, sažiningumu ir rūpestingumu. Labai, labai rekomenduoju jį besilaukiančiom moterytėm, nes jis ne tik atidus vaikelio atžvilgiu, bet skiria dėmesio ir būsimai mamytei iškonsultuoja, nuramina, pataria, paaiškina. Tikrai labai geras specialistas. O, kad visi gydytojai būtų toki! Akivaizdu, kad šid žmogus dirba su pašaukimu. Šaunuolis jis vienareikšmiškai! Esu labai laiminga, kad paskambinus, pasikalbėjus su juo mus priėmė. Esu begalo dėkinga šiam gydytojui.

2018-08-08, 15:00 | 1

Tobulas specialistas.Tik geriausi žodžiai.Būtent jo ir kitos komandos dėka mes su mažyliu dabar esame vis dar čia.Specialistas iš didžiosios raidės