Pacientai, kurie rekomenduoja Žygimantas Misevičius, %

Išduota: 2016-07-03, Nr. MPL-21231, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2016-07-03, Nr. MPL-21231, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2021-09-29, 22:44 | Registruotas lankytojas 1

Puikus ginekologas, vienas iš nedaugelio dedantis spirales negimdžiusioms. Įdėjimas praėjo sklandžiai ir neskausmingai.

2021-07-27, 11:17 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas Žygimantas be galo geras savo srities žinovas. Atsidūrus pas jį, pasibaigus apžiūrai esi pilnai informuota, nuraminta ir pasiruošusi, ypač kai kalba eina apie pirmą nėštumą. Labai rekomenduoju!

2021-07-21, 20:56 | Registruotas lankytojas 1

Šaunus gydytojas, kompetentingas savo srities specialistas. Maloniai bendraujantis, pakonsultavo ir atsakė į visus rūpimus klausimus, ne tik konsultacijos metu, bet buvo galima susisiekti ir telefonu. Ačiū.

2021-06-09, 22:50 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas iš didžiosios raidės. Visa gyvenimą jam busiu dėkinga už sūneli, kuriam jis padėjo ateiti į šį pasaulį. Už rūpestį, patarimus.

2021-03-30, 00:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabus daktaras, 5 metus ėjau dėl savo problemų pas moteris daktares, kurios taip ir nesugebėjo man padėti, prirašydavo vaistų ir paleisdavo.. O daktaras Misevicius nuoširdžiai domėjosi, patarinėjo ir parinko net ne vaistus, o papildus kurie man sutvarkė viską, nesugadindamas man organizmo. Nuoširdžiausios rekomendacijos. Tokie gydytojai tik ir turėtų dirbti. Dėkinga jam labai. Matosi kad išmano savo darbą 150%. Ačiū jam labai. :)

2020-12-30, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Be galo geras, rūpestingas, malonus, ramus gydytojas. Be galo sužavėjo tandeminio žindymo palaikymas, profesionalus požiūris ir patarimai šiuo klausimu. Atidus ir kruopštus tyrimuose. Be galo ačiū, esate puikus gydytojas, pas kurį norisi grįžti.

2020-10-20, 07:59 | Registruotas lankytojas 3

Išsamiai atsako į visus klausimus. Puikus gydytojas!

2020-09-14, 20:47 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus. Atidus.

2020-09-04, 19:21 | Registruotas lankytojas 2

Neapsakomai geras savo srities specialistas. Labai buvau patenkita kaip prižiūrėjo visą neštumą ir po neštumo. Visada viską papasakoja nuo a iki z, šiltai bendraujantis labai smagu pas tokį specialistą lankytis. Labai gaila, jog jau nebedirba mūsų klinikoje.

2020-01-17, 06:25 | Registruotas lankytojas 4

Puikus ir malonus specialistas. Lengva bendrauti su Žygimantu. Apsilankius pas šį specialistą dingo visos baimės dėl ginekologų vyrų. Labai rekomenduoju!

2019-12-19, 20:22 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus savo srities specialistas. Visą neštumą prabuvo ir davė gerus patarimus, pasako viską nuo A iki Z. Rūpestingas, lengva bendrauti.

2019-12-13, 20:10 | Registruotas lankytojas 4

Labai ačiū šiam puikiam gydytojui! Tik geriausi atsiliepimai.

2019-11-06, 13:29 | Registruotas lankytojas 2

Puikus specialistas, labai malonus ir rūpestingas. Kad visi daktarai būtų tokie kaip Jis!

2019-05-03, 17:25 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas.po visu kitu kuriuos teko sutikti savo kelyje .jis man kaip atgaiva.rupestingas .profesionalus.ismanatis savo darba.ir dirbantis tikrai pagal pasaukima.

2019-01-26, 10:11 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo srities specialistas ir nuostabus žmogus tikrąja tų žodžių prasme. Be abejo, prieš vizitą skaičiau atsiliepimus, bet tik susitikus, įvertinau gydytojo kompetenciją ir tikrai rekomenduosiu savo aplinkoje kaip labai gerą specialistą, kuris atidus, nuoširdus, labai įsigilina į situaciją, išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus, skiria daug dėmesio ir tikrai nori padėti. Kuo daugiau tokių gydytojų. Agnė. K.

2018-12-10, 21:16 | Registruotas lankytojas 1

Šis gydytojas auksinis. Esu daug girdėjus apie jį teigiamų atsiliepimų, bet šiandien su vyru įsitikinome jo kompetencija, sažiningumu ir rūpestingumu. Labai, labai rekomenduoju jį besilaukiančiom moterytėm, nes jis ne tik atidus vaikelio atžvilgiu, bet skiria dėmesio ir būsimai mamytei iškonsultuoja, nuramina, pataria, paaiškina. Tikrai labai geras specialistas. O, kad visi gydytojai būtų toki! Akivaizdu, kad šid žmogus dirba su pašaukimu. Šaunuolis jis vienareikšmiškai! Esu labai laiminga, kad paskambinus, pasikalbėjus su juo mus priėmė. Esu begalo dėkinga šiam gydytojui.

2018-08-08, 12:00 | Registruotas lankytojas 1

Tobulas specialistas.Tik geriausi žodžiai.Būtent jo ir kitos komandos dėka mes su mažyliu dabar esame vis dar čia.Specialistas iš didžiosios raidės

2017-12-05, 19:15 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai korektiškas, perspektyvus savo srities specialistas. Nuo pirmo apsilankymo sukėlė pasitikėjimą. Pasitikėjimas nenuvylė, esu labai dėkinga už atliktą operaciją ir rūpestingą gydymą.

2017-10-22, 21:56 | Registruotas lankytojas 1

Fantastiškas gydytojas

2017-10-18, 17:46 | IP: 185.25.48.246

Puikus ginekologas! Super.

2017-08-14, 12:57 | IP: 88.119.249.104

Profesionalus, atidžiai išklausė, domėjosi ir įsigilino į nusiskundimus, smulkiai atsakė į visus klausimus. Rūpestingas ir dalykiškas, paskyrė nuoseklų gydymą.

2017-03-07, 21:28 | IP: 84.15.181.43

Rūpestingas, įdomus, profesionalus.