Pacientai, kurie rekomenduoja Remigijus Mincė, %

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19163, Galiojanti

Išduota: 2009-07-17, Nr. MPL-15662, Panaikinta

2019-09-14, 19:06 | 2

Noriu padėkoti gyd. traumatologui Remigijui Mincei, už operatyviai, kvalifikuotai, geranoriškai suteiktą pirmąją pagalbą, įvykus kojos traumai. Su pagarba I.V.

2019-03-30, 20:48 | 7

Profesionaliai suteikė skubią pagalbą priėmimo skyriuje.Džiaugiuosi,kad Panevėžyje jau yra jaunų,kompetentingų traumatologų.Sėkmės atsakingame darbe.L.P.

2018-12-08, 20:25 | 1

Buvau patyrusi labai didelę traumą, buvo atviras kulnakaulio lūžis ir nutrūkusi Achilo sausgyslė. Tuo metu koja atrodė siaubingai, tačiau po puikiai atliktos operacijos mano koja sugijo, liko tik nežymūs randai. Esu be galo dėkinga gydytojui, Remigijui Mincei, už puikiai atliktą operaciją bei už begalinį rūpestį po to ir sugrąžintą pasitikėjimą savimi! Jis ne tik puikus savo srities profesionalas, bet ir nuostabus, bendraujantis, šiltas žmogus! Tikiu, kad daugybė žmonių, kuriems Jis padės, bus sveiki ir laimingi! Nuoširdus ačiū! Vitalija

2018-11-21, 11:20 | 1

Labai dėkoju šiam puikiam traumatologui už padarytą kojos operaciją. Dėkoju visoms seselėms ir visiems kas mane slaugė. Sėkmės Jūsų tolimesniame darbe. Su pagarba Palmira.

2018-04-02, 17:39 | 1

Esu patenkitas uz gydima siule tikrai grazi beveik net nesimato.tikrai geras daktaras

2018-03-29, 21:26 | 3

Profesionalus ir zmogiskas gydytojas. LABAI UZ VISKA ESU DEKINGA SIAIM GYDYTOJUI. TOKIU GYDYTOJU TIKRAI RETA!!! SEKMES KILNIAME JUSU DARBE!

2017-10-25, 15:09 | 1

Esu dėkinga už profesionalų darbą,o kai pamačiau koks tvarkingas pjūvis ir graži siūlė,esu laiminga,sėkmės darbuose.