Pacientai, kurie rekomenduoja Gabija Mikulevičienė, %

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17990, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mikulevičienė Gabija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Mikulevičienė Gabija?

2023-01-23, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja yra labai profesionali. Ivertinusi sveikatos bukle is savo srities perspektyvos, itare galima neurologini sutrikima, kuris buvo gyvybiskai svarbus. Diagnoze buvo patvirtinta ir ivykdyta hospitalizacija. Esme labai dekingi.

2021-04-01, 19:08 | Registruotas lankytojas 1

Labai žmogiška, taktiška, rūpestinga, kruopšti Gydytoja. Nuoširdžiai jai dėkoju! Linkiu jai kantrybės ir sveikatos!

2019-12-22, 12:08 | Registruotas lankytojas 7

labai puiki daktarytė,kad būtų daugiau tokiu daktaryčiu nebūtų tokių rimtų problemų.maloni,taktiška,

2019-10-12, 15:59 | Registruotas lankytojas 4

Esu priklausomas nuo receptinių vaistų, bei alkoholio. Gulėjau ligoninėje dėl šių priklausomybių. Jau daugiau, nei pusmetis esu blaivus, taip man padėjo ir žymus garsus daktaras, tačiau visas tolimesnis darbas buvo būtent mano daktarės Gabijos, kuklios begalo profesionalios, šiltos ir nuoširdžios specialistės, tik jos rūpestingumo dėka aš naujai gimiau, buvau nurašytas kitų privačių specialistų, tačiau Gabija nė karto neleido man pasijusti blogai ar nejaukiai. Nemoku apsakyti, koks esu dėkingas šiai daktarei, ji tiesiog užkrauna gera energija! Pablogėjus mano būklei daktarė padėjo aukodama savo asmeninį laiką, patarė kaip elgtis. Ačiū iš visos širdies. Paulius

2018-10-13, 11:23 | Registruotas lankytojas 6

Sužavėjo rūpestingumu mano artimam žmogui (viska išsiaiškino iki menkiausios smulkmenos). Retai būna tokių kvalifikuotų ir nuoširdžių gydytojų. Ačiū Jums labai

2017-03-27, 12:03 | Registruotas lankytojas 3

Su gydytoja teko susipazinti, kuomet man artimas zmogus papuole i apsinuodijimu skyriu del alkoholio vartojimo. Neturetu buti keista sulaukti priklausancios pagalbos is specialistu, taciau zinome,kad ne visada taip nutinka. O ne valdiskas poziuris taip pat reiskia labai daug ne tik ligoniui, bet ir zmonems, norintiems tam ligoniui padeti. Tokiame skyriuje, kur dazniausiai gydosi ne patys maloniausi pacientai, dirba nuostabus personalas. Cia pat noriu pamineti ir gydytojus Artura Barku, Gabija Laubner, skyriaus sesutes ir pagalbines darbuotojas. Savaite laiko kasdien lankiau savo ligone ir nei karto negirdejau piktu komentaru, nemaciau atsainumo ar nerupestingumo. Todel sakau labai labai aciu siems nuostabiems specialistams ir linkiu dideles kantrybes. Aciu.

2016-09-09, 11:27 | IP: 78.62.129.252

Labai puiki gydytoja