Pacientai, kurie rekomenduoja Aurimas Mikalauskas, %

Išduota: 2012-07-11, Nr. MPL-17822, Galiojanti

2018-04-25, 14:56 | 1

Net nepriejo paklaust kas atsitiko, nesuteike jokios pagalbos nors buvau atvežtas su greitaja išsiaiskint problema.

2017-12-17, 13:41 | 2

Norėjau patekti pas jauną gydytoją ir likau tikrai patenkinta. Išklausė ir išgirdo, paaiškino , patarė, nuramino. Laiko skyrė pakankamai. Nežinau ar čia tinka toks apibūdinimas, vizito metu tiesiog jaučiausi jaukiai, be jokios įtampos. Iš kabineto išėjau ne su pluoštu receptų, o su gera nuotaika. Ačiū Jums gydytojau.

2017-08-07, 20:06 | IP: 84.15.177.163

Gerai komunikuojantis ir detaliai paaiškinantis gydytojas. Atsako į visus klausimus ir yra geras psichologas.

Man atlikta sirdies echoskopija, proceduros metu gydytojas nuolat patikslino ar randa ka nora neiprasto ir konsultacijos metu detalizavo kiekvieną dalyką ir nurodė rekomendacijas ateičiai. Rekomenduoju.

Mano profilis : 25metai, aktyviai sportuojantis (4-5 k. Per savaite, crossfit tipo treniruotes).

2017-07-22, 14:22 | 1

Buvau pas si daktara 2017 07 21, 17:30 (registravausi, kardiolita),patekau pas daktara i kabineta 17:29, daktaras vertas demesio, likau suzavetas jo profisionalumu ir poziuriu i zmogu atsake i visus klausimus, pats isiklausinejo mano praeiti ir dabarti, dar papildomai pakunsultavo nesusijusiomis temomis su sirdute ar jos ligas ir skire gydima kuris sekancia diena jau buvo veiksmingas, jis ne tik puikus savo srities spcelistas bet ir psihologas. Beto apibudina kekviena tyrimo zingsni, dariausi ekoskopija sirdies, daktaras proceduros metu detaliai ne tik asistentej diktavo rezultatus, bet ir kekvienam zingsni man gulint komentavo:)

2017-04-02, 22:17 | 2

Tai Gydytojas, kuris yra labai daug apsiskaitęs kardiologijos srityje, susitikimo metu išklausė ir įsigilino į visus mano simptomus ir nutikimus. Labai malonu, kai gydytojas yra ne tik savo srities specialistas, bet dar ir geras psichologas. Rekomenduoju.