Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Mikailionytė-Baranauskienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11365, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11365, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2.2

Nesidomėjo

2021-07-22, 10:00 | Registruotas lankytojas 13

Vizito metu gydytoja bendrauja nepagarbiai, vengia atsakinėti į klausimus, kalbėjimo stilius arogantiškas, nemandagus. Gal įtakos turi, kad pacientas vyresnio amžiaus, bet juk kažkada ir pati tokia bus.... Rekomendacija: jeigu tik turite pasirinkimą, tai rinkitės kitą gydytoją!

2021-07-14, 10:42 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju šios gydytojos, skyrė itin mažai laiko. Visą laiką kaltino mano per mažą svorį (pagal kmi normas, esu ribose:)), silpną stuburą, tai kartojo tiek daug kartų, neiškentusi pasakiau, kad esu šokėja ir su stuburu problemų neturiu, tuomet pakeitė nuomonę. Iškart pareiškė, jos nieko man tikrai nėra, pradėjusi kalbėti apie dygliąją žarną pasakiau, kad nežinau kas tai yra, buvau švelniai aprėkta:)) Visas bendravimas buvo labai nemalonus, klausytis kaip savo žodžiais užgaulioja mane, nebuvo labai malonu. Pati pasakė, jog reiktų tyrimų padaryt ir negali skirti vaistų jokių, bet sako "pabandyk gal šituos, nes tau tikrai nieko nėra". Pabandžiau tuos vaistus ir kaip lapas lovoj gulėjau. Nuvažiavusi kitur radau visus atsakymus. Jei tik yra galimybė siųlau rinktis kitą gydytoją :)