Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Mikailionytė-Baranauskienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11365, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11365, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2.5

2.2

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.7

2024-03-16, 15:17 | Registruotas lankytojas 2

Iš rankų nepaleidžia telefono, bendraudama vis žvilgčioja į telefoną ir naršo jame priimdama pacientus. Į klausimus neatsako profesionaliai, nesidomi problema ir nesigilina. Nemoka bendrauti ir atrodo jai darbas ir pacientai visiškai nerūpi. Į klausimus neatsakė ir nepadėjo, niekam nerekomenduoju.

2024-03-16, 15:15 | Registruotas lankytojas 2

2023-06-24, 19:16 | Registruotas lankytojas 7

Tikrai nerekomeduoju,ir pati daugiau neisiu,apziuros metu pilvo ertme tiek pamaige,kad is skausmo vos nulipau...toliau meginom aiskintis apie problema,bet nei vaistu ,nei pagalbos.Zodziu pacios problema su mityba. Ko pasekoje as kita diena turejau kreiptis i skubia pagalba,del skausmo apacioje,nes slapinausi bordo spalva,kazkas tikrai pasizeide dar labiau.Nusivyliau ir atsaukiau sekanty vizita

2023-02-01, 13:44 | Registruotas lankytojas 6

Teko lankytis pas šią gydytoja, bet niekam nerekomenduočiau, labai atmestinai bendrauja.. atėjus pas tokią gydytoja, pasijauti kaltas, kad sergi... jei galite rinktis iš kitų gydytojų tai taip ir padarykite.

2021-07-22, 10:00 | Registruotas lankytojas 13

Vizito metu gydytoja bendrauja nepagarbiai, vengia atsakinėti į klausimus, kalbėjimo stilius arogantiškas, nemandagus. Gal įtakos turi, kad pacientas vyresnio amžiaus, bet juk kažkada ir pati tokia bus.... Rekomendacija: jeigu tik turite pasirinkimą, tai rinkitės kitą gydytoją!

2021-07-14, 10:42 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju šios gydytojos, skyrė itin mažai laiko. Visą laiką kaltino mano per mažą svorį (pagal kmi normas, esu ribose:)), silpną stuburą, tai kartojo tiek daug kartų, neiškentusi pasakiau, kad esu šokėja ir su stuburu problemų neturiu, tuomet pakeitė nuomonę. Iškart pareiškė, jos nieko man tikrai nėra, pradėjusi kalbėti apie dygliąją žarną pasakiau, kad nežinau kas tai yra, buvau švelniai aprėkta:)) Visas bendravimas buvo labai nemalonus, klausytis kaip savo žodžiais užgaulioja mane, nebuvo labai malonu. Pati pasakė, jog reiktų tyrimų padaryt ir negali skirti vaistų jokių, bet sako "pabandyk gal šituos, nes tau tikrai nieko nėra". Pabandžiau tuos vaistus ir kaip lapas lovoj gulėjau. Nuvažiavusi kitur radau visus atsakymus. Jei tik yra galimybė siųlau rinktis kitą gydytoją :)