Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Mieželaitienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12964, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mieželaitienė Elena dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mieželaitienė Elena?

2023-01-15, 12:18 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja pamačiusi, kad atvežiau su ratukais mamą, kuriai 96, bet ji šviesaus proto, tik turi nuo amžiaus judėjimo negalią, pradėjo man skaityti moralus, kad atvežiau TOKĮ žmogų ir ji ją mato pirmą kartą, liepė eiti ten, kur buvau anksčiau. Mes atėjome su šeimos gydytojo siuntimu, prieš tai buvom mokamoj konsultacijoj rugsėjo mėnesį. Mamos pensija350,aš pati pensininkė, tad negalim kiekvieną kartą eiti mokamai konsultacijai, be to, ji mums priklauso kaip ir visiems. Burbėdama, kad ji gali daug, bet per 15 min nepadarys, ko mes iš jos tikimės { Ji tik išgirdo, kad mama dėl glaukomos prieš pusmetį prarado vieną akį ir noriu sužinoti ar vartoti tuos pat vaistus}. Buvo šiurkšti. Manau, kad jai gal persunku tokio amžiaus dirbti, kai kompiuterio rašymas jai sunku per 15 min apžiūrėti, rašyti. Tegul ji būna, kad ir gera specialistė, bet įžeidinėti mane ir mano mamai sukelti daug neigiamų emocijų {mama lygino su privačiu vizitu} jai negalima. Nejaugi Lietuvoje būna paslaugūs tik už pinigus, Liūdna, kad pat,i būdama tokio amžiaus, neužjaučia senų žmonių. Senatavė ateina visiems, tad padėkim seniems, o nevarykim jiems baimių. Geras Gydytojas gydo ir nepagydomus, svarbu paguodžiamas žodis.

2022-12-13, 10:18 | Registruotas lankytojas 1

Mano vizito laikas buvo 19 val. (2022 m. gruodis) Gydytoja oftalmologė Elena Mieželaitienė neatsakė į mano pasisveikinimą, skundėsi, kad yra labai pavargusi ir nori eiti namo (nuėjo persiauti batų), leido suprasti, kad neturėčiau jos trukdyti savo trumparegystės klausimais. Gydytoja nebuvo pasiruošusi mano vizitui ir niekaip negalėjo surasti mano sveikatos duomenų esveikatos portale: ieškojo apie 10 min, bet nerado. Tada paprašiau tiesiog įvertinti mano akių dugną, regėjimo aštrumą ir pamatuoti akispūdį. Į mano klausimą apie mano jautrioms akims tinkamiausius lašus gydytoja tiesiogiai neatsakė, jos atsakymas: "nueikite į vaistinę, aš nesu vaistininkė ir nesidomiu akių lašais". Paskui pradėjo skųstis savo pačios prastu regėjimu, sakė, kad labai prastai mato.. Suabejojau, ar ji išvis gali teisingai diagnozuoti, nes pati prastai mato net su akiniais. Gal gydytojai jau laikas eiti užtarnauto poilsio? Akivaizdu, kad dirbti ji nebenori, yra visiškai abejinga pacientų sveikatai.

2019-06-13, 11:30 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.