Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Mickus, %

Išduota: 2005-04-18, Nr. MPL-06741, Galiojanti

2019-02-27, 12:03 | 3

Pirmą kartą taip ilgai ir atidžiai atlikta ekoskopija, ne gana to, gydytojas įdėmiai išklausė, gilinosi į mano nusiskundimus, išsamiai paaiškino tyrimo rezultatus, pateikė savo įžvalgas.
Labai tikiuosi, kad man tai pagelbės.
O gydytojui didelis AČIŪ ir sveikatos!

2018-05-29, 13:12 | 1

Vakar teko lankytis pas šį specialistą. Atvykau į Centro polikliniką iš kitos įstaigos su savo daktarės siuntimu. Daktaras priėmė, prieš tyrimą išsamiai išsiklausinėjo, kokios bėdos atvijo tirtis. Echoskopiją atliko taip, kaip per mano ilgus gyvavimo metus niekas nedarė: išvartė ir ant nugaros, ir ant šono, ir ant pilvo. Galiausiai išdavė labai platų tyrimo aprašymą, o be to, dar ir pats paaiškino, kas ir kaip. Rūpestingas, kantrus ir profesionalus. Atradau savo gydytoją.

2018-05-27, 08:25 | 1

Esu maloniai nustebintas po apsilankymo pas gydytoją E. Mickų. Išvis stebiuosi, kaip tokie daktarai dar dirba viešosiose įstaigose. Maloniai savo registracijos laiku buvau pakviestas į kabinetą, atliko ne tik mano apylinkės gydytojo paskirtą tyrimą, bet dar ir papildomai pažiūrėjo kitus organus. Labai plačiai ir man suprantama kalba, o ne gydytojų žargonu, paaiškino, kas ir kaip, kokios bėdos ir ką toliau daryti. Pateikė rekomendacijas dėl tolimesnių tyrimų. Gavau išsamų echoskopijos aprašymą. Dėkui daktarui, dar ne vieną kartą grįšiu pas jį ir į šią polikliniką.

2018-05-14, 17:43 | 3

Niekam nerekomenduoju pakliūt pas šitą echoskopuotoją! Tragedija ne gydytojas... Po vizito verkiau gerą pusvalandį. Gydytojas (jei galima šitaip jį pavadint) išvadino mane drambliu, į klausimus apie dukrytės tyrimo rezultatus vengė atsakinėti ir liepė kuo greičiau pakuotis su mažyle iš kabineto. O vyro į kabinetą net neįleido, nes mažai vietos (anot seselės). Galiausiai apie pateiktas neurosonografijos išvadas teko informacijos ieškotis internete...

2018-01-30, 17:45 | 1

Baisu ar toks gydytojas gali dirbti su žmonėmis. Esu pasibaisėjusi. Su vyru ėjom tikrinti savo 1 mėnesio mergaitę. Vyra išvarė iš kabineto. Pats akiu nesugebėjo pakelti. Paklausus apie mergaitės tyrimus atsakymas buvo juk pati matot! O jis žiurėjo echoskopu inkstukus. Aš gi ne daktarė ir nesuprantu. Nieko nepaaškino, nieko nesakė! Surašė viska i knygutę ir viskas. O man liepė greičiau vaika pakuot. Kokius gal keturis at penkis kartus kartojo pakuokitės pakuokitės, o aš negalėjau, nes mergaitė verkia, tai ja supavau. Na tokio nekompetetingo gydytojo nesu mačius. Gryžusi namo iš daktaru turėjau ieškotis informacijos internete apie mergaitės diagnozę. Viršūnė! Niekam nelinkiu. Niekam nerekomenduoju. Niekam nesiūlau eiti pas šį daktara.

2018-01-16, 16:49 | 5

Aš net nežinau koks žodis tiktų apibūdinti šitą personą. Akiplėša, paršas, netaktiškas, savo padėtimi besinaudojantis gyvulys. Vizitas prasidėjo nuo mano išvaizdos aptarinįjimo ir aiškinimo kokia aš baisi ir, kad su savo auskarais gąsdinu žmones. Daktariūkščiui ne pro šalį į veidrodį būtų pasižiūrėt ir į savo nutukusią rožą ****ės akimis. Atlikdamas echoskopiją, toliau netaktiškai komentavo mano amžių, tai, kad moterų rūkymas jam yra baisesnis reiškinys už vyrų rūkymą ir kitas nesąmones. Galiausiai net normalios diagnozės negavau. Jam čia labai juokinga atrodo, kad jis gali užrašyti tai ką nori? Ironizuojantys klausimai ir atsakymai, kad jei nori, tai parašysiu, kad viskas gerai. Esu visiškam šoke nuo šito peraonažo familiarumo ir neprofesionalumo. Po vizito apie pusvalandį verkiau, nes turiu psichologinių problemų.

2017-08-23, 18:16 | IP: 78.60.62.185

Begalo kruopstus atidus profesionalus echoskopuotojas.
Visi geriausi zodziai tinka sitam zmogui.
Rekomenduoju visiems
Tai mano daktaras.

2017-07-02, 15:39 | IP: 5.20.213.216

Per daug gyvenimo desimtmeciu - tai pirmas toks sutiktas vidaus organu echoskopuotojas kuris tris kartus tave apvercia ir patikrina, paskui d e t a l i a u s i a i viska apraso, o galiausiai dar ir zodziu taip ukiskai paaiskina tyrimo aprasa. Visiems rekomenduoju.

2017-04-12, 02:21 | IP: 81.29.26.108

Atidus,ramus,demesingas,atsake i visus iskilusius klausimus,rekomenduoju kitiems ligoniams.