Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Mickus, %

Išduota: 2005-04-18, Nr. MPL-06741, Galiojanti

2019-11-19, 15:40 | 3

Lankiausi pas šį gydytoją jau antrą kartą. Labai esu patenkinta. Abu kartus labai nuodugniai viską apžiūrėjo, paaiškino į ką atkreipti dėmesį. Tikrai esu labai patenkinta.

2019-11-08, 09:21 | 2

Pas šį gydytoją buvau du kartus, pirmą kartą buvau kai jam asistavo seselė, o antrą kai jis buvo vienas. Tai va, pirmą kartą jis buvo toks labiau arogantiškas,o antrą katrą buvo vienas,tai iš tikrųjų kalbėjo visiškai ramiai, labai maloniai bendravo,patarinėjo....
tai va nežinau ar čia sutapimas ar čia vis dėlto yra įtakos būnant seselei, prieš kurią gydytojai labai nori pasirodyti ir pan..., paminėjau dėl to, kad daug kas čia mini kad gydytojas netaktiškas) bet kaip specialistas labai viską išsamiai ištyrė, apžiūrėjo iš visų pusių, ir visus organus.

2019-10-31, 21:33 | 3

Arogantiškas, suirzęs, nervingas, neatsakantis į klausimus, storžieviškai pareikalavęs pasirašyti, kad suteikė išsamią informaciją, nors savo prievolės nevykdė net ir paprašytas.

2019-10-22, 20:31 | 2

Labai greitai padare echoskopija mano sunui. Pasake tik, kad yra problemu ir kad eiciau pas neurologa. Visa nakti sedejau internete... Neurologas pasake, kad neimanoma, kad ta echoskopija butu padaryta teistingai, nes vaikas gerai vystysi. Pasake eiti pas geresni specjalista. Ir ka manot? Nuejau, pakartojau. Isejo, kad vaiko nereikia gydyti, o tik stebeti jo raida. Echoskopoja buvo padaryta klaidingai.

2019-02-27, 12:03 | 3

Pirmą kartą taip ilgai ir atidžiai atlikta ekoskopija, ne gana to, gydytojas įdėmiai išklausė, gilinosi į mano nusiskundimus, išsamiai paaiškino tyrimo rezultatus, pateikė savo įžvalgas.
Labai tikiuosi, kad man tai pagelbės.
O gydytojui didelis AČIŪ ir sveikatos!