Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Mickus, %

Išduota: 2005-04-18, Nr. MPL-06741, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-09-22, 22:40 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU !!!! Labai nemalonus gydytojas. Blogiausias medicinos darbuotojas koki tik gali buti. Nemandagus, grubus, arogantiškas, nervingas. Sunku suvokti psihologinė būklė gydytojo, net pagalvojau kad girtas. Kalbėjo grubiai, šaukė , agresyviai bendraujantis, vos neistume is kabineto. Gydytojas kuris nepatenkintas savo darbu ir tai viešai demonstruoja. Kur poliklinikos vadovybė žiūri, jei nemato tiek baisių komentarų apie ji. Toki gydytoja reikia mesti iš darbo.

2022-09-06, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

2022-09-06, pas gydytoją Egidijų Mickų pirmą kartą tyriausi vidaus organus. Gydytojas yra profesionalus, mandagus, kruopštus, puikaus humoro jausmo, savo srities profesionalas. Viską išsamiai bei nuodugniai ištyrė ir aiškiai paaiškino. Tik geriausi atsiliepimai.

2022-06-13, 11:24 | Registruotas lankytojas 2

Labai nemalonus gydytojas.

2022-04-20, 16:18 | Registruotas lankytojas 5

NEREKOMENDUOJU!
Nustatė 3ų organų problemas, bendravo nemaloniai, arogantiškai išsityčiojo, kad turbūt meluoju, jog nevalgiau 6val prieš procedūrą, nors nevalgyta buvo ilgiau.
Apsilankiau pakartotinai pas kitą mokamą specialistę ir ji patikino, kad jokių problemų neturiu.
Toks daktaras gali gyvenima sutrumpinti savo komentarais.
Senas, nenusisekęs nevykėlis

2021-06-02, 16:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, atidus, profesionalus gydytojas. Ačiū gydytojui. Rekomenduoju.

2020-03-04, 10:32 | Registruotas lankytojas 14

Kas turi sveiką humoro jausmą ir jaučia sarkazmą - rekomenduoju. Išsamiai apžiūrėjo ir pakomentavo. Esu pilka nuobodybė - supraskite, kaip sveika :). Jei reikės - eisiu dar.

2020-01-07, 10:13 | Registruotas lankytojas 6

Labai gaila, bet gydytojo atlikta vidaus organų echoskopija nebuvo tiksli. Gydytojas nepamatė aklosios žarnos 5 cm naviko. Ko pasekoje dar 3 mėnesius ieškojau priežasties. Apie kitus rastus pakitimus nieko neaiškino, tik užpildė atsakymą.
Manau jeigu gydytojas būtų pamatęs tikrąją skausmų priežastį operacija būtų atlikta daug greičiau.

2019-11-19, 13:40 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pas šį gydytoją jau antrą kartą. Labai esu patenkinta. Abu kartus labai nuodugniai viską apžiūrėjo, paaiškino į ką atkreipti dėmesį. Tikrai esu labai patenkinta.

2019-11-08, 07:21 | Registruotas lankytojas 2

Pas šį gydytoją buvau du kartus, pirmą kartą buvau kai jam asistavo seselė, o antrą kai jis buvo vienas. Tai va, pirmą kartą jis buvo toks labiau arogantiškas,o antrą katrą buvo vienas,tai iš tikrųjų kalbėjo visiškai ramiai, labai maloniai bendravo,patarinėjo....
tai va nežinau ar čia sutapimas ar čia vis dėlto yra įtakos būnant seselei, prieš kurią gydytojai labai nori pasirodyti ir pan..., paminėjau dėl to, kad daug kas čia mini kad gydytojas netaktiškas) bet kaip specialistas labai viską išsamiai ištyrė, apžiūrėjo iš visų pusių, ir visus organus.

2019-10-31, 19:33 | Registruotas lankytojas 4

Arogantiškas, suirzęs, nervingas, neatsakantis į klausimus, storžieviškai pareikalavęs pasirašyti, kad suteikė išsamią informaciją, nors savo prievolės nevykdė net ir paprašytas.

2019-10-22, 17:31 | Registruotas lankytojas 2

Labai greitai padare echoskopija mano sunui. Pasake tik, kad yra problemu ir kad eiciau pas neurologa. Visa nakti sedejau internete... Neurologas pasake, kad neimanoma, kad ta echoskopija butu padaryta teistingai, nes vaikas gerai vystysi. Pasake eiti pas geresni specjalista. Ir ka manot? Nuejau, pakartojau. Isejo, kad vaiko nereikia gydyti, o tik stebeti jo raida. Echoskopoja buvo padaryta klaidingai.

2019-02-27, 10:03 | Registruotas lankytojas 3

Pirmą kartą taip ilgai ir atidžiai atlikta ekoskopija, ne gana to, gydytojas įdėmiai išklausė, gilinosi į mano nusiskundimus, išsamiai paaiškino tyrimo rezultatus, pateikė savo įžvalgas.
Labai tikiuosi, kad man tai pagelbės.
O gydytojui didelis AČIŪ ir sveikatos!

2018-05-29, 10:12 | Registruotas lankytojas 1

Vakar teko lankytis pas šį specialistą. Atvykau į Centro polikliniką iš kitos įstaigos su savo daktarės siuntimu. Daktaras priėmė, prieš tyrimą išsamiai išsiklausinėjo, kokios bėdos atvijo tirtis. Echoskopiją atliko taip, kaip per mano ilgus gyvavimo metus niekas nedarė: išvartė ir ant nugaros, ir ant šono, ir ant pilvo. Galiausiai išdavė labai platų tyrimo aprašymą, o be to, dar ir pats paaiškino, kas ir kaip. Rūpestingas, kantrus ir profesionalus. Atradau savo gydytoją.

2018-05-27, 05:25 | Registruotas lankytojas 1

Esu maloniai nustebintas po apsilankymo pas gydytoją E. Mickų. Išvis stebiuosi, kaip tokie daktarai dar dirba viešosiose įstaigose. Maloniai savo registracijos laiku buvau pakviestas į kabinetą, atliko ne tik mano apylinkės gydytojo paskirtą tyrimą, bet dar ir papildomai pažiūrėjo kitus organus. Labai plačiai ir man suprantama kalba, o ne gydytojų žargonu, paaiškino, kas ir kaip, kokios bėdos ir ką toliau daryti. Pateikė rekomendacijas dėl tolimesnių tyrimų. Gavau išsamų echoskopijos aprašymą. Dėkui daktarui, dar ne vieną kartą grįšiu pas jį ir į šią polikliniką.

2018-05-14, 14:43 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-30, 15:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-16, 14:49 | Registruotas lankytojas 18
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-23, 15:16 | IP: 78.60.62.185

Begalo kruopstus atidus profesionalus echoskopuotojas.
Visi geriausi zodziai tinka sitam zmogui.
Rekomenduoju visiems
Tai mano daktaras.

2017-07-02, 12:39 | IP: 5.20.213.216

Per daug gyvenimo desimtmeciu - tai pirmas toks sutiktas vidaus organu echoskopuotojas kuris tris kartus tave apvercia ir patikrina, paskui d e t a l i a u s i a i viska apraso, o galiausiai dar ir zodziu taip ukiskai paaiskina tyrimo aprasa. Visiems rekomenduoju.

2017-04-11, 23:21 | IP: 81.29.26.108

Atidus,ramus,demesingas,atsake i visus iskilusius klausimus,rekomenduoju kitiems ligoniams.