Pacientai, kurie rekomenduoja Egidijus Mickus, %

Išduota: 2005-04-18, Nr. MPL-06741, Galiojanti

2020-01-07, 12:13 | 5

Labai gaila, bet gydytojo atlikta vidaus organų echoskopija nebuvo tiksli. Gydytojas nepamatė aklosios žarnos 5 cm naviko. Ko pasekoje dar 3 mėnesius ieškojau priežasties. Apie kitus rastus pakitimus nieko neaiškino, tik užpildė atsakymą.
Manau jeigu gydytojas būtų pamatęs tikrąją skausmų priežastį operacija būtų atlikta daug greičiau.

2019-11-19, 15:40 | 3

Lankiausi pas šį gydytoją jau antrą kartą. Labai esu patenkinta. Abu kartus labai nuodugniai viską apžiūrėjo, paaiškino į ką atkreipti dėmesį. Tikrai esu labai patenkinta.

2019-11-08, 09:21 | 2

Pas šį gydytoją buvau du kartus, pirmą kartą buvau kai jam asistavo seselė, o antrą kai jis buvo vienas. Tai va, pirmą kartą jis buvo toks labiau arogantiškas,o antrą katrą buvo vienas,tai iš tikrųjų kalbėjo visiškai ramiai, labai maloniai bendravo,patarinėjo....
tai va nežinau ar čia sutapimas ar čia vis dėlto yra įtakos būnant seselei, prieš kurią gydytojai labai nori pasirodyti ir pan..., paminėjau dėl to, kad daug kas čia mini kad gydytojas netaktiškas) bet kaip specialistas labai viską išsamiai ištyrė, apžiūrėjo iš visų pusių, ir visus organus.

2019-10-31, 21:33 | 3

Arogantiškas, suirzęs, nervingas, neatsakantis į klausimus, storžieviškai pareikalavęs pasirašyti, kad suteikė išsamią informaciją, nors savo prievolės nevykdė net ir paprašytas.

2019-10-22, 20:31 | 2

Labai greitai padare echoskopija mano sunui. Pasake tik, kad yra problemu ir kad eiciau pas neurologa. Visa nakti sedejau internete... Neurologas pasake, kad neimanoma, kad ta echoskopija butu padaryta teistingai, nes vaikas gerai vystysi. Pasake eiti pas geresni specjalista. Ir ka manot? Nuejau, pakartojau. Isejo, kad vaiko nereikia gydyti, o tik stebeti jo raida. Echoskopoja buvo padaryta klaidingai.

2019-02-27, 12:03 | 3

Pirmą kartą taip ilgai ir atidžiai atlikta ekoskopija, ne gana to, gydytojas įdėmiai išklausė, gilinosi į mano nusiskundimus, išsamiai paaiškino tyrimo rezultatus, pateikė savo įžvalgas.
Labai tikiuosi, kad man tai pagelbės.
O gydytojui didelis AČIŪ ir sveikatos!

2018-05-29, 13:12 | 1

Vakar teko lankytis pas šį specialistą. Atvykau į Centro polikliniką iš kitos įstaigos su savo daktarės siuntimu. Daktaras priėmė, prieš tyrimą išsamiai išsiklausinėjo, kokios bėdos atvijo tirtis. Echoskopiją atliko taip, kaip per mano ilgus gyvavimo metus niekas nedarė: išvartė ir ant nugaros, ir ant šono, ir ant pilvo. Galiausiai išdavė labai platų tyrimo aprašymą, o be to, dar ir pats paaiškino, kas ir kaip. Rūpestingas, kantrus ir profesionalus. Atradau savo gydytoją.

2018-05-27, 08:25 | 1

Esu maloniai nustebintas po apsilankymo pas gydytoją E. Mickų. Išvis stebiuosi, kaip tokie daktarai dar dirba viešosiose įstaigose. Maloniai savo registracijos laiku buvau pakviestas į kabinetą, atliko ne tik mano apylinkės gydytojo paskirtą tyrimą, bet dar ir papildomai pažiūrėjo kitus organus. Labai plačiai ir man suprantama kalba, o ne gydytojų žargonu, paaiškino, kas ir kaip, kokios bėdos ir ką toliau daryti. Pateikė rekomendacijas dėl tolimesnių tyrimų. Gavau išsamų echoskopijos aprašymą. Dėkui daktarui, dar ne vieną kartą grįšiu pas jį ir į šią polikliniką.

2018-05-14, 17:43 | 3

Niekam nerekomenduoju pakliūt pas šitą echoskopuotoją! Tragedija ne gydytojas... Po vizito verkiau gerą pusvalandį. Gydytojas (jei galima šitaip jį pavadint) išvadino mane drambliu, į klausimus apie dukrytės tyrimo rezultatus vengė atsakinėti ir liepė kuo greičiau pakuotis su mažyle iš kabineto. O vyro į kabinetą net neįleido, nes mažai vietos (anot seselės). Galiausiai apie pateiktas neurosonografijos išvadas teko informacijos ieškotis internete...

2018-01-30, 17:45 | 1

Baisu ar toks gydytojas gali dirbti su žmonėmis. Esu pasibaisėjusi. Su vyru ėjom tikrinti savo 1 mėnesio mergaitę. Vyra išvarė iš kabineto. Pats akiu nesugebėjo pakelti. Paklausus apie mergaitės tyrimus atsakymas buvo juk pati matot! O jis žiurėjo echoskopu inkstukus. Aš gi ne daktarė ir nesuprantu. Nieko nepaaškino, nieko nesakė! Surašė viska i knygutę ir viskas. O man liepė greičiau vaika pakuot. Kokius gal keturis at penkis kartus kartojo pakuokitės pakuokitės, o aš negalėjau, nes mergaitė verkia, tai ja supavau. Na tokio nekompetetingo gydytojo nesu mačius. Gryžusi namo iš daktaru turėjau ieškotis informacijos internete apie mergaitės diagnozę. Viršūnė! Niekam nelinkiu. Niekam nerekomenduoju. Niekam nesiūlau eiti pas šį daktara.

2018-01-16, 16:49 | 6

Aš net nežinau koks žodis tiktų apibūdinti šitą personą. Akiplėša, paršas, netaktiškas, savo padėtimi besinaudojantis gyvulys. Vizitas prasidėjo nuo mano išvaizdos aptarinįjimo ir aiškinimo kokia aš baisi ir, kad su savo auskarais gąsdinu žmones. Daktariūkščiui ne pro šalį į veidrodį būtų pasižiūrėt ir į savo nutukusią rožą ****ės akimis. Atlikdamas echoskopiją, toliau netaktiškai komentavo mano amžių, tai, kad moterų rūkymas jam yra baisesnis reiškinys už vyrų rūkymą ir kitas nesąmones. Galiausiai net normalios diagnozės negavau. Jam čia labai juokinga atrodo, kad jis gali užrašyti tai ką nori? Ironizuojantys klausimai ir atsakymai, kad jei nori, tai parašysiu, kad viskas gerai. Esu visiškam šoke nuo šito peraonažo familiarumo ir neprofesionalumo. Po vizito apie pusvalandį verkiau, nes turiu psichologinių problemų.

2017-08-23, 18:16 | IP: 78.60.62.185

Begalo kruopstus atidus profesionalus echoskopuotojas.
Visi geriausi zodziai tinka sitam zmogui.
Rekomenduoju visiems
Tai mano daktaras.

2017-07-02, 15:39 | IP: 5.20.213.216

Per daug gyvenimo desimtmeciu - tai pirmas toks sutiktas vidaus organu echoskopuotojas kuris tris kartus tave apvercia ir patikrina, paskui d e t a l i a u s i a i viska apraso, o galiausiai dar ir zodziu taip ukiskai paaiskina tyrimo aprasa. Visiems rekomenduoju.

2017-04-12, 02:21 | IP: 81.29.26.108

Atidus,ramus,demesingas,atsake i visus iskilusius klausimus,rekomenduoju kitiems ligoniams.