Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Mcglone, %

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03693, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI (Vilnius)
2022-05-03, 11:51 | Registruotas lankytojas 10

Nuostabi gydytoja! Kaip gera, kad tokių šaunių gydytojų dar yra! Supratinga, norinti padėti pacientui. Priėmė net be eilės, nes labai rimtos problemos, iškart paskyrė gydymą. Nesuprantu iš kur tiek daug neigiamų vertinimų, nes gydytoja tikrai PUIKI ir savo srities profesionalė.

2020-03-17, 20:07 | Registruotas lankytojas 5

Aukščiausio lygio profesionalė. Labai rekomenduoju!

2020-02-27, 13:37 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkintas Raimondos skirtu gydymu.Turejau nemazai bedu su veidu… O viskas paprasta - atejau iskart diagnozavo beda,sumokejau ir gydziausi.Labai laikiausi skirto gydymo grafiko ir kada/ka vartoti ,todel gydymas netruko ilgai,o rezultatai matesi iskart. Rekomenduoju.

2019-09-25, 14:00 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti gydytojai Raimondai Mcglone už profesionalų požiūrį, už problemos diagnozavimą, ir tolesnį gydymą. gydytoja dėl mano problemos konsultavosi dar ir su kita kolege diagnozei patvirtinti, rūpinosi operacijos eiga ir pooperaciniu laikotarpiu, ir toliau tęsiame gydymą, kurio metu esu apsupta gydytojos dėmesiu ir rūpesčiu. Superinė gydytoja!

2019-04-19, 15:26 | Registruotas lankytojas 5

Maloni gydytoja, šalinausi pas ją dvi karpas lazeriu, po procedūros ji nemokamai stebėjo gyjimą, ar karpos neatsinaujina. Skatino vis ateiti apžiūrai, deja viena karpa vis tik atsinaujino, tačiau po to į gydytoją nebesikreipiau.