Pacientai, kurie rekomenduoja Danutė Mazgelienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03914, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mazgelienė Danutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mazgelienė Danutė?

2024-01-19, 09:01 | Registruotas lankytojas 9

Sveiki,noriu padėkoti gydytojai,kuri labai nuoširdžiai domėjosi mano sveikata,buvo paskirtas kraujo tyrimas ir atlika ekoskopija.Ši daktarė domisi ir gretutinėmis ligomis.Matosi didžiulis noras padėti ligoniui, kad pasijaustum geriau.
Nuoširdus ačiū Jums daktare. Linkiu stiprybės ,sveikatos ir daug saulėtų dienų sunkiame darbe!!!
Nuoširdžiai Vilė

2023-10-20, 20:06 | Registruotas lankytojas 8

Puiki, rūpestinga gydytoja. gydytojos paskirtų vaistų dėka pagerėjo sveiakta

2023-07-28, 13:09 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja išklausė, įdėmiai analizavo ligšiolinę ligos istoriją, gilinosi į esamus ankstesnius kitų specialistų įrašus ir diagnozes (įtariu, reikia gebėjimų juos e.sveikatoje surasti). Džiaugiuosi, kad pažvelgė į sveikatos problemas plačiau. Konsultavo ramiai, mandagiai ir kantriai. Taigi, mano būgštavimai paskaičius ankstesnius neigiamus komentarus nepasitvirtino. Nuoširdžiai dėkoju!

2023-02-09, 10:53 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktarė, specialistė aukšto lygio.Labai galia, kad išėjo.

2023-02-09, 10:53 | Registruotas lankytojas 2

Puiki daktarė, specialistė aukšto lygio.Labai galia, kad išėjo.

2022-09-29, 00:18 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuoširdžiai dėkinga! esu patenkinta pirmajam viuzitui! Daktorė nuostabi, tikrai kompetinga, ir labai dėmėsinga. Čia mano pirmasis apsilankimas, bet esu tikra , kad kreipsiuos į Gerbiamą Danutę Mazgelienę ateityje(žinoma, jei prireiks)! Esu tikra, kad ji tikra savo srities specialistė!!!!!

2020-02-26, 09:16 | Registruotas lankytojas 3

Maloni ir kompetentinga gydytoja. Viską išklausinėjo, išsamiai paaiškino apie ligą, paskyrė papildomus tyrimus. Puiku, kad pradėjo dirbti VMKL poliklinikoje.

2018-04-04, 16:23 | Registruotas lankytojas 6

Maloni, konkreti. Viską labai išsamiai paaiškino, paskyrė visus reikalingus tyrimus, įspėjo dėl vaistų vartojimo pasekmių ir tam reikalingų tyrimų. Savo iniciatyva užrašė pas kitus specialistus.

Esate Danutė Mazgelienė?
2017-05-10, 20:34 | IP: 95.173.40.207

Demesingai apziurejo, klausinejo. Kantriai viska issaiskino. Paskyre reikalingus tyrimus. Maloni, rupestinga, konkreti ir demesinga gydytoja.

Esate Danutė Mazgelienė?