Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Mazarevičius, %

Išduota: 2015-06-26, Nr. MPL-20043, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16494, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mazarevičius Giedrius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mazarevičius Giedrius?

2020-07-07, 13:47 | Registruotas lankytojas 7

Labai malonus gydytojas, labai paprastai paaiškina gydymo metodus, apie pačią problemą. Gydytojas išsamiai išaiškina, tikrai nereikia už liežuvio traukti. Pasirodė kaip geras specialistas.

2020-06-22, 15:03 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas,tikras savo srities specialistas.

2020-05-19, 16:44 | Registruotas lankytojas 2

Labai dekingas Giedriui uz isgelbeta koja ir gyvybe. Patekau i reanimacija po autoivykio. Jo ranku deka galiu dziaugtis gyvenimu stovedamas ant savo koju. Gydytojas is didziosios raides ! Tikras savo srities profesionalas.

2020-01-29, 21:34 | Registruotas lankytojas 1

Aukščiausio lygio profesionalas

2019-11-26, 15:28 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas nuoširdus. Bendravimas puikus. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Konsultacijos metu viską aiškiai išaiškino, vizualiai pademonstravo, paskyrė pėdos stabilizavimo priemones ir pusmečio planą. Tikiuosi pagerėjimo.

2019-11-21, 09:33 | Registruotas lankytojas 2

Didžiausia ir nuoširdžiausia padėka gydytojui Giedriui Mazarevičiui už puikiai atliktą pėdos operaciją, už rekomendacijas ir šiltą bendravimą. Fantastiškai atliktas darbas!!!
Ačiū Jums ir jūsų padėjėjai - pėdos plastikos chirurgei rezidentei Eglei.
Ačiū Jums, kad esate ir puikiai atliekate savo darbą.
Su pagarba,
Irena

2019-11-11, 12:49 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga gydytojui Giedriui Mazarevičiui už profesionaliai atliktą operaciją, patarimus, rekomendacijas bei nuoširdų bendravimą. Giedrius yra nuostabus savo srities specialistas, puikiai išmanantis ir mylintis savo darbą. Tikrai rekomenduoju!
Rasa

2019-06-06, 06:21 | Registruotas lankytojas 4

Konkretus gydytojas, jeigu nusišneki, tai ir pasakys, kad nesąmonės :). Su jaunu pacientu bendrauja gal kiek laisviau, negu su vyresniu.
Šiaip viską išaiškina ir parodo kas ir kaip, kokia trauma, kaip atsitiko. Aiškiai supažindina su gydymo planu. Jeigu tik turi klausimų, atsako konkrečiai.

2019-04-07, 18:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai esu dėkingas gerbiamam gydytojui Giedriui už dėmesį, laiką ir kantrybę.

2019-03-08, 13:08 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Maloniai bendraujantis, išsamiai išaiškino viską, davė rekomendacijų.
Tik geriausi atsiliepimai.

2019-02-16, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

GYDYTOJAS TIKSLIAI DIAGNOZAVO MANO NEGALIĄ, REKOMENDAVO KONSERVATYVŲ GYDYMĄ, KURIS SĖKMINGAI PASITEISINO.
ŠIUO METU JAUČIUOSI GERAI.
DĖKOJU JAM IR REKOMENDUOJU JO PASLAUGAS KITIEMS.

2019-01-29, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras savos srities specialistas. Labai džiaugiuosi, kad šis gydytojas mane
operavo ir rūpinosi po operacijos. Nuoširdžiai ačiū Giedriau jums už viską, ir linkiu Jums visko ko geriausio.

2019-01-09, 21:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras, puikiai išmanantis savo darbą. Pradedant nuo operacijos, kuri puikiai pavyko, iki malonaus aptarnavimo, rekomendacijų ir patarimų. Nuoširdus ir mylintis savo darbą. Tikrai rekomenduoju!

2019-01-02, 19:38 | Registruotas lankytojas 3

Puikus jaunas gydytojas, nuoširdžiai bendravo, stengėsi viską išaiškinti, jam tikrai rūpi, kaip jaučiasi pacientas. Ačiū gydytojui už žmogiškumą.

2018-12-20, 04:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras savo srities specialistas. Rekomenduoju visiems kam nutiks traumos

2018-11-30, 20:10 | Registruotas lankytojas 1

Apie šitą daktarą galiu atsiliepti tik gerais komentarais.
Dėl operacijos (halux valgus) buvo greitai susitarta, po operacijos daktaras domėjosi ne kartą kaip vyksta gyjimas ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Daktaras maloniai sutiko bendradarbiauti sprendžiant iškilusias problemas.
Patikimas ir malonus. Sėkmės!!!

2018-09-08, 15:38 | Registruotas lankytojas 1

2018, rugsėjis
Gydytoju visiškai pasitikėjau jau po pirmosios konsultacijos. Šiandieną jau mėgaujuosi sėkmingai atlikta „hallux valgus“ operacija. Pooperacinis laikotarpis praėjo sklandžiai. Rekomenduoju.

Vilnietė Diana

2018-05-23, 16:02 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai geras specialistas puikiai atliko operacija(pasalino kauliuka desinios pedos), malonus ir idemiai klausantis(plius turi gera humoro jausma!). Tikrai patarciau kiekvienam kreiptis pas gyd. Mazariaviciu,aciu Jums daktare ir sekmes- Lilija Potejko, Vilniaus raj.

2018-04-08, 14:31 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šitą gyditoją. Labai profesionalus gydytojas. Operacijai parinko geriasią metodą ir puikiai ją atliko. Be galo geras žmogus,myli ir rūpinasi žmonėmis, po operacijos jaučiau, kad bet kada galiu kreiptis ir visada sulaukdavau pagalbos.Užkrečia savo optimizmu ir pozityvumu, tai labai padeda sveikti. Esu labai dėkinga jam už viską. Nuoširdžiai patariu kreiptis pas šitą gydytoją.

Liudmila
Vilnius

2018-02-21, 19:25 | Registruotas lankytojas 1

Labai rūpestingas gydytojas. Operavo antros kojos pėdos kauliuką, pirmos pėdos operaciją buvo prieš metus. Esu labai patenkinta gydytojo paslaugomis ir darbo kokybę. Rūpestingas, konkretus, aiškiai viską paaiškina. Rekomenduoju kreiptis. Didelės Jums sekmės profesiniame tobulėjime! Bronė Sokolovienė, Anykščiai.

2017-12-06, 11:39 | Registruotas lankytojas 1

Super! Labai geras gydytojas. Man asmeniškai atliko iaugusio nago operacija, kuri net neabejoju bus pavykusi. Labai draugiškas ir malonus žmogus! Rekomenduoju kreiptis būtent į šį gydytoją, jei turite problemų susijusių su jo gydymo veikla.

2017-12-05, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus, dalykiškas, talentingas ir man pasirodė, kad moka išgirsti visus. Tikrai iš tų, kurie nueina extra mile tiek konsultacijų metu, tiek po operacijų.

2017-08-14, 10:39 | IP: 88.119.144.199

Konkretus ir protingas požiūris į problemas. Ačiū labai už atidumą ir puikiai atliktą pėdos operaciją. Toma.

2017-06-21, 18:44 | IP: 78.56.44.254

Labai dėmesingas, išsiaiškino detales, paaiškino problemos priežastis. Gydytojas, kuris kelia pasitikėjimą, matosi, kad išmano savo sritį, yra profesionalas. Be to labai maloniai bendravo. Paprastas. Visada pas jį grįžčiau jei prireiks ir neieškočiau kitų.

2017-06-13, 12:35 | IP: 193.219.89.91

Geras, kruopštus, mandagus chirurgas.

2017-05-24, 12:57 | IP: 89.190.124.7

Labai malonus gydytojas, viska paaiškino.Didelis ačiū gydytojui.

2017-05-07, 22:41 | IP: 78.158.9.57

Tikras savo srities profesionalas. Kuo daugiau tokiu gydytoju.

2017-04-08, 13:57 | IP: 84.15.190.226

Viskas vyko korektiskai

2017-03-18, 21:06 | Registruotas lankytojas 1

Tik patis geriausi atsilepimai.Operacija gal ir nebuvo sunki bet gyditojo rupestingumas atrodo gydo ir be operacijos.Viska super paaiskina ir konsultacijos metu ir pries ir po operacijos.

2017-01-25, 14:20 | IP: 193.219.89.90

Dirbu kartu su juo toje pačioje ligoninėje, esu slaugytojos padėjėja. Kreipiausi, nes rekomendavo kolegos. Gydė mano vyrą. Šaunuolis tikrai. Buvo kulkšnių lūžis su dislokacija. Priėmimo skyriuje atstatė, po to keturis kartus konsultavo (du kartus ir po darbo), kol pilnai sugydė. Nukreipė pas gerą reabilitologą. Malonus, mandagus, aiškiai ir tiksliai išdėsto rekomendacijas. Esu labai patenkinta.

2017-01-22, 14:03 | IP: 84.32.73.5

Operavausi kojos kauliuką. Puikus gydytojas, operacija praėjo sklandžiai. Esu patenkinta kad gerai gyja, planuoju operuotis ir antrą kojq. Nuoširdus AČIŲ puikiam gydytojui, romokenduoju. Su pagarba Bronė Sokolovienė, Anykščiai.

2017-01-17, 12:09 | IP: 193.219.89.91

Operavo mano mamos luzusi šlaunikaulį. Mama reabilitacijoje, vaikshto, atrodo viskas gerai. Operacijos sekme neabejoju, nes mačiau nuotraukas ir iki operacijos ir po jos.
Siaip viskas labai su juo gerai, myli zmones jis, gerietis toks. Tik pavarges atrode.
Ir galėtų taip neskubėti kalbėti. Mama prastai supranta lietuviškai, ne viska suprato, bet man paskambinus daktarui, viska man paaiskino pakartotinai.

2017-01-14, 14:41 | IP: 188.69.210.121

Kreipiausi dėl pėdos kauliuko operacijos. Pakonsultavo, paaiškino, išoperavo, pamokė mankštų. Jau pasveikau. Puikūs rezultatai. Laukiu eilėje su antra koja.

2017-01-10, 16:52 | IP: 5.20.97.187

Atėjau su nestandartine pėdos problema (kito gydytojo sukelta komplikacija), dėl kurios jau lankiausi pas 3 pėdos specialistus. Jis pirmas kruopščiai iščiupinėjo visą pėdą, išklausė manęs ir skyrė laiko dokumentų, kuriuos atsinešiau analizei. Papasakojo apie galimus gydymo variantus, jų galimas komplikacijas ir nurodė informacijos šaltinius internete. Pats mandagiai atsisakė mane operuoti, nors visai norėjau ir prašiausi, nes netiki operacijos sėkme. Reabilitacinis gydymas man tikrai padėjo. Džiaugiuosi, kad atkalbėjote nuo operacijos.
Geriausi įvertinimai. šaunuolis, Giedriau. Jūsų pacientas, Renaldas.

2016-10-21, 17:40 | IP: 88.119.154.132

Puikus jaunas gydytojas, išmanantis savo darbą. Susidūręs su situacija iš karto tiksliai diagnozuoja, siūlo sprendimo būdus. Panašu, kad operavimas (problemos pašalinimas) teikia jam malonumą. Atidus ir pooperaciniu laikotarpiu. Sulaukiau ir psichologinio palaikymo.

2016-09-30, 18:16 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas optimistas, diagnozavo ir nukreipė tolimesnėms konsultacijoms:)

2016-09-05, 21:08 | IP: 84.15.176.78

Apsilankius pas tokį gydytoją skausmas sumažėja vien nuo jo tvirtų, palaikančių žodžių!