Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Gricius, %

Išduota: 2005-08-29, Nr. MPL-07421, Galiojanti

2019-07-14, 11:14 | 2

Nuostabus gydytojas, tik geriausios rekomendacijos. Ir dėmesingas, ir rūpestingas. Puikiai išmano savo darbą, tikrai patekus į jo rankas kiekviena pacientė gali jaustis saugi .

2019-06-08, 10:27 | 2

Labai šiltas ir rūpestingas gydytojas. Labai man padėjęs, esu ir būsiu amžinai Jam dėkinga.

2019-05-15, 11:19 | 13

Buvau kolkas tik vienoje konsultacijoje, bet paliko labai gerą įspūdį: ramus, kompetetengas gydytojas.

2019-04-02, 19:49 | 4

Profesionalus, kompetetingas, patikimas gydytojas. Didele darbo vaisingumo srityje patirtis ir noras tobuleti bei padeti seimoms susilaukti kudikio padeda pasiekti geru rezultatu. Nedaugzodziauja, taciau paaiskina, ka reikia zinoti. Rekomenduoju.

2019-03-26, 12:06 | 1

Gydytojas puikus savo srities specialistas, per mažiau negu pusę metų išgydė :) Reikia tik klausyti jo patarimų ir vartoti vaistus, kaip paskirta. Kaina aukšta, bet rezultatas yra. Prieš tai keičiau daug kitų specialistų ir nei vienas negalėjo nustatyti priežasties. Konkretus, dalykiškas, tikrai rekomenduoju.

2019-02-16, 19:59 | 1

Nuoširdžiai dėkoju šiam nuostabiam gydytojui, savo srities profesionalui, kuriam nesvetimas žmogiškumas, empatija. Buvo atlikta IVF procedūra,rezultatų dar nežinau, tačiau viską, kas buvo GYDYTOJO rankose, jis atliko su ypatingu atidumu, toliau jau spręs gamta, tačiau, net ir nesėkmės atveju,sakyčiau šiam medikui didelį ir nuoširdų ačiū!!

2019-02-11, 09:56 | 1

Gydytojas suinteresuotas gauti pinigus už vizitą ir viskas. Į visus nerimą keliančius klausimus atsako, kad išsigalvoju ir turėčiau mažiau domėtis, nes gydytojas jis, vaistų sukeliami neigiami pveikia yra mano psichologinės problemos. Neesu medikė, bet net ir aš suprantu, kad beveik metai stimuliacijų vaistais suėdė sveikatą. Nerekomenduoju.

2019-01-02, 14:38 | 1

Vaisingumo srities profesionalas, jo deka auginame dukryte, patiko jo sudeliota gydymo schema ir jos vykdymas, (buvo daromas ivf). Tai ne pirmas daktaras pas kuri lankiausi del sios problemos, taciau tik jis ja issprende sekmingai, didelis aciu daktarui.

2018-12-18, 22:11 | 3

Nematau pagrindo jokiems teigiamiems atsiliepimams. Man pasirodė arogantiškas, neįsiklausantis, vertinantis moters kūnà tiesiog kaip mėsos gabalà ir per daug nesijaudinantis,kad jo neteisinga diagnozè pacientei pakenks. Visa laimė,kad atsiklausiau kito ginekologo nuomonės.

2018-11-15, 22:48 | 1

Su vyru buvome pirmąjame susitikime ir tik šis gydytojas sugebėjo iškart pamatyti ir susisteminti visas problemas, ko prieš tai tyrę gydytojai padaryti nesugebėjo. Gydytojas iš didžiosios raidės - žmogiškas, rūpestingas, visa širdimi jauti, kad jam išties rūpi. Ir tada visos bėdos pasidaro tokios menkos. Ačiū jums labai!