Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Gricius, %

Išduota: 2005-08-29, Nr. MPL-07421, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-10-07, 23:00 | Registruotas lankytojas 3

Konkretus, rimtas gydytojas, nesakys to ko ir nereikia jums žinoti šią minutę, nuostabus gydytojas.

2021-08-25, 19:34 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Su PKS pakonsultavo ir mitybos klausimais, ėjau ne privačiai. Manau, kad gydytojas konkretus, greit sprendžia problemas- man tai tinka. Puikiai atliko probleminę punkciją, rūpestingai prižiūri. Negaiškite laiko, jei norisi smulkmeniškumo ar kažkokio perdėto rūpesčio. Gydytojas dirba savo darbo kaip ir mes visi, tikrai jam nepatinka, kai trukdo be reikalo. Daugelį dalykų nukreipė, kur skaityti pačiai apie procedūras ir vaistus. Man suprantama ir aišku.

2021-08-12, 00:46 | Registruotas lankytojas 7

Nors nuomonių čia yra įvairių ir prieš eidama pas jį buvau perspėta, kad jis labai konkretus ir net ne visoms patinka. Bet man tai buvo nesvarbu. Kas nustebino, kad tos apžiūros buvo švelnesnės, negu apžiūrint moterims, o gimdos pabraižymas išvis tik momentinis skauduliukas, kai prieš tai per tą pačią procedūrą pas moterį raičiausi iš skausmo ir galvojau, kad nieko baisesnio gyvenime nesu patyrusi ir dar šiek tiek, ir to drąskymo gimdoje nebeatlaikysiu..... Pas jį ši procedūra truko vos kelias milisekundes. O kai aš nustebus paklausiau, ar jau viskas? Jis linksmai: o norėjot dar? ???????????? Man jo ironiški juokai buvo juokingi. Manęs jie nežeisdavo, kaip tik nuimdavo įtampą. Bet juk visoms jis ir neturi patikti. Pas jį eilės ir taip didelės, o jei visoms patiktų, tai patekti būtų neįmanoma ????
Su pagarba prisimenu jį. Šis gydytojas mums suteikė didžiausią pasaulyje laimę. Ta laimė dabar miega greta.
Tokiems gydytojams visada linkiu kuo didesnės sėkmės ir pelnyyos grąžos už didžiulį darbą.

2021-08-10, 12:33 | Registruotas lankytojas 8

Dėkojame Jums. Jūsų dėka laukiame savo stebuklo. Ne tik profesionalus, bet ir žmogiškas. Nė kart nesuabejojau gydytojo sprendimais, pilnai pasitikėjau ir jaučiausi saugi. To rezultatas sėkmingas IVF iš pirmo karto.

2021-07-20, 14:57 | Registruotas lankytojas 6

Nesuprantu iš kur tiek teigiamų atsiliepimų, bet mano patirtis labai nemaloni. Arogantiškas, nemalonus gydytojas, vizitai truko max 10 min. su kosmine kaina privačioje klinikoje. Net poliklinikose gražiau elgiamasi, o sesutė, ar kas ji tokia buvo, nuolat juokėsi ir mėtė tarpusavio bajeriukus su gydytoju, nuo kurių net šlykštoka. Buvo du vizitai, pirmas maniau, na būna visokių dienų, po antro viskas pasidarė aišku... Po apsilankymų jaučiausi dar blogiau nei prieš, jokių atsakymų, jokio aiškumo, nesigilina į pateiktus prieš tai atliktus tyrimus. Tai buvo prieš kelis metus, bet iki šiandienos prisimenu nemalonius vizitus pas šį "žmogų" ir jo komandą.

2021-04-22, 18:26 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas - savo srities profesionalas. Labai rekomenduociau toms, kurios susiduria su ilgu nepastojimu. Nezinau ar sutapimas ar ne, bet po keliu apsilankymu pas si gydytoja (be jokiu papildomu invaziniu proceduru) man pavyko pastoti po triju metu laukimo :)
Gydytojas tikrai nuteikia pozityviai! Didziausios rekomendacijos!

2021-04-18, 12:26 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją Gricių turėjau du vizitus "Vaisingumo centre" kuomet mano gydytoja buvo išvykusi atostogauti ir jis turėjo perrimti mano apžiūrą.
Tiesą sakant pirmas apsilankymas privertė suabejoti gydytojo profesonalumu kadangi mano pasiteiravimas apie vaistų poveikį jį suvervino ką tiesiogiai man ir pasakė "mane nervina pacientės, kurios uždavinėja klausimus". Pasirinkdama privačią kliniką tikėjausi ir profesonalaus aptarnavimo, kurio metu man bus paaiškinta kas vyksta su mano kūnu ir ko galima tikėtis, tačiau gavau tik pasipiktinusio gydytojo atsakymą, kad mažiau turėčiau domėtis ir daryti kas liepiama. Tokiu atveju supratau, kad jiems nėra svarbi nei mano savijauta, nei alerginės reakcijos į vaistus, nei mano gydymas. Svarbu išrašyti standartiškai vaistus ir paimti pinigus. Vizitas truko gal 7min iš kurių buvau beveik išprašyta, nes jis man neatsakinėjo į klausimus. Kitas nemalonus faktas, kad per vėlai pradejus gerti gydytojos paskirtus vaistus (taip, tai mano neapdairumas, kad per vėlai praėjau juos vartoti) man dar trūko poros dienų iki apžiūros, kad patikrinti kaip vaistai suveikė. Gydytojui sužinojus, kad dar trūksta dviejų dienų sako neverta taves apžiūrėti, nes dar nieko negalėsiu pamatyti. Poto sako "ai, eik atsigulk, apžiūrėsiu" ir vėliau už apžiūrą paėmė 70eur. Tiesą sakant, jeigu jis buvo tikras (ką man ir pasakė), kad apžiūra nebuvo reikalinga, nes dar nebuvo praėjas reikiamas dienų kiekis po vaistų vartojimo tuomet darau prielaidą, kad jis tiesiog norėjo paimti pinigus už tai,kad jį sunervinau per tas 7 minutes. Kai paklausiau ar tikrai turiu mokėti, jeigu sakėte, kad neverta apžiūrėti, nes nėra praėjas reikiamas laiko tarpas, jis atsakė, kad tikrai susimokėti reikės ir aš gausiu dovanų nemokamai neštumo testą. Jo pasakymas nuskambėjo pašiepiančiai (tarsi pati kalta, kad per anksti atėjai). Kreipiuosi į būsimas pacientes - liūdna, kad gydytojas naudojasi moterų beviltiška situacija, kurios pasiryžusios atiduoti paskutinius pinigus jog tik pastotų, todėl siūlyčiau nesitaikstyti su arogantiškais gydytojais, kuriems svarbiau pinigai, nei gydymas ir pacientės savijauta. Mano patirtis su šiuo gydytoju buvo trumpa (2 vizitai), tačiau pakankamai aiški, kad suprasčiau jog tikrai nenorėčiau pas jį testi gydymo ir tikrai jo niekam nerekomenduočiau. Aš nesu jautri šiuo klausimu ir nesu apimta desperatiškos nevilties, todėl galiu drąsiai pasakyti, kad galvojau tokį aptarnavimą galėčiau gauti poliklinikoje, bet ne privačioje klinikoje, todėl keista ir nemalonu "vaisingumo centre" sutikti tokius arogantiškus gydytojus.

2021-03-28, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas.

2021-01-12, 17:56 | Registruotas lankytojas 8

Lankausi ne pirmą kartą. Žinau, kad mano problemai išspręsti reikia ir sėkmės. Neabejoju, kad gydytojas padarys iš savo pusės maksimumą. Jaučiuosi pas gydytoją saugiai, yra mandagus, apžiūros metu jokio grubumo.
Tikrai rekomenduoju.
Paskutinis komentaras kažkaip sukėlė norą ir man parašyt. Man atrodo, kad pacientė liko nepatenkinta todėl, kad išgirdo ne tą, ką norėjo išgirsti. Deja taip yra, ne visada realybė yra tokia, kokią nori ją matyti.

2020-10-23, 05:22 | Registruotas lankytojas 1

Iš didžiosios raidės gydytojas! Jo dėka labai greit pastojome ir dabar nešioju po širdimi vaikutį. Buvo taikoma Ovuliacijos stimuliacija be IUI.Turi savo metodika, kuri pasiteisino. Gydytojas, kuris daug nepasakoja, tikrai už rankos nelaikys ir neguos, reikia priprasti. Pasako tik tai ką reikia žinoti.
Lankiausi pas jį Bogdanskienės vaisingumo klinikoje, kainos nemažos, bet ką nepadarysi, kad pasiektum tikslą. Rekomenduoju ypač toms, kurios negali pastoti ir turi problemų tokių kaip PKS. Didelis ačiū Gydytojui ir sėkmės darbuose, kad jo darbo istorijoje būtų kuo daugiau tokių sėkmingų istorijų.

2020-08-26, 18:02 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojas nuo Dievo! Profesionalumas aukščiausiame lygyje. Gydytojas iš tiesų daro stebuklus. Pasako tiek, kiek reikia tame etape žinoti, svarbu klausyti ir viską daryti kaip liepia. Pačios geriausios rekomendacijos ir nuoširdžiausia padėka. Sveikatos Jums, gerb. Gydytojau, ir kuo geriausios kloties visose srityse!

2020-05-30, 08:56 | Registruotas lankytojas 5

Nerealus daktaras. Nors nedaugžodžiauja, bet tikrai pasako tai, ką būtina žinot. Tas nedaugžodžiavimas net ir pliusas - tuomet tiek visko prisigalvoji :) Profesionalas iš didžiosios raidės. Žino savo darbą šimtu procentų. Rekomendacijos pačios didžiausios. Labai gera jaustis saugiose ir užtikrintose gydytojo rankose. Atradau patį geriausią ginekologą.

2020-01-21, 17:14 | Registruotas lankytojas 13

Kol kas geras gydytojas, nes tikslą pasiekė. Kiti faktoriai gali nulemti kita lemti.
Už didelius pinigus dirba gerai, privatus gydytojas.
Turi savo metodika, kartais mažai šneka, tai trūksta bendravimo.
Komercinis daktaras, nes kaina jo konsultacijos didino gal 3 kartus, neinformavo paciento/kliento.
Puikiai susitvarko su masėms, nes dirba su gera komanda:) sekmes... !

2019-12-10, 13:15 | Registruotas lankytojas 13

Rekomenduoju, nes tinkamai atliko darbą, buvo kruopstus, nuoseklus, atidūs ir geranoriškas. Turi puikią komanda Bak, vilniuje, kuri padeda pasiekti gerų rezultatų.
Įdomi metodika.
Sprendimai apgalvoti.
Neįsivaizduoju, kaip gali gydytojas spėti per 3 darbus per dieną ir aplankyti visas pacientės, tai gal trūksta demesingumo, bet tik tiek.

2019-10-30, 09:31 | Registruotas lankytojas 10

Gydytojas tikrai profesionalas. Net neabejoju jo kompetencija vaisingumo srityje. Vis tik, man visada labai pritrūkdavo nuoširdaus bendravimo, išsamių paaiškinimų. Viskas vykdavo kaip konvejeriu, nors mokestis už konsultacijas ar procedūras tikrai labai didelis, o aš pas jį lankiausi itin ilgai.

2019-08-15, 15:49 | Registruotas lankytojas 1

commercial doctor

2019-07-14, 08:14 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, tik geriausios rekomendacijos. Ir dėmesingas, ir rūpestingas. Puikiai išmano savo darbą, tikrai patekus į jo rankas kiekviena pacientė gali jaustis saugi .

2019-06-08, 07:27 | Registruotas lankytojas 2

Labai šiltas ir rūpestingas gydytojas. Labai man padėjęs, esu ir būsiu amžinai Jam dėkinga.

2019-05-15, 08:19 | Registruotas lankytojas 28

Buvau kolkas tik vienoje konsultacijoje, bet paliko labai gerą įspūdį: ramus, kompetetengas gydytojas.

2019-04-02, 16:49 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus, kompetetingas, patikimas gydytojas. Didele darbo vaisingumo srityje patirtis ir noras tobuleti bei padeti seimoms susilaukti kudikio padeda pasiekti geru rezultatu. Nedaugzodziauja, taciau paaiskina, ka reikia zinoti. Rekomenduoju.

2019-03-26, 10:06 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas puikus savo srities specialistas, per mažiau negu pusę metų išgydė :) Reikia tik klausyti jo patarimų ir vartoti vaistus, kaip paskirta. Kaina aukšta, bet rezultatas yra. Prieš tai keičiau daug kitų specialistų ir nei vienas negalėjo nustatyti priežasties. Konkretus, dalykiškas, tikrai rekomenduoju.

2019-02-16, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju šiam nuostabiam gydytojui, savo srities profesionalui, kuriam nesvetimas žmogiškumas, empatija. Buvo atlikta IVF procedūra,rezultatų dar nežinau, tačiau viską, kas buvo GYDYTOJO rankose, jis atliko su ypatingu atidumu, toliau jau spręs gamta, tačiau, net ir nesėkmės atveju,sakyčiau šiam medikui didelį ir nuoširdų ačiū!!

2019-02-11, 07:56 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas suinteresuotas gauti pinigus už vizitą ir viskas. Į visus nerimą keliančius klausimus atsako, kad išsigalvoju ir turėčiau mažiau domėtis, nes gydytojas jis, vaistų sukeliami neigiami pveikia yra mano psichologinės problemos. Neesu medikė, bet net ir aš suprantu, kad beveik metai stimuliacijų vaistais suėdė sveikatą. Nerekomenduoju.

2019-01-02, 12:38 | Registruotas lankytojas 1

Vaisingumo srities profesionalas, jo deka auginame dukryte, patiko jo sudeliota gydymo schema ir jos vykdymas, (buvo daromas ivf). Tai ne pirmas daktaras pas kuri lankiausi del sios problemos, taciau tik jis ja issprende sekmingai, didelis aciu daktarui.

2018-12-18, 20:11 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-15, 20:48 | Registruotas lankytojas 1

Su vyru buvome pirmąjame susitikime ir tik šis gydytojas sugebėjo iškart pamatyti ir susisteminti visas problemas, ko prieš tai tyrę gydytojai padaryti nesugebėjo. Gydytojas iš didžiosios raidės - žmogiškas, rūpestingas, visa širdimi jauti, kad jam išties rūpi. Ir tada visos bėdos pasidaro tokios menkos. Ačiū jums labai!

2018-11-13, 09:44 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas išmano savo darbą 110 %. Jis nedaugžodžiauja, bet yra konkretus ir teisingas. Atvykome pas jį su vyru negalėdami susilaukti vaikų 3 metus, gydytojas iškart skyrė gydymą, kuris pasiteisino iš pirmo karto. Esame jam už tai labai dėkingi.

2018-09-12, 18:47 | Registruotas lankytojas 7

Labai profesionalus ir labai zmogiskas gydytojas, labai stengiasi, nori padeti, atsako i kylancius klausimu, o kai yra sudetingos situacijos, ryztingai jas sprendzia, nepalieka pacientes nezinioje.Esu jam labai dėkinga!

2018-06-05, 09:42 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Rekomenduoju visoms, kurios ieško profesionalo. Rūpestingas, atidus, konkretus! Toms kurios ieško vietos paverkšlenti, šis daktaras nepatiks - jis ginekologas, ne psichologas ????

2018-03-28, 08:36 | Registruotas lankytojas 7

nuostabus gydytojas iš didžiosios raidės, jaučiuosi rami ir užtikrinta

2018-02-11, 11:12 | Registruotas lankytojas 4

Vienareikšmiškai rekomenduoju šį gydytoją. Konkretus, strategiška gydymo eiga. Kainos privačioje gydymo įstaigoje žinoma didelės, tačiau tai priklauso ne nuo gydytojo. 100% iš visos širdies rekomenduoju.

2017-11-30, 10:41 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai patenkinta gydytojo bendravimu ir profesionalumu. Rekomenduoju

2017-11-28, 09:50 | IP: *.*.*.*
2017-11-16, 12:45 | IP: 80.63.52.195

Puikus gydytojas. Išklauso problemų, paaiškiną, kokį gydymą taiko, duoda konkrečius pasiūlymus , ką daryti, ko ne. Daug nešneka, kas yra puiku, tiesiai prie reikalo. atsako į visus klausimus, jokiais būdais nemoralizuoja. Pilnai pasitikiu šiuo daktaru ir jo kompetencija, plius jo puikia komanda. Sunku patikėti, net neigiamais atsiliepimais iš tikro. Visiškai palaikau požiūrį, kad gydant mažiau super mamų skaityti , o pasitikėt gydytoju. Tikrai rekomenduočiau ir dar prireikus, kreipsiuos.

2017-11-03, 23:44 | IP: 83.187.124.23

Puikiausias gydytojas ...

2017-10-26, 16:19 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padekoti gydytojui, kad gyvenime turiu nuostabiausia dukryte.

2017-09-17, 14:09 | IP: *.*.*.*
2017-08-08, 10:07 | IP: 86.100.45.111

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas, neužsiima gąsdinimais, atsako į rūpimus klausimus. Gal šiek tiek jaučiasi nuovargis, bet nenuostabu, kai dirba per tiek įstaigų. Kam reikia gero vaisingumo specialisto, tikrai rekomenduoju.

2016-11-27, 10:33 | IP: *.*.*.*

2016-09-10, 16:51 | IP: *.*.*.*

2016-08-15, 17:22 | IP: 95.173.41.91

Demesingas, kantrus, puikiai ismanantis savo darba. TIkras profesionalas.

2016-08-15, 15:57 | IP: 95.173.41.91

nuostabus gydytojas,tikras savo srities profesionalas

2016-08-02, 16:15 | IP: 78.60.181.215

Dėmesingas, kantrus (ypatingai kantrus - mano klausimų kiekį ne kiekvienas atlaikytų), veikia tiksliai, kalba aiškiai, be saldžialiežuviavimų. Neabejotinai rekomenduočiau savo draugėms, giminaitėms ir pažįstamoms.

2016-03-22, 15:40 | IP: 79.133.230.248

Profesionalus. Turi humoro jausma, atsako i visus iskylancius klausimus.

2016-01-15, 20:02 | IP: 80.243.27.154

tikras savo srities profesionalas. ivykus nelaimei, pagelbejo puikiai! ramus, taktiskas, grieztas bet teisingas! tiksliai ir operatyviai atliko savo darba, ko tokioje situacijoje ir reikejo!!! aciu, Jums, gydytojau!

2016-01-07, 13:30 | IP: *.*.*.*

2016-01-06, 19:26 | IP: 212.52.54.80

tikras profi. labai mandagus ir rupestingas zmogus. tokiu yra vienetai...

2015-08-01, 09:42 | IP: 83.190.79.64

gyd. Rimantas Gricius puikus savo srities specialistas, kurio rezultatai nevaisingumo srityje kalba patys už save. Tai gydytojas, kuriuo galima pasitikėti be baimės 100%. Likau labai patenkinta tiek konsultacijomis (skiriamu laiku bei dėmesiu) tiek ir teigiamais rezultatais, kuris ypač džiugina. Kalba konkreti, dalykiška, aiški. Jokio pasimetimo momento. Viskas sustyguota bei atlikta kruopščiai. Puiku.

2015-05-31, 14:16 | IP: 80.243.27.154

super profesionalas. objektyvus ir operatyvus. sunkioje valandoje padejo puikiai.

2015-02-19, 07:35 | IP: 85.206.51.31

Geras ir profesionalas gydytojas. Esant problemai kreipčiausi tik į jį.