Pacientai, kurie rekomenduoja Romualdas Margelis, %

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14273, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Margelis Romualdas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Margelis Romualdas?

2018-08-30, 04:21 | Registruotas lankytojas 1

Nuvykus į skubios pagalbos priėmimo skyrių su rankos (delnikaulio) lūžiu, šis vengė akių kontakto, rodant savo sužeistą ranką net nežvilgtelėjo į ją. Vizito metu valgė kriaušę ir jam mano bėda nerūpėjo. Išsiuntė rengenui, o grįžęs bandžiau rodyti ranką, teigdamas, jog jaučiu galimai poslinkius šis nei kiek nesusidomėjo ir nei kart vizualiai ne apžiūrėjo rankos. Nors žmonių eilėje po manęs nebuvo, išsiuntė mane su med. sesele į gipsyklą, kur gipsas buvo uždėtas visiškai netiksliai (neimobilizuojant piršto ir krumplių). Grižęs pas jį šis uždėto gipso net neapžiūrėjo. Apsilankęs pas kitą specialistą po rengeno nustatė poslinkį, taip pat netikslų gijimą (guzą ant rankos), kuris ir liks amžiams, nes ranką reikėjo arba operuoti arba bent savo rankomis patiesinti. Esu labai nusivylęs šiuo daktaru. Išvis nerekomenduoju. Dėl tolimesnių veiksmų svarstau. Nesuprantu, ką toks gydytojas viekia savo darbo vietoje.

2017-07-04, 07:30 | Registruotas lankytojas 1

jau atsakiau i klausimus tai ir yra ivertinta gydytojo darbas jis del mano ligos puikus ateis laikas kai vel reiks jo konsultaciju o gal ir daugiau; operacijos,gydymo