Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Sirutavičienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2008-03-17, Nr. MPL-10719, Galiojanti

Sirutavičienė Aušra dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Sirutavičienė Aušra?

2019-06-03, 22:56 | 12

Labai dziaugiuosi pakliuvus pas sita profesionale gydytoja.Po Kauno isgirtu gydytoju, neturejau vilties.Skyre daug laiko.Atsake i visus klausymus.Ir neskyre be reikalo nereikalingu hormonu.ACIU.

2017-10-31, 10:49 | 3

Lankiausi,bet nenustatė hipotirozes.Tyrė tik dėl hipertirozes.Kazkaip keista,kad specialistas paskiria tik 1 horm.tyrimą.Labai neprofesionalu.Vienas gydytojas pasakė,kad Šiauliuose nėra gerų endokrinologų,geriau važiuoti į Kauno klinikas.Ką ir padariau,gydausi ir viskas gerai,o Šiauliuose nerado ligos gal 4 metus.

2017-01-11, 13:12 | IP: *.*.*.*
2016-12-21, 13:05 | IP: 78.58.41.151

Labai gera gyditoja. Man ji labai patinka viska papasakoja kas ir kaip aš labai esu patenkinta gyd. Aušra Sirutavičiene ačiū jums labai už viską.

2016-07-07, 21:00 | IP: *.*.*.*
2016-07-06, 14:16 | IP: *.*.*.*
2016-02-07, 17:55 | IP: *.*.*.*
2015-04-27, 12:21 | IP: *.*.*.*
2015-03-06, 14:05 | IP: *.*.*.*

2014-05-14, 16:56 | IP: 77.221.86.240

Lankausi pas sia gydytoja jau senokai.Matau,kad daktare ismano savo dalyka,rupestinga,kategoriska.
Pries metus patare operuotis,kalbejomes rodos draugiskai,patare pasikonsultuoti ir pas kita gydytoja.As ir pasikonsultavau... reakcija buvo biauri,supyko ,kad neivykdziau jos rekomendacijos ,nesutiko su kito gyd.darytais rimtais tyrimais,kalbejo pakeltu tonu kaip su mokiniu.Gal ji bijo konkurencijos?
Gal labai pasikelus,nesupratau... o gal,kad neatlyginau ?

2014-03-17, 16:22 | IP: 46.249.164.47

Esu labai patenkinta aptarnavimo kokybe. Gydytoja pasirodė labai rūpestinga. Ačiū.

2014-02-08, 17:44 | IP: 77.221.85.183

Iš visų gydytojų, kiek kolkas man teko sutikti ir esu mačius oi kokių nekompetetingų ir nemalonių, kad siaubas, baisu. Tačiau pas Sirutavičienę ir jos seselę Vidą man visada malonu eiti, ir tik šios vienintelės gydytojos profesionalumu aš pasitikiu, iš jos aš išeinu ramia širdimi. Matosi, kad gydytoja puikiai išmano savo sritį, stengiasi padėti žmonių gerovei, Ačiū Jums labai!

2013-12-02, 22:18 | IP: 78.58.209.215

Labai atidi ,paslaugi,profesionali gydytoja. O svarbiausia bendraujanti, kalbanti su pacientu. Tai labai svarbu. Ačiū.

2013-05-25, 11:34 | IP: *.*.*.*

2013-05-21, 11:56 | IP: *.*.*.*