Pacientai, kurie rekomenduoja Sigutė Marcinonytė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2007-07-30, Nr. MPL-09757, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-10-13, 09:13 | Registruotas lankytojas 1

Vizito metu paskyrė šlapimo ir kraujo tyrimus sūnui. Kadangi popierinių siuntimų neduoda, pasiteiravus ar bus gautas koks pranešimas, patikino, kad pranešimo nebus. Bus tikrai registruotas. Nei e.sveikata, nei pačiame poliklinikos psl. duomenų apie paskirtus laboratorinius tyrimus nebuvo ir numatyto vizito dieną. Ryte nuvykus paaiškėjo, kad siuntimo nėra. Kadangi poliklinika automatiškai priskyrė gydytoją išėjus ankstesnei, tai buvo pirmas ir, manau, paskutinis kartas kada lankėmės pas šią gydytoją.

2020-12-19, 02:45 | Registruotas lankytojas 1

Per pirmąją karantino bangą mano 1,5 metukų vaikas sukarščiavo. Poliklinikos būvo uždarytos ir gyd.konsultavo telefonu. Po 3 parų karščiavimo norėjosi tikslių atsakymų ir diagnozės kas yra mano vaikui. Pediatrė pasiūlė vežti vaiką į Antakalnio vaikų priemimo skyrių. Atvažiavom su karščiuojančiu, vos įžengus i ligoninę smerkiančiu ir griežtu tonu buvo liepta 1,5 metų vaikui dėti kaukę. Jūs juokaujat, kokio lygio esat medikai kad liepiat tokio amžiaus vaikui dėti kaukę???? Aišku ir dėl savijautos ir dėl to kad buvo išsigandęs visą laiką vaikas praklykė tikra to žodžio prasme, buvo išplėštas man iš rankų su dideliu stresu tiek man tiek vaikui, pastatytas ir pasvertas. Buvom palydėti į apžiūros kabinetą. Pasiodė ponia. Išsakiau savo nuogastavimus ir pasakiau jog įtariu stomatitą. Buvo labai nemaloni, grubi ir neprofesionali vaikų gydytoja, visiškai nemokanti elgtis su vaikais. Taip apžiūrėjo vaiko burnytę, kad pradėjo bėgti kraujas. Apžiūrėjus pareiškė kad jai nepanašu į stomatitą. Prašiau tik kraujo tyrimų ir greičiau bėgt kiek kojos neša iš tos baisios ligoninės. Daugiau nei 3 valandas pralaukėm apžiūros kabinete kraujo tyrimų atsakymų. Įsivaizduokit daugiau nei 3 val su sergančiu mažyliu prasėdėjom ant apžiūros kušetės. Po 3 val pasirodžius ponia pareiškė kad kraujas rodo virusą ir davė man išrašą kuriame gi diagnozė "stomatitas". Gyvenime nebenorėtume papulti pas tokią gydytoją. Mano nuomone toks žmogus visiškai netinkamas dirbti su vaikais. Iki šiol tą dieną prisimenų kaip didžiausią košmarą.