Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Žukauskienė, %

Registracija čia ir dabar
MAMA, AŠ SERGU, privati vaikų klinika (Vilniaus filialas)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15938, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2010-06-30, Nr. MPL-15937, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
MAMA, AŠ SERGU, privati vaikų klinika (Vilniaus filialas)
2022-08-04, 12:54 | Registruotas lankytojas 1

100% nerekomenduoju!!! Labai labai nemaloni. Atėjau siuntimo vaikui kraujo tyrimą, tai neįvykdė tada nuėjau pas kitą gydytoją, įvykdė. Atvirai, tikrai nerekomenduoju ateiti pas blogą Jurgitą. Gal ji neturi savo vaikų, todėl nemyli kitus vaikus. Negerbia, labai grubiai pasako. Pažadu savo vaikams kad daugiau nesivesti pas JURGITĄ! Baisu prisiminti. Pateikiau skundų prašymą!
Jurgita, atleisk bet turiu ginti savo vaikus nei tave. Turi išeiti iš darbo jei tau nepatinka darbas! Sekmės!

2022-08-01, 11:45 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien lankėmės pas šią gydytoją ir paliko tikrai blogą įspūdį. Lankėmės pas ją tiesiog profilaktiškai, šeimos gydytojai rekomendavus. Vizitas buvo numatytas 9.30, prieš mus pacientai išėjo 9.20, tai pasirodo laukėme kol ateis vizito laikas t.y lygiai 9.30. Pačios apžiūros metu gydytoja nesivargino pakomentuoti ką vizito metu ji tikrina, atliko ekoskopą, kad būtų tipo pilna apžiūra ( taip sakė pati gydytoja ), o paprašius pakomentuoti, tik pasakė, kad viskas gerai ir tiek. Ačiū dievui, kad viskas gerai, bet man įdomus būtų jos komentaras, ekoskopu nagrinėjant mano vaiko galvyte, o užklausus jos pačios ji tik atšovė, tipo tai ką man dabar jums paskaitą pravesti. Pasigailėjau, kad veltui tik vaiką išbalansavau, nes kaip bebūtų, mums su 5 mėn. dukryte dar lieka iššūkis lankytis pas gydytojus, nes dukrytė verkia.
Gydytoja, gal jūs ir pati dabar skaitote šį komentarą, būkite maloni jau pasivarginkite pakomentuoti, nes kiekvienam iš tėvų būtų gerai žinoti specialisto nuomonę apie savo vaiką ir pasakymo, tik "viskas gerai", nepakanka. Manau pati turite vaikų, be to dirbate su mažyliais, turėkite nors šiek tiek supratimo ir pasišventimo, nes pasirinkus mediciną deja turite elgtis atitinkamai.

2021-01-12, 11:06 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali gydytoja, aiškiai aptarėme visus man iškilusius klausimus, atidžiai apžiūrėjo kūdikį. Po vizito jaučiausi daug ramesnė! Tikrai kreipsiuosi kitą kartą, jeigu reikės, šią specialistę rekomenduoju ir savo draugams.

2020-10-06, 14:59 | Registruotas lankytojas 1

Kūdikio apžiūrą atliko labai greitai, labiau klausinėjo manęs ką vaikas daro, ko ne, pati nebandė pažiūrėti, įsitikinti (pvz. Klausė ar ima žaisliuką, bet pati nebandė vaikui jį duoti. Kabinete net žaisliukų nėra, nešiau savo ir savo iniciatyvą rodžiau kaip kūdikis tą žaisliuką ima). Po trumpos ir greitos apžiūros drąsiai diagnozavo rimtą ligą (celebrinį paralyžių). Nors kiti specialistai (tame tarpe ir neurologas, dirbantis Santariškėse) nenustatė jokių ligų, nurodė, kad raida neatsilieka. Kiekvieną kartą po vizito pas šią gydytoją žemė slysta iš po kojų. Manau daugiau pas ją nesilankysime.

2020-09-28, 13:57 | Registruotas lankytojas 6

Labai dėmesinga gydytoja! Nors man tenka dažniau susidurti su gerais ir maloniais gydytojais, nei su prastais, bet tokių gydytojų mačiau mažai. Atidžiai apžiūrėjo dukrelę, išrašė siumtimų pas kitus specialistus. Kitą dieną po vizito pati paskambino, patarė aplankyti dar porą specialistų dėl visa ko, išrašė siuntimus. Nuramino, kad iki kitų specialistų išvadų nerimauti neverta.

2020-07-17, 11:36 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją lankėmės vieną kartą privačiai su dvynukais. Vaikų raidos vertinimas vyko iš tėvų pasakojimų, mažai įvertinant paties vaiko elgesį, nebandant užmegzti ilgesnio kontakto su vaiku. Kabinete keli žaislai, kurių neįmanoma naudoti pagal paskirtį, nors iš privačios klinikos norėtųsi tikėtis daugiau. Konsultacija daugiau išklausymo, o ne diagnozės nustatymo lygio, nurodant tik, kur galima daugiau paslaugų gauti. Išrašas su vaiko aprašymu su nemažai gramatinių klaidų.

2019-06-15, 06:33 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.