Pacientai, kurie rekomenduoja Marija Malakauskienė, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19688, Galiojanti

Malakauskienė Marija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Malakauskienė Marija?

2019-02-27, 14:28 | 1

Pirma karta buvau pas sia daktare ir deja teks keisti seimos daktare. Pirmas ivaizdis buvo toks-pasirode nepatikima. Nuojauta kuzdejo,kad nieko gero nebus. Be jokiu tyrimu ir rentgeno nustate sinusita. Nors jokiu simptomu panasiu i sunista nebuvo,apart slogos. Prie persalimo ar gripo sloga yra normalus reiskinys. Na ka,paziurejo gerkle,pamatavo spaudima,paklause plaucius ir israse tradiciskai Ospamox 1000mg. Atvaziavus namo mano sveikata dar labiau pablogejo,antibiotikai visiskai neveike. Nesu medike,bet pagal simptomus itariau sau Gripa. Nuvykusi i kita istaiga(kuri net nepriklauso karoliniskiu polikninkai) man ten iskarto pasiule atlikti Gripo testa. Na ir ka? pasiteisino Gripas A grupes. Israse tinkamus vaistus o ne antibiotikus kaip tai padare mano seimos daktare Marija. Aciu Jiems ,kad nustate tiksle diagnoze ir mano svveikata jau gereja. O jai pagalvojus is kitos puses: buciau gerusi ta ospamox mano sveikata blogetu,ar nebutu komplikaciju nuo Gripo A grupes???? Miela daktare ,as Jums siulau dar eit patobulinti zinias pries isidarbinat i gydymo istaigas.