Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Lauraitis, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05111, Galiojanti

2018-12-07, 21:13 | 1

Mano liga prasidėjo BALANDŽIO mėn. Kažkodėl siuntė pas chirurgus, visus tuos menesius liga progresavo. Trys savaites turėjau nedarbingumą kol mane pasiuntė pas Dermatologą. Gyd. J. Lauraitis mane išgydė per 10 dienų. Labai didelis AČIŪ daktarui Lauraičiui ir gyd. Barauskienei. AČIŪ JUMS IŠ VISOS ŠIRDIES.

2018-09-11, 08:39 | 2

Puikus gydytojas. Ejau mokamos konsultacijos tik pazvelges i mano problema diagnozavo liga. Pagulde i ligonine. Stebejo gyde. Po 4dienu gydimo rezultatas iskart buvo matomas.aciu gydytojui.

2018-04-09, 23:53 | 1

Nemeluosiu, pakliuvau per pazistama zmogu, bet buvau visiskoje neviltyje. Lankiausi pas keturis gydytojus ir nei vienas nenustate ligos... Sis gydytojas, ne tik, kad nustate, pagulde i ligonine, rupinosi, patare ir isgyde pilnai. Esu jam labai dekinga, zmogus dirbo nuosirdziai, apie kazkokia padekas nesileido net i snekas. Be proto gerbiu tokiu zmones ir drasiai galiu rekomenduoti.

2017-04-19, 17:47 | IP: 78.56.85.232

Labai mandagus ir malonus gydytojas.

2013-10-12, 23:39 | IP: 78.60.111.19

Ačiu Daktarui už Jūsų darbą,