Pacientai, kurie rekomenduoja Ignas Lukošius, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19139, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-09, 11:08 | Registruotas lankytojas 3

Labai noriu padėkoti Gyd. I. Lukošiui už operaciją, priežiūrą ir rūpestį. Savo srities specialistas, malonus ir palaikantis. Džiaugiuosi, kad pasirūpino ir atliko savo pareigą nepriekaištingai, visą tolimesnį gydymą aiškiai ir suprantamai paaiškino, patarė, kaip elgtis gydantis namuose. Gydytojas vertas pagarbos ir tik geriausių žodžių! Linkiu sėkmės šiam Daktarui ir malonių pacientų ❤️????Erika Kol.

2020-03-05, 23:30 | Registruotas lankytojas 2

Na ką,geras gydytojas.Man atrodo nuoširdus,kas man svarbiausia,norisi tikėt. :)

2020-01-02, 10:32 | Registruotas lankytojas 2

Norėčiau pareikšti padėką urologui Ignui Lukošiui už pašalintą inksto akmenį. Vertinu gydytojo rūpestingumą, darbštumą ir profesionalumą.
Taip pat norėčiau padėkoti visai su gydytoju dirbusiai komandai ypač anesteziologei ir sesutėms, kurių pavardžių jau gaila nepamenu.

2019-10-11, 18:50 | Registruotas lankytojas 2

2019m.rugsėjį gydytojo Igno Lukošiaus dėka ir rūpestingumu man buvo diagnozuota labai rimta liga.Noriu nuoširdžiai padėkoti Jam už labai laiku atliktus tyrimus ir priimtą sprendimą.Nuoširdus Ačių.Dainius Grincevičius

2018-12-17, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus ir atsakingai ziurintis i savo darba.

2018-08-20, 17:08 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus, supratingas. Labai esu patenkinta jo gydymu, per daug metų reikejo ne pas vieną apsilankyti, be gydytojo žiniomis buvau nustebinta. Labai greitai pritaikė gydymą. Ačiū gydytojui.

2018-08-11, 20:34 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytojas.Labai nuoširdus, rūpestingas, atidus, o kas svarbiausia tikras savo srities specialistas. Labai nuoširdus ačiū, už suteiktą pagalbą

2018-06-04, 13:41 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkintas kad susiduriau su Ignu Lukosiumi. Puikus specialistas, padare operacija sekmingai, viska nuodugniai papasakojo, dave rekomendacijas kaip elgtis. Rekomenduoju tikrai visiems. Labai dekingas, kreipsiuos esant reikalui. Su pagarba Mickun Voitech.

2017-11-10, 14:37 | IP: 84.240.29.2

PUIKUS Daktaras.

2017-10-31, 12:12 | IP: 78.60.250.74

Puikus jaunas gydytojas, tikrai specialistas. Dėmesingas ir rūpestingas. Viską rašo aiškiai ir suprantamai. Daugiau tokių daktarų.