Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Silva Liutkienė, %

Licencijos

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14726, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Liutkienė Silva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Liutkienė Silva?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

69.8% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

59.1% Complete
3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

64.1% Complete
3.2

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

61.3% Complete
3.1

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

62.5% Complete
3.1

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-09-30, 08:06 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą sutikau tokį gydytoją profesionalą, savo srities žinovą (retai lankausi pas gydytojus). Labai patiko bendravimas, gydymo paskyrimas, problemos supratimas, matymas. Labai labai dėkinga už visą gydymo procesą. Galiu drąsiai rrekomenduoti ir kitiems???? maloniai nustebinta.

2020-09-28, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Esu nustebusi, skaitydama blogus vetinimus apie šią gydytoją.

Pas šią gydytoją lankausi ne pirmą kartą , nes man patinka jos profesionalumas, rūpestingumas, malonus ir diplomatiškas bendravimas. Gydytoja profesionaliai ir labai suprantamai paaiškina apie esamą sveikatos būklę, atidžiai parenka ir rekomenduoja procedūras.

Džiaugiuosi būdama šios gydytojos pacientė.

2020-02-26, 11:34 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą rašau tokį viešą komentarą, tačiau tikrai labai liūdna pasidarė po vizito pas gydytoją Silvą Liutkienę. Kaip taip gali būti, kad mes mokėdami privalomą sveikatos draudimą gauname tokio lygio paslaugas? Gydytoja bendravo piktu ir atšiauriu tonu, nors pirmą kartą mane matė ir aš jos tikrai nesu niekaip įžeidusi. Vis tik atrodė labai įsižeidusi ir praktiškai nebendravo. Jaučiausi labai nemaloniai, tarsi būčiau stipriai sutrukdžiusi. Apie problemą nieko nesidomėjo, vienintelis klausimas buvo - kur skauda. Ir viskas. Užpildė demonstratyviai nervingai lenteles kompiuteryje ir pateikė be žodžių du lapus. Paklausta, kas čia per lapai ir ką su jais daryti, labai nepatenkinta pasakė, kad eičiau į paminėtus ant lapų kabinetus. Nei kodėl, nei kas man yra, nei kokios procedūros man yra skiriamos. Absoliučiai jokios informacijos. Ar tai laikoma normaliu gydytojos elgesiu su pacientais?? Kaip gali toks žmogus vis dar ramiai nešioti gydytojo vardą??

2019-12-31, 15:03 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą rašau gydytojui atsiliepimą ir dar neigiamą, bet tiesiog privalau. Po vizito buvau visiškame šoke. Rašysiu poliklinikos administracijai skundą. Nerekomenduoju jokiu būdu kreiptis į šį žmogų. Bendravo agresyviai, beveik nieko neklausė apie problemą. Kai paklausė ką manau apie vieną procedūrą, pasakiau kad tai priklauso nuo jos teikimo kokybės. Nuo tada prasidėjo kažkas protu neuvokiama. Man buvo liepta neįžeidinėti jos kolegų (nieko panašaus nedariau) ir t.t. Kai paklausiau kokį gydymą ji man skyrė, nukirto - sisteminį. Paprašius detaliau paaiškinti, kažkodėl supyko, ypač kai bandžiau paklausti gal dar šitą galima (nes anksčiau dariau ir man labai padėjo). Ne. Buvo kitų kalbų dėl kurių nežinojau ar man juoktis ar ką daryti. Žodžiu, vizitas kaip iš psichodelinio spektaklio. Tiesa, pasakius nesuprantu vadovų, ne gi iš tiesų niekas iki šiol nesikreipė dėl jos elgesio ir kalbų. Tikras siaubas ko čia neaprašysi.

2019-10-02, 13:16 | Registruotas lankytojas 1

Toki`a gydytoja menkina gydytojo vardą. Nenusakomas gydytojos įžūlumas, nesiskaitymas su ligoniu. Negali nieko paklausti apie savo ligą, net nesiteikia atsakyti į klausimus tik šaukia. kad ligonis išeitų iš kabineto ir pakviestų kitą pacientą.

2019-08-12, 10:11 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, savo srities specialistė. Dėmesinga ligoniui ir jo problemoms. Paaiškina ir teikia patarimus. Nuoširdus bendravimas.
Ačiū.

2018-03-26, 17:22 | Registruotas lankytojas 2


Itin valdoma emocijų, galinti čia pat, vien dėl to, kad atėjai paprašyti kitos procedūros tik todėl, kad paskirtoji netinka, čia pat gali apšaukti tave konfliktišku, ieškančiu ligų, simuliantu, ims skambinėti į procedūrinius kabinetus ir teirautis, ar toks ir toks konfliktiškas buvo. Etikos ir takto stoką liudija ir tai, kad neigiamai („piktas“, „konfliktiškas“) atsiliepia apie kitus pacientus, kurie būna ką tik išėję iš jos kabineto. Supranti, kad kai išeisi tu, dar kitam panašiai kalbės jau apie tave. Nors labai stengiasi kurti poetiškos ir dvasingos moters įvaizdį, apsistačiusi savo kabinetą angeliukais...
Įspūdis toks, kad neįveikia suderinti žmogui daugiau kaip trijų procedūrų: taiso, braukia, pyksta, užčiaupia vos tik ko nors paklausi. Gal ir tinka nemąstančiam pacientui, bet jei domiesi savo sveikata ir reabilitacija, geriau ieškoti profesionalaus reabilitologo.
Kita vertus, be reikalo žmones verčia taip ilgai dirbti. Sėdėtų sau pensijoj ir nedarytų gėdos įstaigai, o pacientams negadintų reabilitacijos.

2018-02-01, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja.