Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Liubinas, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2013-07-02, Nr. MPL-18387, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2013-07-02, Nr. MPL-18387, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Liubinas Giedrius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Liubinas Giedrius?

2020-05-01, 08:45 | Registruotas lankytojas 13

2020-05-01, 08:44 | Registruotas lankytojas 13

2020-05-01, 08:44 | Registruotas lankytojas 13

2018-10-25, 10:12 | Registruotas lankytojas 4

Rūpestingas, nuoširdus gydytojas, labai gerai išmanantis savo darbą, sugebantis lengvai bendrauti.
Ligoniai jaučiasi saugūs ir užtikrinti, kad gydant bus padaryta viskas, ko reikia. Džiaugiamės, kad toks puikus gydytojas dirba Marijampolėje. Ačiū Jums.

2018-10-10, 20:31 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojo Giedriaus Liubino darbas ir požiūris yra verti aukščiausio įvertinimo. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę vėl džiaugtis gyvenimu kartu su mylima Agniete Adele Jasulevičiene, kuriai Gydytojas profesionaliai atliko ypatingai sudėtingą operaciją.

2018-10-09, 08:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras ir nuoširdus gydytojas. Labai norime padėkoti gydytojui, kuris budėjimo metu priėmimo skyriuje greitai atliko išsamius tyrimus, įvertino mano skausmus ir paguldė į ligoninę paskirdamas išvaržos operacijos dieną, kuri vargino daug metų. Greitai, operatyviai, konkrečiai ir atidžiai viskas padaryta. Mane operavo antrą kartą, gydytojas nepabūgo ir nesiuntinėjo pas kitus specialistus dėl mano širdies stimuliatoriaus. Operacija atlikta labai gerai, po operacinės būkle domėjosi visas dienas, išleistas gydytis ambulatoriškai jaučiuosi puikiai ir esu labai patenkintas, kad papuoliau pas šitą gerą specialistą. Labai didelis ačiū jam, stiprybės ir sėkmės. Tikrai labai nuostabus daktaras.
Ramutis Petrukonis

2016-09-16, 12:07 | IP: 81.7.71.106

Super chirurgas, operacija buvo atlikta gerai. Konsultacijos ir rekomendacijos konkrečios, tikslios be papildomų išvedžiojimų. Esu sveikas ir visiškai patenkintas konsultacijomis, operacija ir pooperacine priežiūra.