Pacientai, kurie rekomenduoja Kotryna Linauskienė, %

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2016-06-28, Nr. MPL-20983, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-09-14, Nr. MPL-16772, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-10-11, 15:55 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Gydytoja bendravo visiškai šaltai, užtrukau dar porą metų, kol kitas imunologas diagnozavo ligą. Banžiau susisiekti su gydytoja kelis kartus, tačiau jokio atsakymo negavau. Jei nesate ,,vadovėlinis" atvejis, gydytoja tikrai nesigilins į jūsų problemas, neskirs papildomų tyrimų, o pasakys, kad sveikas - ir namo :) Liūdna, nes sugaišau daug laiko, nervų ir sveikatos. Ir viskas tik dėl to, kad gydytoja nepadarė išsamesnių tyrimų.

2023-04-12, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, jokių tyrimų nedarė, "iš akies" nusprendė problemą, dar pasišaipė iš to, kad mano kraujo tyrimas rodo padidėjusį alergijos rodiklį, sakė nesuprantanti kodėl šeimos daktarui atrodo kad man reikalingas alergologas. Vienintelis problemos sprendimo būdas jai atrodė tiesiog gert vaistus nuo alergijos, kai net neaišku kam aš alergiška..

2022-12-06, 16:35 | Registruotas lankytojas 3

Išdidus bendravimas , nei vieno užduoto klausimo man , juokiu paskirto gydimo, pasak jos - kol greitąja ne atvažioja nėra ka gydyti ,, . Tikrai NEREKOMENDUOJU .

2021-04-26, 20:01 | Registruotas lankytojas 4

Konsultavo telefonu. Juokėsi iš mano paklausto klausimo, kai pasakiau, kad nesu medikė ir nežinau ką daktarai žino, tai jau gražiau bendravo. Reziume nieko nepaskyrė, sakė negali padėti ir toliau vartoti vaistus, kuriuos jau geriau iki konsultacijos....
Neskyrė jokių tyrimų... O problemos didėjo ir sveikata blogėjo.
Tikiuosi, kad kitiems pacientams pasiseks labiau :)