Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Bartkevičienė, %

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08228, Galiojanti

2019-03-20, 14:35 | 5

Griežta, tačiau konkreti, profesionali gydytoja - man nepatinka 'liūliavimai', tad man tai teigiamas bruožas. Į visus užduotus klausimus atsakė, ką reikėjo patikrino operatyviai.

2019-02-28, 14:26 | 2

patys geraiusi atsiliepimai ir kaip apie gydytoja ir kaip apie zmogu.Pavyko issigydyt problema kurios ne viena gydytoja neisgyde beveik 5 metus.Profesionali,maloni,nuosirdziai norinti padeti pacientui gydytoja.

2019-01-27, 23:41 | 1

Pas šią gydytoją buvau užrašyta atsitiktinai ir skubos tvarka po to kai pastebėjau atsiradusius rimtus pokyčius savo kūne. Tai buvo pirmoji mano ginekologinė patiris ir ji buvo smarkiai kitokia nei galėjau pagalvoti. Pirmasis vizitas ligos metu pas šią gydytoja - apžiūra buvo skausminga, gana neinformatyvi, paskirti vaistai, tačiau tikslios diagnozės taip ir nesupratau. Antrasis vizitas - vaistai padėjo, buvau vėl tiek pat skausmingai apžiūrėta, gydytoja APŽIŪROS METU KALBĖJOSI TELEFONU, tada pasakiusi dvi baisiai skirtingas diagnozes paliko mane pusvalandžiui "luktelėti" (turėjau užtektinai laiko apsvarstyti savo gyvenimą, ateitį, ir dar kelis kart palaidoti save). Gydytoja sugrįžo, tačiau ties šia dalimi mano ryšys su ja baigėsi. Užsirašiusi pas kitą gydytoją buvau (šį kart švelniai) apžiūrėta kelių specialistų ir nuraminta.

Suprantu, kad visi klysta, gali būti grubūs ar išsiblaškę, tačiau pateikti pacientei diagnozę keičiančią gyvenimus, atlikus tik pirminę ir paprasčiausią apžiūrą, yra mažų mažiausiai neprofesionalu ir nežmogiška.

2018-02-14, 12:52 | 1

Tobula gydytoja. Visada eidama pas ja jauciuosi atsipalaidavusi ir jokios baimes nera. Labai maloniai bendrauja, atsako i visus rupimus klausimus. Labai rekomenduoju!

2018-01-26, 10:56 | 1

Didelis ačiū gydytojai Daivai Bartkevičienei. Nuo pirmųjų vizitų pasijuto gydytojos profesionalumas. Gydytoja dirbo nuosekliai, negydė pasekmės, o surado ligos priežastį ir ją pašalino. Pasitikėjimą kelianti gydytoja.

2017-09-09, 14:59 | IP: 86.17.17.117

Aciu Gerb. gydytojai uz konsultacija , apziura ir atlikta operacija .
Si gydytoja labai maloni ir paprasta, tarp gydytojos ir pacientes nesijaucia jokios itampos , beabejo specialiste nerealiai profesionali .
Aciu kad Jus esate !
Vilma

2017-03-31, 20:47 | 1

Lankiausi kovo 30d.Likau sužavėta šia gydytoja.Nepaprasto gerumo ir nuoširdumo,sumani savo darbui.Noriu skirti pačius dėkingiausius žodžius.Su pagarba Rita P.

2017-01-26, 00:08 | 1

Labai maloni, tiesiog sutverta būti medike. Ir problemos paliko paprastesnės po apsilankymo pas gydytoją. Esu begalo laiminga ją radusi.

2016-04-20, 16:00 | IP: 78.56.93.212

Nuostabi moteris. Atvykau į priėmimą nėštumo metu atsiradus skausmams, ji buvo budinti gydytoja. Su šypsena, su šiluma bendravo ir ramino mane, savaitgalio vakare skambino savo kolegoms į kitą miestą, kad tikrai patvirtintų savo nuomonę ir mane nuramintų. Žavinga moteris!

2015-12-14, 21:14 | IP: 78.56.198.222

Labai gera, rupestinga i gydytoja labai šviesus žmogus. Labai maloni ir atsakinga, atsakingai ziuri i savo darba. Po operacijos neišskubėjo, skyrė laiko, atvažiavo savaitgalį.Tokiu gydytojų mazai sutinku. Tik geriausi atsiliepimai, drasiai pas ja galima eiti. esu labai jai dekinga uz atlikta operaciją.