Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Bartkevičienė, %

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08228, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-16, 14:14 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja Daiva - nuostabi savo srities profesionalė. Pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gyjimo eigą.

2021-03-16, 14:07 | Registruotas lankytojas 2

Daktarė nuoširdžiai skyrė laiko mano probelmai spręsti, skambinosi konsultuotis savo kolegoms. Nuramino, padrąsino, vėliau operavo. Viskas pavyko sėkmningai. Nustebau, kad paskambino pasiteirauti kaip jaučiuosi praėjus keletui savaičių po procedūros. Be galo šiltas žmogus, rekomendavau ir savo dukroms - juk dėmesys ir profesionalumas toks svarbus šiais laikais.

2021-02-22, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, esu labai dėkinga už priėmimą, nuraminimą ir atliktą operaciją, visiškai pasikeitė mano gyvenimo kokybė, kur negalvojau, kad mano problemą galima išspręsti. Visada kreipsiuos. Irena P.

2020-12-07, 20:43 | Registruotas lankytojas 1

Nuo pirmos vizito minutės atrodė, kad nori kuo greičiau jį užbaigti. Bendravo labai nemaloniai, net grubiai. Pirmą kartą lankiausi pas tokią nemalonią specialistę. Niekam nerekomenduoju tokių patirčių.

2020-11-27, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Geriausia ginekologė, kokią pažįstu. Taip gydytoja prie problemos prieina labai konkrečiai ir ne per aplinkui, nėra laiko jos kabinete 'pasakų valandėlei', tačiau gydžiausi ir Vokietijoje, ir Šveicarijoje, o ši gydytoja vienitelė, kuri pastebėjo esantį polipą, jį sėkmingai pašalino, vėliau atsiradusias bakterines problemas spresdavo šiuolaikiškais būdais ir vengdavo drastiškų sprendimų, kur jie buvo nebūtini.

Jei norite gyd. psichologės, p. Bartkevičienė ne jums, bet jei nori racionalios ir žaibiškai reaguojančios ir sprendžiančios problemos gydytojos- ji kaip tik jums!

p.s o dėl skundų, jog gyd kalbėjo telefonu, mielosios, gydytoja bet kada suteikia galimybę pasiskambinti telefonu į kabinetą ir pasitikslinti dėl gydymo, jog jums nereikėtų laukti savaitėmis iki kitos konsultacijos, tad būkite supratingos ir neatimkime šitos 'prabangos' iš savęs ir iš kitų moterų, kurios laukia savaitėmis nežinioje..

2020-09-25, 07:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Daug kartu padėjo bedoje. Puikiai atliko histeroskopija. Ačiū Jums gerb. Gydytoja!

2020-07-07, 11:35 | Registruotas lankytojas 1

Aš tikrai nesu iš tų žmonių kurie rašo neigiamus komentarus, tačiau šį kart negaliu susilaikyti. Prieš vizitą perskaičiau gana nemažai neigiamų komentarų apie šią moterį, tačiau pagalvojau ech, gal tiesiog įnoringos klientės buvo. Ką galiu pasakyti po gana nemažai laiko bendraujant su daktare, vos ne maldaujant, kad skirtų man laiko, tai kad visi tie neigiami atsiliepimai deja yra tiesa. Ši moteris tiesiog turi tokį kiekį valstybinės ligoninės jai prirašytų pacienčių, kad akivaizdu, jog jos DARBAS YRA ORIENTUOTAS Į KIEKYBĘ, BET NE Į KOKYBĘ. Vienintelė priežastis, kodėl tikėjau jos profesionalumu yra rekomendacija iš kito daktaro, tačiau savo kailiu patyrus jos ''profesionaluma'' nerekomenduočiau nei vienai. Dauguma sakote, kad daktare per konsultacija kalba telefonu - na man taip neįvyko, nes konsultaciją man paskyrė 22.00 vakaro (hmm.. čia iš vis legalu?). Mano problemos diagnozuoti jai nepavyko visiškai, kaip aš bučiau pasigailėjusi jeigu būčiau atlikusi pas ją operaciją, juk tai yra tavo kūnas, išoperavus blogai su klijais nesuklijuosi. Kitas dalykas, kas man pasirodė visiškai nelogiška, kad konsultacijos metu daktarė man pradėjo siųlyti papildomas paslaugas, kurios man visiškai nereikalingos, kadangi tai intymi tema, pasakoti nepasakosiu, bet patikėkite, sudvejojau jos kompetencijomis iš kart. Cherry on top? po kelių mėnėsių bandymo su ja susiplanuoti konsultaciją galiausiai su manimi susiekia jos asistente ir neklaususi nieko, turio omenyje, nepasidomėjusi nei apie ką noriu konsultuotis, nei kurią dieną ar kurią valandą, PIRMAS DALYKAS APIE KURĮ KALBA YRA TAI, KAD TURIU SUSIMOKĖTI DAR PRIEŠ ATVYKSTANT Į ANTRAJĄ KONSULTACIJĄ. Hmm, jūs galvojat aš po konsultacijos pabėgsiu? O gal per mažai vokelyje buvo po pirmosios konsultacijos? Kada iš vis kalba eina pirmiausia apie pinigus, kai kalbi apie savo kūna? Nerekomenduočiau šios moters niekam ir niekada, moterys, labai gerai pagalvokyte prieš į ja kreipiantis, aš laiką tikrai išsvaičiau, taip pat ir pinigus.

2020-07-07, 07:21 | Registruotas lankytojas 1

Likau labai patenkinta!Ačiū!

2020-02-03, 13:11 | Registruotas lankytojas 4

Profesionali ir maloni.

2020-01-06, 15:07 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gyditoja, rekomenduoju .100%

2019-11-14, 08:25 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja išties griežta, konkreti, bet tai yra pliusas,nes nereikia klausyti apie visokias fantazijas ir galimus variantus, viską pasako taip, kaip yra. Mano atveju ji tikrai man padėjo, visapusiškai rūpinosi gydymo eigoje, kilus klausimams visada į juos atsakydavo ir tikrai nei karto neteko nusivilti.

2019-10-25, 18:47 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja labai skubėjo. Problemą nesugebejo diagnozuoti. 50% konsultacijos laiko šnekejo telefonų. Sėdėjau, laukiau, kai pagaliau skirs man dėmesį. Daugiau neeisiu pas tokį žmogų, yra žimiai profesionalių gydytojų Santariškių poliklinikoje.

2019-09-02, 12:24 | Registruotas lankytojas 2

Pirmą kartą gyvenime išėjau iš konsultacijos jai neisbaigus :)
Daktarė labai nemaloniai bendravo.

2019-08-08, 15:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja nemaloni ir arogantiška. Panašu, jog neturi suvokimo, jog ne visi supranta medicininius terminus, paprašius paaiškinti praktiškai juokiasi į veida. Iki šios gydytojos niekuomet nemaniau, jog apsilankymas pas ginekologę gali būti toks nemalonus. Dėkoju už paslaugas, daugiau niekada.

2019-03-20, 12:35 | Registruotas lankytojas 5

Griežta, tačiau konkreti, profesionali gydytoja - man nepatinka 'liūliavimai', tad man tai teigiamas bruožas. Į visus užduotus klausimus atsakė, ką reikėjo patikrino operatyviai.

2019-02-28, 12:26 | Registruotas lankytojas 2

patys geraiusi atsiliepimai ir kaip apie gydytoja ir kaip apie zmogu.Pavyko issigydyt problema kurios ne viena gydytoja neisgyde beveik 5 metus.Profesionali,maloni,nuosirdziai norinti padeti pacientui gydytoja.

2019-01-27, 21:41 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją buvau užrašyta atsitiktinai ir skubos tvarka po to kai pastebėjau atsiradusius rimtus pokyčius savo kūne. Tai buvo pirmoji mano ginekologinė patiris ir ji buvo smarkiai kitokia nei galėjau pagalvoti. Pirmasis vizitas ligos metu pas šią gydytoja - apžiūra buvo skausminga, gana neinformatyvi, paskirti vaistai, tačiau tikslios diagnozės taip ir nesupratau. Antrasis vizitas - vaistai padėjo, buvau vėl tiek pat skausmingai apžiūrėta, gydytoja APŽIŪROS METU KALBĖJOSI TELEFONU, tada pasakiusi dvi baisiai skirtingas diagnozes paliko mane pusvalandžiui "luktelėti" (turėjau užtektinai laiko apsvarstyti savo gyvenimą, ateitį, ir dar kelis kart palaidoti save). Gydytoja sugrįžo, tačiau ties šia dalimi mano ryšys su ja baigėsi. Užsirašiusi pas kitą gydytoją buvau (šį kart švelniai) apžiūrėta kelių specialistų ir nuraminta.

Suprantu, kad visi klysta, gali būti grubūs ar išsiblaškę, tačiau pateikti pacientei diagnozę keičiančią gyvenimus, atlikus tik pirminę ir paprasčiausią apžiūrą, yra mažų mažiausiai neprofesionalu ir nežmogiška.

2018-02-14, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Tobula gydytoja. Visada eidama pas ja jauciuosi atsipalaidavusi ir jokios baimes nera. Labai maloniai bendrauja, atsako i visus rupimus klausimus. Labai rekomenduoju!

2018-01-26, 08:56 | Registruotas lankytojas 1

Didelis ačiū gydytojai Daivai Bartkevičienei. Nuo pirmųjų vizitų pasijuto gydytojos profesionalumas. Gydytoja dirbo nuosekliai, negydė pasekmės, o surado ligos priežastį ir ją pašalino. Pasitikėjimą kelianti gydytoja.

2017-09-09, 11:59 | IP: 86.17.17.117

Aciu Gerb. gydytojai uz konsultacija , apziura ir atlikta operacija .
Si gydytoja labai maloni ir paprasta, tarp gydytojos ir pacientes nesijaucia jokios itampos , beabejo specialiste nerealiai profesionali .
Aciu kad Jus esate !
Vilma

2017-03-31, 17:47 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi kovo 30d.Likau sužavėta šia gydytoja.Nepaprasto gerumo ir nuoširdumo,sumani savo darbui.Noriu skirti pačius dėkingiausius žodžius.Su pagarba Rita P.

2017-01-25, 22:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni, tiesiog sutverta būti medike. Ir problemos paliko paprastesnės po apsilankymo pas gydytoją. Esu begalo laiminga ją radusi.

2016-04-20, 13:00 | IP: 78.56.93.212

Nuostabi moteris. Atvykau į priėmimą nėštumo metu atsiradus skausmams, ji buvo budinti gydytoja. Su šypsena, su šiluma bendravo ir ramino mane, savaitgalio vakare skambino savo kolegoms į kitą miestą, kad tikrai patvirtintų savo nuomonę ir mane nuramintų. Žavinga moteris!

2015-12-14, 19:14 | IP: 78.56.198.222

Labai gera, rupestinga i gydytoja labai šviesus žmogus. Labai maloni ir atsakinga, atsakingai ziuri i savo darba. Po operacijos neišskubėjo, skyrė laiko, atvažiavo savaitgalį.Tokiu gydytojų mazai sutinku. Tik geriausi atsiliepimai, drasiai pas ja galima eiti. esu labai jai dekinga uz atlikta operaciją.

2015-05-08, 10:32 | IP: *.*.*.*

2015-02-19, 08:37 | IP: 188.69.210.136

Labai gera gydytoja. Man reikėjo skubios pagalbos, paskambinau, iš karto priėmė, maloniai bendravo, operavo, po operacijos rūpinosi. Likau labai patenkinta jos profesionalumu. Tikrai rekomenduoju. Tai daktarė, puikiai išmananti savo darbą.

2014-06-18, 08:47 | IP: 78.60.27.250

Puiki chirurgė. Tikrai dėkoju šiai daktarei už profesionalumą, rūpestingumą.

2014-05-12, 06:46 | IP: 78.60.26.180

Gyvenu JAV.Su daktare Daiva Bartkevičiene susipažinau prieš keletą metų. Kai kilo problemų, nieko nelaukdama pasirinkau skrydį pas lietuvos medikus, konkrečiai daktarę Daivą.Ne tik dėl įkainių, bet ir dėl profesionalumo, sugebėjimo skirti savo dėmesį pacientui.Amerikoje tas retenybė.Teko skubiai operuotis, bet pasitikėjau gydytoja, ir viskas gerai baigėsi. Vėliau, grįžus į JAV dar daug sykių ji mane konsultavo, rėmė patarimais tiesiog internetu, negailėjo laiko. Rekomendavau daugeliui savo bičiulių šią daktarę.Tiesiog noriu padėkoti už pagalbą ir dėl jos žmogiškų savybių - juk to nenusipirksi niekur už jokius pinigus.

2014-05-10, 19:03 | IP: 78.60.27.250

Labai jai dėkoju, nes yra puiki chirurgė, kitaip sakant, turi lengvą ranką. Prieš tris mėnesius Medicinos diagnostikos centre pas ją operavausi cistą kiaušidėje. Viskas praėjo sklandžiai, dėmesio tikrai netrūko, labai patenkinta esama aptarnavimo kokybe. Ačiū Ačiū Ačiū gydytojai už tokį žmoniškumą ir rūpestingumą!!!

2013-12-16, 22:44 | IP: *.*.*.*

2013-09-19, 10:41 | IP: 193.219.60.12

Labai puiki ir profesionali gydytoja, nuostabus ir profesionalus bendravimas, atidi, dėmesinga, atliko dvi ginekologines operacijas, puikiai sugijau, puikiai jaučiuosi. Ačiū gydytojai Daivai, tegu ją Dievas laimina, jai pačiai stiprios sveikatos.

2013-09-03, 20:15 | IP: 88.223.26.1

Puiki gydytoja, išmananti savo darbą. Ačiū jai už laporaskopijos operaciją.

2013-08-01, 17:56 | IP: 78.63.223.20

Labai gera daktarė. Tokia išsilavinusi, viską aiškiai išdėsto. Tikrai nesuprantu moterų, kurios gali peikti šią nuostabią daktarę. Esu l.patenkinta jos darbu, rūpestingumu, profesionalumu. Viskas labai aišku buvo po konsultacijos ir su ja jaučiuosi saugiai. Labai džiaugiuosi, kad draugė man pasiūlė apsilankyti pas gerb.Daivą Bartkevičienę. Paskaičius komentarus kai kurių atrodo, kad visai ne apie šį žmogų kalbame, tikrai nesupratau, todėl noriu tikrai patarti kreiptis į šią gydytoją. Ačiū jai labai.

2013-06-20, 13:29 | IP: 77.241.193.88

Esu nusilvylusi šios gydytojos profesionalumu ir bendravimu.Taip pat galečiau pasakyti,kad nepatikima. Įsitikinau, jeigu pinigų neturi geriau ir neiti pas ją.Labai skaudžiai nukentejau,o atsakomybes prisiimti nenori.

2013-06-13, 13:01 | IP: 82.135.244.148

Profesionali, ismananti savo darba.

2013-04-15, 20:20 | IP: *.*.*.*

2013-04-15, 20:11 | IP: *.*.*.*

2013-03-25, 10:51 | IP: 85.206.22.61

Puiki gydytoja. Ir netgi ją mielai rekomenduočiau jaunoms panelės, ar mergaitėms, kurios drovesnės, nes kai prisimenu savo pirmąją ginelokogę (tokioms bubutmės jau visai nereiktų dirbti), ši gydytoja bendrauja paprastai, nejauti jokios įtampos, atsako į visus klausimus. Kiek kreipiuosi į ją, gaunu rūpestingą profesionalią priežiūrą. Ir iš draugių žinau apie ją labai gerų atsiliepimų. Sėkmės ir ačiū gydytojai Daivai.

2012-11-18, 13:30 | IP: 78.63.223.20

Apie šią gydytoją galiu atsiliepti tik labai gerai. Tai nuostabus žmogus, puikiai atliekantis savo darbą. Gimdžiau pas ją du vaikus, esu labai laiminga, nes ši gydytoja visą laiką buvo kartu, jos rūpestingumas, palaikymas teikė man jėgų. Perskaičius neigiamus komentarus net nustebau, kaip gi galima šitaip atsiliepti apie vieną geriausių gydytojų Lietuvoje? Aknsčiau buvau lankiusis pas nemažai kitų gydytojų ir turiu su kuo palyginti, todėl šis žmogus, mano nuomone, yra pirmoje vietoje. Tai Angelas ir Daktaras iš didžiosios raidės, kurio darbas - tai auksinės rankos ir kokybė. Tariu labai didelį AČIŪ.

2012-06-08, 09:18 | IP: 193.219.137.65

Taip, bendrauja maloniai Visiškai nepataikė nustatyti diagnozę ir galima sakyti mane išgąsdino. Apsilankius kitur, išaiškėjo tikroji problema ir galimi jos sprendimo variantai. Visgi dabar aš nelabai pasitikėčiau šia gydytoja..

2011-10-20, 09:23 | IP: 217.117.20.4

Maloni, rūpestinga, išmananti ir mylinti savo darbą.

2011-05-26, 13:08 | IP: 195.182.83.202

Labai skuba suteikti konsultaciją, konsultacijų metu nuolat atsiliepinėja mobiliu ir kalba asmeniniais reikalais.

2010-07-07, 21:20 | IP: 88.118.25.169

Maloniai ir draugiskai bendrauja. Nusivyliau jos profesionalumu,nes visiskai nepataike diagnozuoti .Blogiausia,kad nepatikrinus,neatlikus reikiamu tyrimu spelioja ir skiria vaistus.Po to pati paneigia ir pareiskia,kad nezino ka daryti.Tokios gydytojos niekam nerekomenduociau.

2010-06-28, 14:39 | IP: *.*.*.*

2010-03-10, 19:48 | IP: 78.61.229.192

Nuotabi, rupestinga. Jos pagrindinis bruozas - profesionalumas. Labai dziaugiuosi, kad apie ja suzinojau.

2010-03-10, 19:31 | IP: 78.61.229.192

Labai gera daktarė, džiaugiamės, kad ji mūsų daktarė!

2009-12-02, 13:11 | IP: 62.212.206.19

SUPER GYDYTOJA! Galima kreiptis bet kuriuo paros metu ir visada gausi konsultacija,- ne tik telefonu, bet ir suderinsi apsilankymo laiką. Turėjau pas ją dvi opreracijas, kurios abi praėjo sėkmingai. Labai dėkinga gydytojai už nuoširdų rūpestį ir sveikatą.

2009-11-23, 19:34 | IP: 89.8.122.160

Labai gera gyditoja

2009-10-20, 22:07 | IP: 88.223.3.191

SUPER GYDYTOJA. MAŽAI TOKIŲ. NUOŠIRDI. PATIKIMA. VISADA PALIEKA GEROS AUROS ŠVIESĄ. DIEVAS JAI DUOS ILGĄ SVEIKATĄ.

2009-10-01, 13:18 | IP: 82.135.201.197

Puiki gydytoja. Profesionali, labai nuoširdi ir žmogiška.