Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Bartkevičienė, %

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08228, Galiojanti

2019-11-14, 10:25 | 4

Gydytoja išties griežta, konkreti, bet tai yra pliusas,nes nereikia klausyti apie visokias fantazijas ir galimus variantus, viską pasako taip, kaip yra. Mano atveju ji tikrai man padėjo, visapusiškai rūpinosi gydymo eigoje, kilus klausimams visada į juos atsakydavo ir tikrai nei karto neteko nusivilti.

2019-10-25, 21:47 | 5

Gydytoja labai skubėjo. Problemą nesugebejo diagnozuoti. 50% konsultacijos laiko šnekejo telefonų. Sėdėjau, laukiau, kai pagaliau skirs man dėmesį. Daugiau neeisiu pas tokį žmogų, yra žimiai profesionalių gydytojų Santariškių poliklinikoje.

2019-09-02, 15:24 | 2

Pirmą kartą gyvenime išėjau iš konsultacijos jai neisbaigus :)
Daktarė labai nemaloniai bendravo.

2019-08-08, 18:47 | 1

Gydytoja nemaloni ir arogantiška. Panašu, jog neturi suvokimo, jog ne visi supranta medicininius terminus, paprašius paaiškinti praktiškai juokiasi į veida. Iki šios gydytojos niekuomet nemaniau, jog apsilankymas pas ginekologę gali būti toks nemalonus. Dėkoju už paslaugas, daugiau niekada.

2019-03-20, 14:35 | 5

Griežta, tačiau konkreti, profesionali gydytoja - man nepatinka 'liūliavimai', tad man tai teigiamas bruožas. Į visus užduotus klausimus atsakė, ką reikėjo patikrino operatyviai.