Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Bartkevičienė, %

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08228, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-25, 10:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Daug kartu padėjo bedoje. Puikiai atliko histeroskopija. Ačiū Jums gerb. Gydytoja!

2020-07-07, 14:35 | Registruotas lankytojas 1

Aš tikrai nesu iš tų žmonių kurie rašo neigiamus komentarus, tačiau šį kart negaliu susilaikyti. Prieš vizitą perskaičiau gana nemažai neigiamų komentarų apie šią moterį, tačiau pagalvojau ech, gal tiesiog įnoringos klientės buvo. Ką galiu pasakyti po gana nemažai laiko bendraujant su daktare, vos ne maldaujant, kad skirtų man laiko, tai kad visi tie neigiami atsiliepimai deja yra tiesa. Ši moteris tiesiog turi tokį kiekį valstybinės ligoninės jai prirašytų pacienčių, kad akivaizdu, jog jos DARBAS YRA ORIENTUOTAS Į KIEKYBĘ, BET NE Į KOKYBĘ. Vienintelė priežastis, kodėl tikėjau jos profesionalumu yra rekomendacija iš kito daktaro, tačiau savo kailiu patyrus jos ''profesionaluma'' nerekomenduočiau nei vienai. Dauguma sakote, kad daktare per konsultacija kalba telefonu - na man taip neįvyko, nes konsultaciją man paskyrė 22.00 vakaro (hmm.. čia iš vis legalu?). Mano problemos diagnozuoti jai nepavyko visiškai, kaip aš bučiau pasigailėjusi jeigu būčiau atlikusi pas ją operaciją, juk tai yra tavo kūnas, išoperavus blogai su klijais nesuklijuosi. Kitas dalykas, kas man pasirodė visiškai nelogiška, kad konsultacijos metu daktarė man pradėjo siųlyti papildomas paslaugas, kurios man visiškai nereikalingos, kadangi tai intymi tema, pasakoti nepasakosiu, bet patikėkite, sudvejojau jos kompetencijomis iš kart. Cherry on top? po kelių mėnėsių bandymo su ja susiplanuoti konsultaciją galiausiai su manimi susiekia jos asistente ir neklaususi nieko, turio omenyje, nepasidomėjusi nei apie ką noriu konsultuotis, nei kurią dieną ar kurią valandą, PIRMAS DALYKAS APIE KURĮ KALBA YRA TAI, KAD TURIU SUSIMOKĖTI DAR PRIEŠ ATVYKSTANT Į ANTRAJĄ KONSULTACIJĄ. Hmm, jūs galvojat aš po konsultacijos pabėgsiu? O gal per mažai vokelyje buvo po pirmosios konsultacijos? Kada iš vis kalba eina pirmiausia apie pinigus, kai kalbi apie savo kūna? Nerekomenduočiau šios moters niekam ir niekada, moterys, labai gerai pagalvokyte prieš į ja kreipiantis, aš laiką tikrai išsvaičiau, taip pat ir pinigus.

2020-07-07, 10:21 | Registruotas lankytojas 1

Likau labai patenkinta!Ačiū!

2020-02-03, 15:11 | Registruotas lankytojas 4

Profesionali ir maloni.

2020-01-06, 17:07 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gyditoja, rekomenduoju .100%

2019-11-14, 10:25 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja išties griežta, konkreti, bet tai yra pliusas,nes nereikia klausyti apie visokias fantazijas ir galimus variantus, viską pasako taip, kaip yra. Mano atveju ji tikrai man padėjo, visapusiškai rūpinosi gydymo eigoje, kilus klausimams visada į juos atsakydavo ir tikrai nei karto neteko nusivilti.

2019-10-25, 21:47 | Registruotas lankytojas 9

Gydytoja labai skubėjo. Problemą nesugebejo diagnozuoti. 50% konsultacijos laiko šnekejo telefonų. Sėdėjau, laukiau, kai pagaliau skirs man dėmesį. Daugiau neeisiu pas tokį žmogų, yra žimiai profesionalių gydytojų Santariškių poliklinikoje.

2019-09-02, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

Pirmą kartą gyvenime išėjau iš konsultacijos jai neisbaigus :)
Daktarė labai nemaloniai bendravo.

2019-08-08, 18:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja nemaloni ir arogantiška. Panašu, jog neturi suvokimo, jog ne visi supranta medicininius terminus, paprašius paaiškinti praktiškai juokiasi į veida. Iki šios gydytojos niekuomet nemaniau, jog apsilankymas pas ginekologę gali būti toks nemalonus. Dėkoju už paslaugas, daugiau niekada.

2019-03-20, 14:35 | Registruotas lankytojas 5

Griežta, tačiau konkreti, profesionali gydytoja - man nepatinka 'liūliavimai', tad man tai teigiamas bruožas. Į visus užduotus klausimus atsakė, ką reikėjo patikrino operatyviai.

2019-02-28, 14:26 | Registruotas lankytojas 2

patys geraiusi atsiliepimai ir kaip apie gydytoja ir kaip apie zmogu.Pavyko issigydyt problema kurios ne viena gydytoja neisgyde beveik 5 metus.Profesionali,maloni,nuosirdziai norinti padeti pacientui gydytoja.

2019-01-27, 23:41 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją buvau užrašyta atsitiktinai ir skubos tvarka po to kai pastebėjau atsiradusius rimtus pokyčius savo kūne. Tai buvo pirmoji mano ginekologinė patiris ir ji buvo smarkiai kitokia nei galėjau pagalvoti. Pirmasis vizitas ligos metu pas šią gydytoja - apžiūra buvo skausminga, gana neinformatyvi, paskirti vaistai, tačiau tikslios diagnozės taip ir nesupratau. Antrasis vizitas - vaistai padėjo, buvau vėl tiek pat skausmingai apžiūrėta, gydytoja APŽIŪROS METU KALBĖJOSI TELEFONU, tada pasakiusi dvi baisiai skirtingas diagnozes paliko mane pusvalandžiui "luktelėti" (turėjau užtektinai laiko apsvarstyti savo gyvenimą, ateitį, ir dar kelis kart palaidoti save). Gydytoja sugrįžo, tačiau ties šia dalimi mano ryšys su ja baigėsi. Užsirašiusi pas kitą gydytoją buvau (šį kart švelniai) apžiūrėta kelių specialistų ir nuraminta.

Suprantu, kad visi klysta, gali būti grubūs ar išsiblaškę, tačiau pateikti pacientei diagnozę keičiančią gyvenimus, atlikus tik pirminę ir paprasčiausią apžiūrą, yra mažų mažiausiai neprofesionalu ir nežmogiška.

2018-02-14, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Tobula gydytoja. Visada eidama pas ja jauciuosi atsipalaidavusi ir jokios baimes nera. Labai maloniai bendrauja, atsako i visus rupimus klausimus. Labai rekomenduoju!

2018-01-26, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

Didelis ačiū gydytojai Daivai Bartkevičienei. Nuo pirmųjų vizitų pasijuto gydytojos profesionalumas. Gydytoja dirbo nuosekliai, negydė pasekmės, o surado ligos priežastį ir ją pašalino. Pasitikėjimą kelianti gydytoja.

2017-09-09, 14:59 | IP: 86.17.17.117

Aciu Gerb. gydytojai uz konsultacija , apziura ir atlikta operacija .
Si gydytoja labai maloni ir paprasta, tarp gydytojos ir pacientes nesijaucia jokios itampos , beabejo specialiste nerealiai profesionali .
Aciu kad Jus esate !
Vilma