Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Tiknius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15062, Galiojanti

2019-10-15, 07:50 | 2

Susipažinau prieš 31 metus. Po krūties vėžio diagnozės buvau paguldyta į gydytojo palatą. Kalbėjomės atvirai, nors 1988m. dar buvo pagražinama diagnozė. Išaiškino visus operacijos variantus. Tai puikus žmogus, specialistas, psichologas. Prieš 6 metus teko vėl atlikti krūties vėžio operaciją. Pritarė mano norams dėl visos krūties pašalinimo, kadangi jau vienos neturėjau. Daug jėgų suteikė jo žodžiai. Ar, kad tu neturi krūties tai tu invalidė? Ne. Po gydymų eik ir dirbk. Ačiū Gydytojau. Jūs nuostabus. Aš vėl matau Jus onkologijos ligoninėje, labai gera, kad sugrįžote ir padedate žmonėms.

2019-06-28, 21:46 | 4

si gydytoja apibudinciau vienu sakiniu - tai gydytojas is didziosios raides...daug sveikatos siam nuostabiam zmogui...

2017-06-15, 21:04 | 2

Nuostabus gydytojas. Profesionaliai atlieka savo darbą.
Pagarbiai, Filomena G.

2017-03-21, 21:32 | 1

Labai geras gydytojas skyre daug laiko man greit nustate diagnoze isoperavo papasakojo apie tolimesni gydyma asmeniskai skambino del tyrimu domejosi patare paaiskino . Aciu didelis jau 6 metai kai jo deka gyvenu

2017-01-18, 16:14 | 1

Puikus, nuoširdus gydytojas. Savo srities specialistas ir turbūt vienas iš geriausiųjų.
Esu labai dėkinga.