Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Tiknius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15062, Galiojanti

2019-10-15, 07:50 | 2

Susipažinau prieš 31 metus. Po krūties vėžio diagnozės buvau paguldyta į gydytojo palatą. Kalbėjomės atvirai, nors 1988m. dar buvo pagražinama diagnozė. Išaiškino visus operacijos variantus. Tai puikus žmogus, specialistas, psichologas. Prieš 6 metus teko vėl atlikti krūties vėžio operaciją. Pritarė mano norams dėl visos krūties pašalinimo, kadangi jau vienos neturėjau. Daug jėgų suteikė jo žodžiai. Ar, kad tu neturi krūties tai tu invalidė? Ne. Po gydymų eik ir dirbk. Ačiū Gydytojau. Jūs nuostabus. Aš vėl matau Jus onkologijos ligoninėje, labai gera, kad sugrįžote ir padedate žmonėms.

2019-06-28, 21:46 | 4

si gydytoja apibudinciau vienu sakiniu - tai gydytojas is didziosios raides...daug sveikatos siam nuostabiam zmogui...

2017-06-15, 21:04 | 2

Nuostabus gydytojas. Profesionaliai atlieka savo darbą.
Pagarbiai, Filomena G.

2017-03-21, 21:32 | 1

Labai geras gydytojas skyre daug laiko man greit nustate diagnoze isoperavo papasakojo apie tolimesni gydyma asmeniskai skambino del tyrimu domejosi patare paaiskino . Aciu didelis jau 6 metai kai jo deka gyvenu

2017-01-18, 16:14 | 1

Puikus, nuoširdus gydytojas. Savo srities specialistas ir turbūt vienas iš geriausiųjų.
Esu labai dėkinga.

2016-08-25, 00:25 | IP: 188.69.208.104

Profesionalus, geraširdiškas, nuostabus gydytojas, kokių reta

2016-02-12, 16:03 | IP: 88.119.234.179

Ačiū, gydytojau.

2014-12-08, 19:26 | IP: 78.63.217.131

Sveiki
Atvaziavau i sia ligonine su didziuliu nerimu ir baime.Geru zmoniu patarimu papuoliau pas gyd. V Tikniu.
Kazkaip net nepatikejau ,kad yra tokiu geru zmoniu - mediku.
Didelis nuosirdus aciu gydotojui,uz jo atsidavima pacientui.
Linkiu sveikatos ,stiprybes,dirbant toki sunku darba.
Aciu
Su pagarba Regina Staliuniene

2014-10-22, 17:42 | IP: 88.222.154.16

Mane gerbiamas gydytojas V.Tiknius operavo prieš metus, jei ne šio gydytojo profesionalumas ir laiku atlikta operacija, tai manau, kad šiuo metu jau manęs gal ir nebūtų tarp gyvųjų. Esu labai dėkinga likimui, kad sutikau šį žmogų (pradžioje buvau paskirta pas kitą gydytoją, kuri ligos net neįtarė ir rimčiau net nekonsultavo). Tik gydytojas V.Tiknius išgelbėjo mane ir ,manau, daugelį kitų sergančiųjų. Nuoširdi padėka šiam puikiam Žmogui ir specialistui.

2014-04-14, 22:29 | IP: 78.62.241.160

Tai aukšto profesionalumo,nuoširdus,visą save atiduodantis pacientams.Jeigu gydytojas savo pacientą gatveje pažįsta ir sveikinasi-tai žmogus iš DIDŽIODIOS RAIDĖS.Esu dėkinga šiam nuostabių ranku chirurgui.Linkiu jam stiprybės.i

2014-04-04, 15:26 | IP: 188.69.198.89

Ačiu, gydytojui už rūpestį, už tai, kad galima konsultuotis ir po operacijos, psichologines įžvalgas

2014-03-26, 23:21 | IP: 213.226.131.133

Aciu jums gydytojas

2014-03-12, 18:35 | IP: 88.222.177.156

Sito Zmogaus deka as gyva jau 7 metai.Tai Gydytojas, kuri visiems rekomenduoju.Mano medikai vaikai sako, kad Tiknius turi stebuklingas auksines rankas. Darbingu ir sekmingu jam , nuosirdziai Daktarui is didziosios raides, metu.

2014-01-20, 22:39 | IP: *.*.*.*

2013-10-23, 11:13 | IP: 88.119.196.117

Gydytojas profesionalas, be gražbyliavimų ir išvedžiojimų, konkretus ir paprastas, nevaidina visažinio, neeksperimentuoja rizikuodamas pacienčių sveikata. Žino ką daro ir daro gerai.