Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandra Liepaitė, %

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18049, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-09-28, 21:37 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja nedėmėsinga, nejautri visiškai neatsižvelgė į mano būklę.Į mano problemas numojo niekais neišdavė siuntimo pas gydytoją

2021-09-27, 17:56 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju
Blogiausia gydytoją! Nedemesinga, nieko negirdi, reikia prašyti išrašyti vaistų. Savaite laukiau kol perskambins iš poliklinika,nes šio metu tik konsultacija telefonu. Kasdien aš skambinau į polikliniką užsiregistruoti save konsultacijai,ir visą savaitę Aleksandra man taip ir nepaskambino! Man pasisekė užsiregistruoti pas budinčio gydytoją ir tik tada aš gavau gydymą. Šio metu pakeičiau šią gydytoją. Tikra tikra niekam ne rekomenduoju

2021-04-15, 18:08 | Registruotas lankytojas 6

Aukštos kvalifikacijos specialistė. Išsprendė įsisenėjusią problemą.Šiandien aš sveika.Džiaugiuosi,kad ji yra mūsų šeimos gydytoja. Ačiū jai labai.

2021-02-20, 09:37 | Registruotas lankytojas 1

Viena nuostabiausių sutiktų gydytojų. Patį gydytoja skleidžia ramybę, visada išklauso iki galo, atidžiai analizuoja problemą. Ačiū, kad esat mano šeimos gydytoja :)

2020-07-02, 05:01 | Registruotas lankytojas 4

Maloni, rūpestinga, išmananti ir mylinti savo darbą, atidi... Tik geriausi žodžiai apie šią gydytoją. Labai džiaugiuosi atsitiktinai pas ją patekusi ir nebekeisčiau į kitą.

2020-06-19, 06:05 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi šeimos gydytoja, visada pasiruošusi padėti ir išklausyti. Greitai randa problemos sprendimą. TIK GERIAUSIOS REKOMENDACIJOS!

2019-07-24, 07:51 | Registruotas lankytojas 1

Excellent, attentive and caring family doctor. Goes above and beyond the protocol of a family doctor to ensure her patients are cared for. Perfect English language too.

2019-05-13, 14:43 | Registruotas lankytojas 2

Tikra šeimos gydytoja,rūpestinga,paslaugi,viską gerai išaiškina,matosi kad gerai pasiruošusi šiam darbui.Laimė turėti šitokią šeimos gydytoją.

2019-04-24, 15:44 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Labai nuoširdi, dėmesinga, šiltai bendraujanti ir tikrai išmananti savo darbą. Atsakė į visus rūpinus klausimus, viską išsamiai paaiškino ir skyrė laiko tiek, kiek reikėjo. Tikrai rekomenduoju, o vėl susirgus, būtinai kreipsiuosi pas šią gydytoją.

2018-12-14, 08:58 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi daktarė, kuri suteikė daug dėmesio, išsamiai pateikė informacija apie ligą ir jos gydymą. Be galo rūpestinga ir suprantanti. Rekomenduoju visiems, dar neteko sutikti nieko geresnio.

2018-09-21, 06:06 | Registruotas lankytojas 4

Super gydytoja, reto nuoširdumo!Dėkoju,Jums, p.Aleksanda!

2017-11-28, 07:32 | Registruotas lankytojas 1

2016-11-29, 10:19 | Registruotas lankytojas 10

Labai maloni gydytoja, prodfesionali ir progresyvi. Mielai lankyčiausi pas ją dar kartą.

Esate Aleksandra Liepaitė?