Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandra Liepaitė, %

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18049, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
2024-02-20, 03:12 | Registruotas lankytojas 3

Jau kelis metus gyd. Liepatė yra mano šeimos gydytoja, ir visais įmanomais būdais yra geriausia gydytoja kurią yra galima turėti. Labai rūpestinga, visada gilinasi į problemas, ir nukreipia pas visus įmanomus specialistus, kad pilnai išsiaiškinti problemą ir nepalikti jokių klaustukų. Nenurašo nusiskundimų kaip nereikšmingų, visada išklauso ir daro viską, kad padėti. Labai maloniai ir kantriai bendrauja, neteisia, parekomenduoja kitus specialistus asmeniškai, kurie taip pat būtų malonūs, ir neturėtų išankstinių nusistatymų (dėl išvaizdos, kalbėjimo būdo, turimų problemų, ar pan.). Bendrai, labai šiltas žmogus, kuriuo lengva pasitikėti, ir jaustis patogiai kalbant, net jei problema yra sudėtinga, ir nuoširdžiai rūpinasi kaip laikausi, ne vien iš fizinės sveikatos pusės, bet ir kaip jaučiuosi.

Tiesiog nuostabus žmogus, labai rekomenduoju, tokių gydytojų pasauliui reikia kuo daugiau!

2023-10-30, 21:06 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas gydytoją skubiam vizitui šeštadienio rytą. Patiko, kad skyrė laiko anamnezei bei išsamiai apžiūrėjo. Jaučiausi, kad į mano problemą buvo įsigilinta, nors mane matė pirmą kartą. Bendravo pagarbiai ir maloniai.

2023-03-15, 08:37 | Registruotas lankytojas 3

Puiki mano šeimos gydytoja jau kelis metus, tikrai labai džiaugiuosi kaskart. Maloni, atsako į iškilusius klausimus, visada duoda siuntimus pas kitus specialistus jei tik reikia. Slaugė visada paskambina dėl tyrimų rezultatų.

2023-02-01, 13:44 | Registruotas lankytojas 2

Puiki šeimos daktarė, visada išklauso ir randa sprendimą, tik didžiausios rekomendacijos!

2022-12-09, 09:29 | Registruotas lankytojas 3

Puiki šeimos gydytoja. Visada maloni, besidominti, patarianti. Be problemų duoda siuntimuskur tik reikia. Slaugė visada susisiekia ir perduoda tyrimų rezultatus, paaiškina. Viskas puiku.

2022-10-17, 08:50 | Registruotas lankytojas 16

Buvome kaip pas budinti gydytoja, man gydytoja labai patiko, konkreti, maloni, paskyrė tyrimus, išrašė siuntimą, perskambino dėl tyrimu rezultatu. Tikrai rekomenduoju ????

2021-12-03, 17:03 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju.

2021-09-28, 21:37 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja nedėmėsinga, nejautri visiškai neatsižvelgė į mano būklę.Į mano problemas numojo niekais neišdavė siuntimo pas gydytoją

2021-09-27, 17:56 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju
Blogiausia gydytoją! Nedemesinga, nieko negirdi, reikia prašyti išrašyti vaistų. Savaite laukiau kol perskambins iš poliklinika,nes šio metu tik konsultacija telefonu. Kasdien aš skambinau į polikliniką užsiregistruoti save konsultacijai,ir visą savaitę Aleksandra man taip ir nepaskambino! Man pasisekė užsiregistruoti pas budinčio gydytoją ir tik tada aš gavau gydymą. Šio metu pakeičiau šią gydytoją. Tikra tikra niekam ne rekomenduoju

2021-04-15, 18:08 | Registruotas lankytojas 8

Aukštos kvalifikacijos specialistė. Išsprendė įsisenėjusią problemą.Šiandien aš sveika.Džiaugiuosi,kad ji yra mūsų šeimos gydytoja. Ačiū jai labai.

2021-02-20, 09:37 | Registruotas lankytojas 4

Viena nuostabiausių sutiktų gydytojų. Patį gydytoja skleidžia ramybę, visada išklauso iki galo, atidžiai analizuoja problemą. Ačiū, kad esat mano šeimos gydytoja :)

2020-07-02, 05:01 | Registruotas lankytojas 4

Maloni, rūpestinga, išmananti ir mylinti savo darbą, atidi... Tik geriausi žodžiai apie šią gydytoją. Labai džiaugiuosi atsitiktinai pas ją patekusi ir nebekeisčiau į kitą.

2020-06-19, 06:05 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi šeimos gydytoja, visada pasiruošusi padėti ir išklausyti. Greitai randa problemos sprendimą. TIK GERIAUSIOS REKOMENDACIJOS!

2019-07-24, 07:51 | Registruotas lankytojas 1

Excellent, attentive and caring family doctor. Goes above and beyond the protocol of a family doctor to ensure her patients are cared for. Perfect English language too.

2019-05-13, 14:43 | Registruotas lankytojas 2

Tikra šeimos gydytoja,rūpestinga,paslaugi,viską gerai išaiškina,matosi kad gerai pasiruošusi šiam darbui.Laimė turėti šitokią šeimos gydytoją.

2019-04-24, 15:44 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Labai nuoširdi, dėmesinga, šiltai bendraujanti ir tikrai išmananti savo darbą. Atsakė į visus rūpinus klausimus, viską išsamiai paaiškino ir skyrė laiko tiek, kiek reikėjo. Tikrai rekomenduoju, o vėl susirgus, būtinai kreipsiuosi pas šią gydytoją.

2018-12-14, 08:58 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi daktarė, kuri suteikė daug dėmesio, išsamiai pateikė informacija apie ligą ir jos gydymą. Be galo rūpestinga ir suprantanti. Rekomenduoju visiems, dar neteko sutikti nieko geresnio.

2018-09-21, 06:06 | Registruotas lankytojas 4

Super gydytoja, reto nuoširdumo!Dėkoju,Jums, p.Aleksanda!

2017-11-28, 07:32 | Registruotas lankytojas 2

2016-11-29, 10:19 | Registruotas lankytojas 13

Labai maloni gydytoja, prodfesionali ir progresyvi. Mielai lankyčiausi pas ją dar kartą.