Pacientai, kurie rekomenduoja Oleg Liašenko, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04405, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Liašenko Oleg dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Liašenko Oleg?

2021-02-06, 19:05 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju. Gydytojui neidomu, kaip jauciates, kaip veikia vaistai (padeda, nepadeda, koks salutinis poveikis). Praktiskai neleidzia isiterpti i pokalbi. Tiesiog israso vaistus (juos buvo skyres ankstesnis gydytojas) ir tiek. Ir taip jau 3 menesiai (3 vizitai). Jokiu alternatyvu neaptariame.
Nuotoline konsultacija paskiriama tiesiog kazkokia diena (ne valanda) ir nurodoma laukti skambucio. Jei neatsiliepi, gauni nepasitenkinimo pliupsni. Nesvarbu, kad gal kitame vizite ar tualete buvai.
Jausmas, lyg jis turetu tiesiog atidirbti savo valandas.

2019-04-02, 13:54 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Išmano savo darbą. Padėjo du kartus atsitiesti gyvenime.Po sunkių panikos priepuolių ir po tėčio savižudybės. Jei reiktų siūlyti, siūlyčiau tik šį gydytoją. Ačiū daktare!

2018-12-19, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Vienas prasčiausių psichiatrų/psichoterapeutų kokius tik esu sutikusi. Lietuvių kalba laužyta, neretai visiškai nesuprasdavo ką kalbu, požiūris į pacientą agresyvus, žiūri kaip į mažą vaiką. Ne kartą jis daugiau nei 15min vėlavo į vizitą, mano nepasitenkinimą tuo jis paaiškino, kad aš esu išlepinta. Po vizitų neretai išeidavau tik dar labiau nuliūdusi ir susinervavusi.

2018-01-12, 14:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai padejo. Jei reikes vel kreipsiu pas šita specialista. Rekomenduosiu savo artimiesiems.

2017-09-22, 12:40 | IP: *.*.*.*